игра на съдбата с мадам ЛЕНОРМАН .3

  • 40 855
  • 772
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 42
азади-
Цитат
Видя ли ,че е коренно различно от твоето тълкуване Sad чак се засрамявам Sad
.
 

всеки вижда различна информация в картите.особенно  ако си отскоро с тях.
 дълги години ги имах без да зная как да ги тълкувам,четях малкото от тяхната листовка. тук за някоко месеца аз ги преоткрих и те мен.
 няма място за срам. напротив,тегли си всеки ден карти,пускай ги и с това и тълкувай. после и други като тълкуват става развитието,така ще се учим. защото  и аз се уча.
картите наистина показват истината,стига да имаш ОчИ да видиш и език да предадеш.

# 76
  • Мнения: 3
азади-
Цитат
Видя ли ,че е коренно различно от твоето тълкуване Sad чак се засрамявам Sad
.
 

всеки вижда различна информация в картите.особенно  ако си отскоро с тях.
 дълги години ги имах без да зная как да ги тълкувам,четях малкото от тяхната листовка. тук за някоко месеца аз ги преоткрих и те мен.
 няма място за срам. напротив,тегли си всеки ден карти,пускай ги и с това и тълкувай. после и други като тълкуват става развитието,така ще се учим. защото  и аз се уча.
картите наистина показват истината,стига да имаш ОчИ да видиш и език да предадеш.

Меги коя комбинация говори за подарък?? Нали се сещаш , че това много радва душата Simple Smile)

# 77
  • Мнения: 42
31+12+9- слънцето и птиците старание,цветята  са подаръка,може да е като даденост,заслуга  от''горе'' за теб.

# 78
  • Мнения: 42
за птици и букет дават епикурейска философия ето какво е тя
Според епикурейците светът не се управлява нито от универсалния разум, нито от един финализъм, а всички негови явления се направляват по чисто естествени причини. Бог не съществува. Нищо не е сътворено от някакво предполагаемо божество за доброто на човека. Като отхвърлят всякаква теоди-цея, те отричат, че светът, който е изпълнен с толкова злини, болки и страдания и в който праведникът страда, а неправдата триумфира, е създаден по Божие провидение. Епикур и Лукреций заявяват, че идеалът на епикурейския мъдрец е свободният живот, лишен от всякаква болка и страдание, който може да се осъществи чрез презрение към дребните неща. За епикурееца удоволствието е върховно добро и крайна цел, а страданието - единствено безусловно зло. Затова стремежът на епикурейския мъдрец е да постигне онова състояние, при което ще е освободен от всякакво страдание и зло, и да придобие вечно душевно спокойствие - атараксия. Но алфата и омегата на епикурейската философия е удоволствието, то е началната и крайната цел на човешкото щастие.


излиза че  наистина ти търсиш състояние на радост,доволство и ще го получиш.

# 79
  • Мнения: 3
за птици и букет дават епикурейска философия ето какво е тя
Според епикурейците светът не се управлява нито от универсалния разум, нито от един финализъм, а всички негови явления се направляват по чисто естествени причини. Бог не съществува. Нищо не е сътворено от някакво предполагаемо божество за доброто на човека. Като отхвърлят всякаква теоди-цея, те отричат, че светът, който е изпълнен с толкова злини, болки и страдания и в който праведникът страда, а неправдата триумфира, е създаден по Божие провидение. Епикур и Лукреций заявяват, че идеалът на епикурейския мъдрец е свободният живот, лишен от всякаква болка и страдание, който може да се осъществи чрез презрение към дребните неща. За епикурееца удоволствието е върховно добро и крайна цел, а страданието - единствено безусловно зло. Затова стремежът на епикурейския мъдрец е да постигне онова състояние, при което ще е освободен от всякакво страдание и зло, и да придобие вечно душевно спокойствие - атараксия. Но алфата и омегата на епикурейската философия е удоволствието, то е началната и крайната цел на човешкото щастие.


излиза че  наистина ти търсиш състояние на радост,доволство и ще го получи


Меги, ти с Таро картите от колко години се занимаваш?? Може ли картите на Мадам   Ленорман да се доизясняват с Таро??
Видях колада на Мадам Ленорман със фигури на обикновени карти...

# 80
  • Мнения: 5
Добро утро момичета и Честита Коледа!
 има обещано и днес  ще се опитам да го изпълня до svetlapz
Цитат
Момичета, аз нямам карти и не знам как става, но дали ще можете и за мен да кажете нещо от 6 м.съм без работа, дали ще си намеря скоро и нещо за здравето,че имам един здравословен проблем?Ще съм ви много благодарна!
Гледам основно за работа до два месеца! за здравето после с подредба за здраве ако тук  не излезе нещо!




                                
 е досега писах и се изтри накрая .цццц
жалко пак  отночало , ще бъда по кратка .в основни линии личи че се притесняваш за работата."откраднат успех ". Вероятно очакваш  помощ от познат  за работа.Вмомента личи че си в къщи закотвила си се там .Котва в дома на къщата.Гроб +кова изгубила си надежада за работа.наскоро си претърпяла някакви неприятни моменти , изменения съврзани със здравето.Не се вижда нещо сериозно като заболяване или пък да те очаква такова.Ако съдя по кораба буквално означава проблеми с кръвоностната система.незнам дали си симейна но нещ такова излиза , имали сте спорове с мъжа ти , той в момента гледа към решавене на въпроси свързани с постигане на по голяма сигурност и успех ще ги има затова което си е намислил.пред теб изилаз някаква пълнота на връзка, или отношения , също така ако планирате бебе ще има.Нещо хубаво излиза .Край също така на нещо свързано със заболяване и нови промени , нови тестове те очакват .Интересноми е дали не си лежала преди време в болница и сега да се притесняваш отново за това?това което съдбата ти е отреила е свързано с любов и пари. вижда ми се едни дълбоки чувства и добро финансово състояние.за работата ти ще имаш  щастлива случайност ,  ще имаш работа но сакаш  няма да е напълно удовлетвряваща те , или пък ще бъде нанепълен работен ден , или почасова , аможе и да е свързана с търговска дейност.Ще се почевстваш обаче и доста изтощена , уморена , но и доволна от себе си.Само ми е интересно да споделиш имаш ли мъж ?/според мен да!/ някак  картите не са категорични сякаш имаш , /не си разведена /, но от една страна излиза връзка в бъдеще , а от друга има мъж до теб , с който има и спорове от време на време  и в момента не е на преден план за теб.той си гледа неговите неща и постигане на желани мечти.Идва ми на ум да не би пък проблемите ти да са свързани със забременяване?

Последна редакция: пн, 28 дек 2009, 11:28 от zimma

# 81
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен честита коледа на всички Grinning

# 82
  • Мнения: 3
Привет! Спорна седмица и    Честита коледа и от мен на всички които ги е нямало по празниците във форума!

# 83
  • Мнения: 4
Аз мисля Svetlapz ще започне работа през февруари ще и помогнат хора един мъж и жена и работата ще е свързана с много хора.За сега се намира в трудно положение и в период на застой а здравословното състояние (излезна че всичко е на нервна почва,стрес....)има и друг проблем но не е желателно да се поше в публичното пространство...но този проблем със здравето ще отмине...иначе се чуствате добре и рядко боледувате..(това показаха картите)възможно е да започнете някакъв курс с цел квалификация....общо взето нещата за вас ще се развият благоприатно след 15 февруари.. Grinning

# 84
  • София
  • Мнения: 220
Извинете ме, но ще нахълтам в темата ви. Simple Smile Първо искам да пожелая весела Коледа на всички и след това да  помоля  да ми хвърлите едни карти.  Скоро се разделихме със съпругът ми (предполагам не е нужно да казвам защо) , та въпросът ми е какво ще стане , ще се стигне ли до развод и ще се разделят ли пътищата ни. Имаме ли бъдеще заедно , или нещата са до тук. Ако не съм задала правилно въпроса ме извинете. И благодаря .

# 85
  • Мнения: 5
Извинете ме, но ще нахълтам в темата ви. Simple Smile Първо искам да пожелая весела Коледа на всички и след това да  помоля  да ми хвърлите едни карти.  Скоро се разделихме със съпругът ми (предполагам не е нужно да казвам защо) , та въпросът ми е какво ще стане , ще се стигне ли до развод и ще се разделят ли пътищата ни. Имаме ли бъдеще заедно , или нещата са до тук. Ако не съм задала правилно въпроса ме извинете. И благодаря .
ами сега нямам възможвост д аправя голяма подредба , ако някой друг желае ще се включа с тълкуване ,може би по нататък ще нправим когато мога. сега изтеглих 5 карти за теб и мъжа ти в бъдеще
писмо-гроб-слънце-сърце-път
 първите карти говорят за песимизъм , раздяла , тоест още известно време ще е така.След време ми се струва обаче че ще се появат съмннения и тревожност , като резултата ще бъде постепенно затопляне между вас.но в скрайна сметка като отговор дали ще бъдете заедно няма  на този етап има един избор мегду две сърца , колебания между две явно жени. Най добре е голяма подредба да се направи , но незнам кога ще мога.

Последна редакция: пн, 28 дек 2009, 11:27 от zimma

# 86
  • София
  • Мнения: 220
Благодаря zimmа, но това не ми говори нищо. Аз съм невежа в тази областSimple Smile

# 87
  • Мнения: 4
аз мисля че той е решил да пътува ..съпруга ви...и мисля че има друга жена до него..той има още чуства към вас и мисля че не трябва да го пришпорвате нека той направи своя избор Grinning

# 88
  • София
  • Мнения: 220
Затопляне на отношенията има условно казано( виждаме се и си говорим) , но и двамата знаем, че нещата не са толкова лесни. За другата жена- не знам да има такава, но то съпругата винаги разбира последна:)

# 89
  • Мнения: 4
искам да кажа жена ама може да е и майка му защото тя го (кове)какво да прави така тълкувам картите..или роднина...възможна причина е за раздяла та ви и някакъв имот...аз ви гледах с мойте карти на бързо...но определено има човек който му софлира 

Общи условия

Активация на акаунт