игра на съдбата с мадам ЛЕНОРМАН .3

  • 40 895
  • 772
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3
Добър ден !! Хайде, кой ще пие кафе ?!

Флам , новината която ще чуеш няма да ти хареса , но ядовете са дребни защото излизаш на чистоSimple Smile)

ето ги и моите не много добри кортиSimple Smile
23 мишки+1конник+17щъркел+22път+30лилии

започва с лъжа деня миSad

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 10:25 от azadi

# 721
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Здравейте момичета и добър ден от мен ,   bouquet bouquet благодарности от дамата на която дадохте хубавата прогноза.А сега ако може  Praynigда попитам и за моя милост .Както ви бях споменала всички важни за мен мъже като им направих номерологичен Ленорман се оказаха котви, но сега един интересен мъж който може би също ще се окаже важен е коса.А Аз съм ключ , та ако може някой да ми каже каква е съвместимоста на косата и ключа , дали може да има някъкво развитие мжду нас....

# 722
  • Мнения: 3
Здравейте момичета и добър ден от мен ,   bouquet bouquet благодарности от дамата на която дадохте хубавата прогноза.А сега ако може  Praynigда попитам и за моя милост .Както ви бях споменала всички важни за мен мъже като им направих номерологичен Ленорман се оказаха котви, но сега един интересен мъж който може би също ще се окаже важен е коса.А Аз съм ключ , та ако може някой да ми каже каква е съвместимоста на косата и ключа , дали може да има някъкво развитие мжду нас....
тъй като и аз съм  карта коса ще ти кажа ,че сме хора които действат с размах Simple Smile)
напълно възможно е да имаш отношения с този човек, но се подготви за една емоционална връзка.
ключа сам по себе си говори за човек отворен към света . Така мисля аз:))

# 723
  • Мнения: 5
Добър ден !! Хайде, кой ще пие кафе ?!

Флам , новината която ще чуеш няма да ти хареса , но ядовете са дребни защото излизаш на чисто:))

ето ги и моите не много добри корти:)
23 мишки+1конник+17щъркел+22път+30лилии

започва с лъжа деня ми:(


Защо лъжа? По скоро страх. Страх, че няма да получиш хубавите вести които очакваш.

Флам, мисля, че проблемите няма да са чак толкова малки. Провалено пътуване?Много енергия ще ти глътнат през този ден.

# 724
  • зад кестените
  • Мнения: 798
azadi ,   bouquet благодаря за бързия отговор дано да си права защото аз май  Blush съм увлечена по този гоподин коса проблема е че поради работата му  може би няма да можем да се видим скоро и аз не знам дали въобще ще се стигне до някаква по сериозна връзка newsm78

# 725
  • Мнения: 3
azadi ,   bouquet благодаря за бързия отговор дано да си права защото аз май  Blush съм увлечена по този гоподин коса проблема е че поради работата му  може би няма да можем да се видим скоро и аз не знам дали въобще ще се стигне до някаква по сериозна връзка newsm78
пожелавам ти да се стигне до тази връзка !! Ако наистина е искаш ще стане Simple Smile))

# 726
  • Мнения: 5
по картите на Флам , разрешават се проблеми , прояснява се покрай теб. Много вероятно за семейни дела да се отнася това. Дали няма да ти оправят компютъра!


по картите на Сълза
Цитат
1. Въпреки окончателния край, който сложих на връзката ни с Х, имаме ли някакво бъдеще
28 Мъж, 31 Слънце, 30 Лилии, 14 Лисица, 27 Писмо

2. Какво щеше да стане с нас, ако не бях сложила края
27 Писмо, 4 Дом, 19 Кула, 6 Облаци, 36 Кръст

3. Ще предприеме ли въпреки всичко нещо Х. Ще се бори ли или се е предал окончателно
35 Котва, 2 Детелина, 18 Куче, 12 Сови, 28 Мъж
[/size]
 аз  не съм тлкова песимистична , първо смятам , че мъжа ще я потърси , ако не беше сложила края ,можеше да се стигне до общ дом,но щеше да има проверка ,съдбовно  изпитание.За бъдещето също може да го има , но се виждат пак  някакви семейни интриги .

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 11:18 от zimma

# 727
  • Мнения: 2
Nightwish, Веси, Зима, благодаря ви за отговорите   bouquet

# 728
  • Мнения: 5
Кой ще познае как ще си искарам вечерта. Laughing



За пореден път се учудвам как познават тези карти.

# 729
  • Мнения: 197
Кой ще познае как ще си искарам вечерта. Laughing



За пореден път се учудвам как познават тези карти.
Много приятно ще изкараш!  Wink Приятна, романтична обстановка, секс... Crazy Wink

# 730
  • София
  • Мнения: 162
Благодаря на всички, които изказват мнение!
Толкова много пишете, че не ви смогвам Simple Smile
Проблемът в моя Форум е отстранен и сега ме чака качване на подредби там, че се понатрупаха.
За сега денят минава по-скоро добре, но съм си нащрек зарад сутрешните карти. Всъщност картите според мен действат +/-  ден до два или повече.

# 731
  • Мнения: 5
Благодаря на всички, които изказват мнение!
Толкова много пишете, че не ви смогвам Simple Smile
Проблемът в моя Форум е отстранен и сега ме чака качване на подредби там, че се понатрупаха.
За сега денят минава по-скоро добре, но съм си нащрек зарад сутрешните карти. Всъщност картите според мен действат +/-  ден до два или повече.

И аз така мисля.

# 732
  • Мнения: 0
Кой ще познае как ще си искарам вечерта. Laughing



За пореден път се учудвам как познават тези карти.
Много приятно ще изкараш!  Wink Приятна, романтична обстановка, секс... Crazy Wink
  vesinko  картите ти за вечерта са прекрасни- вечер испълнена със голямо изобилие на любов и нтимност

# 733
  • Мнения: 0
 момичта теглих си карти за два дена /днес и утре/ 9букет-27писмо-31слънче-6облаци-29жена хубава новина свързана със мен ,но тези облаци никак не ми харсеват дали нещо няма да помраци тази новина newsm78

# 734
  • Мнения: 197
Облаците са до тебе , в лошо настроение ли си? Ако да, някаква новина и подарък ( може и нематериален) ще ти повдигнат настроението Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт