Продукти Tommee Tippee

  • 78 659
  • 339
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 558
Дърпам силно дръжката нагоре,нали?Аз мисля,4е хармониката не се разделя от дръжката,поне в упътването няма такава картинка.

Успях! Laughing Благодаря!   bouquet
Но хармониката не излиза.  ooooh!

Да, дръпни по-силно дръжката! А хармониката не се разделя, поне аз не успях да я разделя.  Peace

# 301
  • Мнения: 48
Хармониката неможах да я изкарам от тялото на помпата.

# 302
  • Мнения: 1
Здравейте, интересувам се от продуктите на Tomme Tippee. Днес отидох на адрес в гр.София, ул.Скопие№4, където очаквах да заваря магазин за бебешки аксесоари Пигис Хаус http://www.piggyshouse.com/ , но такъв магазин ВЕЧЕ НЯМА. На същия адрес се продават плочки и санитарен фаянс. Интересното е, че по стените на магазина има все още стари реклами на бебешки стоки и логото на Tomme Tippee.
Моля пишете ако те виждали тези продукти в магазин в гр.София Hug

# 303
  • София
  • Мнения: 313
Има богат избор на продукти Tomme Tippee в магазин Ново Бебе, на ул. Гео Милев, но не си спомням кой номер. Близо е до кръстовището с Коперник.
Преди година съм купувала и от магазинчето срещу "Шейново" - и там беше добре заредено.
Успех в намирането, много са им сполучливи нещата, според мен.

# 304
  • Мнения: 1
Има богат избор на продукти Tomme Tippee в магазин Ново Бебе, на ул. Гео Милев, но не си спомням кой номер. Близо е до кръстовището с Коперник.
Преди година съм купувала и от магазинчето срещу "Шейново" - и там беше добре заредено.
Успех в намирането, много са им сполучливи нещата, според мен.
Благодаря, дано ги намерим.   Peace

# 305
  • Мнения: 77
Здравейте,

Дали случайно някой може да изкаже мнение за това:

http://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippee-Closer-Digital-Monitor/dp/ … ;pf_rd_i=59624031

# 306
  • Мнения: 1 675
Ползваме шишета на ТТ с биберон 1-ца. Вече мисля да ги сменям/бибероните/, защото са от доста време и реших да взема следващия номер биберон. Води се "0+ с 3 капки" и е следващия пореден на 1-цата, но за мое учудване не е с дупки, а с кръстче. Притеснението ми е, дали е подходящ за нашата 2-месечна възраст, или пак да си купя 1-ца!?! Все още не съм отворила опаковката и не ми се иска да експериментирам с риск на задавяне! Благодарна ще съм, в случай, че има тук някой, който да сподели! Praynig

# 307
  • Мнения: 91
Даринанда,по принцип този биберон с кръстчето пуска толкова мляко,колкото бебето издърпа.Обаче мисля,че не е много подходящ за 2 месечно бебе.Аз взех такъв когато ние бяхме на 1 година.Сега при смяна пак такъв купувам.

# 308
  • Мнения: 1 675
Даринанда,по принцип този биберон с кръстчето пуска толкова мляко,колкото бебето издърпа.Обаче мисля,че не е много подходящ за 2 месечно бебе.Аз взех такъв когато ние бяхме на 1 година.Сега при смяна пак такъв купувам.

alex88, нали пише уж 0+!?! А според теб кой е следващия след 1-цата?

# 309
  • Мнения: 91
Сега пак ги погледнах в нета.Има 3+ и 6+.Не пречи да купиш един от тези 0+ с кръстчето и да пробваш.Ако не сега,то по-натам със сигурност ще ти влезе в употреба  Peace

# 310
  • Мнения: 1 675
Сега пак ги погледнах в нета.Има 3+ и 6+.Не пречи да купиш един от тези 0+ с кръстчето и да пробваш.Ако не сега,то по-натам със сигурност ще ти влезе в употреба  Peace

Благодаря ти! Точно това направих, но ме е страх все още да пробвам. Може би малко по-късно!

# 311
  • Мнения: 2 562
Даринанда,0+(една капка) е достатъчен защото така или иначе пуска доста(имам предвид тези биберони с които си идват шишетата).Моята дъщеря първите месеци така се давеше точно с този размер,а какво остава за 3 капки или повече.Поне до 5я месец мисля нулата е достатъчна,а ти и без това после трябва да купуваш нови Peace

Последна редакция: вт, 14 фев 2012, 07:29 от bubka:)

# 312
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте момичета, искам да попитам, шишетата от 230 мл. с какъв размер биберон вървят. Ние в момента сме с Авент 3 капки. Млякото ни е малко гъстичко. Ще поръчвам на ТТ, обаче в сайта не пише с какъв номр биба вървят.
Благодаря Ви   bouquet

# 313
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
момичета, някоя от вас има ли такава чаша Днес забелязах че не може да дръпне малкия. Пробвах и аз и никаква вода не тече, дърпам и само въздух има. Разглобих го цялото и пак не иска. Някоя от вас имала ли е такъв проблем и дали знае някакво решение?

# 314
  • София
  • Мнения: 313
Това е любимата чаша на сина ми - от девет месечен пие от такава и сме купили до сега поне 6-7, че им изгризва сламките отвреме-навреме. Никога не сме имали проблеми.
Виж дали я сглобяваш правилно  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт