А с каква вкусотия спечелихте мъжа/гаджето си?

  • 2 515
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
При първото гостуване на любимия ми вкъщи го черпих с ... чай. Още повтаря колко хубав е бил  Laughing Явно вече го бях спечелила и всичко, направено от мен, беше най-доброто.  Blush

# 16
Постни пълнени тиквички. Иначе той без месце не може, пък и тиквички не обичаше, но тези му харесаха  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 5 500
Сандивичи с яйца и сирене Mr. Greenи двамата много ги обичаме, обаче аз не знаех, стават много бързо и той си облиза пръстите, после ми каза, че са му любимите Laughing

# 18
  • Мнения: 6 472
Грах със свинско Mr. Green По късно с едно пиле със сметана и синьо сирене Grinning

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Китайски манджи лично производство. Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 290
не сме живяли заедно преди брака -та не съм се развихряла да готвя кой знае колко (не че сега сме заедно де  Mr. Green), но се сещам за нещо като бяхме съвсем млади гаджета.
Имаше Рожден ден и у тях имаше семейно събиране с баба му и дядо му.

Ще отивам аз и понеже няколко дни преди това имах повод да почерпя за здраве решевам да занеса нещо. Ама какво да е? За пръв път ще се виждам с хората (тогава мислех, че и за последен) - не ги познавам... Не знам как посрещат - какви маси правят - кулинарка ли е настоящата ми свеки... ?

и решавам!   

  chef Ще направя ПАЛАЧИНКОВА ТОРТА С ТИКВИЧКИ, ЗАКВАСЕНА СМЕТАНА, КОПЪР И ЧЕСЪН.

Рекох каквото и да е менюто това ще е леко предястие - няма да объркам менюто на хората.

На всеки в чинията се появява по едно парче от тортата ми. Баба му още на първата хапка поглежда свекърва ми и кима одобрително с думите: "Ще върти манджитееее!"

Незнам колко му е харесала на любимия тази торта, но това беше първото мое творение което е опитвал. Баба му обаче си каза тежката дума така че харесала-нехаресала сега ще си ме трае  Mr. Green Heart Eyes Mr. Green

# 21
  • ново
  • Мнения: 5 964
Спомням си, че моя мъж се впечатли най-много от факта, че мога да готвя, харесваше всичките ми манджи. когато се запознахме той живееше сам и можете да си представите какво е ял newsm78.
Когато отидох да живея при него първото нещо, което наготвих беше св. ребра с картофи на фурна.

# 22
  • София
  • Мнения: 293
И аз ще се разпиша. Като се запознахме не можех да готвя и не исках особено да се уча, но след 2 месеца, слънцето реши да празнува имения си ден в квартирата където живеехме. Аз си мислех, че ще поръчаме нещо, а той стовари едно сурово месо, картофи, пари за салата и алкохол и други разни работи и гордо заяви, че ще доидат около 20-25 души. Откачих! Веднага звъннах до Варна, че съм изпаднала в тежка ситуация, последва луд смах и въпрос "Маменце, а какво е месото?", "Червено, мамо!" Още хилеж и след известни описания от моя страна стигнахме до извода, че е телешко. Запретнах ръкавите и chef. Приготвих страхотно печено телешко със сол и гарнитура от специалните ми студентски картофи, имаше и десерт. Никой не ни повярва, но аз за пръв път готвих, а беше страшно вкусно!
Така изненадах слънцето ми, а и себи си.

Леле, много дълго станаро, сори! Embarassed

# 23
  • София
  • Мнения: 19 249
Спагети.Той страшно обича италианска кухня и може да яде спагети постоянно. Simple Smile

И аз моя така - с едни прости спагети, ама майка му като не благоволяваше да направи нещо подобно (а се има за велика кулинарка).

# 24
  • Мнения: 4 546
еее, как така, аз преди това си го спечелих  Mr. Green
а иначе, първото нещо, с което го впечатлих беше или картофена салата, или бирен кебап. не си спомням вече

# 25
  • Мнения: 8 505
Не съм го спечелила с храна,но нещото,на което се е насладил най-много в началото е шопска салата  ShockedТрябва много гладен да е бил Mr. Green.Постоянно разправя,че толкова вкусна никога не е ял,а и аз от тогава не съм му била правила такава.Ей,гладът е страшно нещо Wink

# 26
  • Мнения: 487
Сварих му боб в чиния и от тогава е като онемял когато става въпрос за кулинарните ми способности Joy Joy

# 27
  • Мнения: 256
Aз моят човек го омаях с най-обикновенно пиле с картофи на фурна и шопска салатка.до тогава той не знаеше че мога да готвя понеже в квартирата където живееше бяха много хора,а единия му съквартирант готвеше постоянно.И то много вкусно.След като му сготвих това той остана очарован.Все повтаря че ако не съм можела да готвя нямало да се ожени за мен.

Общи условия

Активация на акаунт