Почитатели на Майкъл Джаксън 20 - GIVE LOVE ON CHRISTMAS DAY

  • 29 550
  • 746
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2

Но гол в подписа не бих го сложила...въпреки че не съм сигурна. Crazy Peace[/i]

Пък аз бих, стига снимката да ми харесва достатъчно Laughing Mr. Green



Обичам всичко по него просто! Всичкооооо Joy

Лили, поздравления за труда  bouquet

# 286
  • Мнения: 4
         cappuchina   това как е  Heart Eyes         можеше и по - разголена , ама няма такава Heart Eyes снимка  Joy

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 16:27 от ani_220778

# 287
  • Мнения: 107
ani_220778 ,има, има,но... Innocent

# 288
  • Мнения: 2
Ани, добре е, но разбира се, че по-разголено е по-добре Mr. Green


Ех, че идея ми даваш сега, Лили! Само остава да го изровя във вид на подпис, но тогава ще бъда банната smile3534

# 289
  • Мнения: 4
E къде са бре момичета - покажете Heart Eyes             

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 17:15 от ani_220778

# 290
# 291
  • Мнения: 2
extra terrestrial, само и Майкъл да беше в тези одежди.... Mr. Green

# 292
# 293
  • Под тепетата
  • Мнения: 335
Сиси благодаря ти за труда,който си положила  bouquetСтрахотни снимки-обожавам Майкъл и от кръста надолу и нагоре и всяяяяякак! Heart Eyes
искам аз да съм отпред Embarassed

# 294
  • Мнения: 668
Вдетинявате се,това ми заприличва на пубертетска история ама щом ви е забавно.....нямате ли мъже,че си представяте такива неща незнам.На мен ми е  неудобно това което се случва тук,както и да е.ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВЕСЕЛО ПОСРЕщАНЕ НА НОВАТА 2010 ГОДИНА НА ВСИчКИ!!!

# 295
# 296
  • Под тепетата
  • Мнения: 335
Вдетинявате се,това ми заприличва на пубертетска история ама щом ви е забавно.....нямате ли мъже,че си представяте такива неща незнам.На мен ми е  неудобно това което се случва тук,както и да е.ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВЕСЕЛО ПОСРЕщАНЕ НА НОВАТА 2010 ГОДИНА НА ВСИчКИ!!!


Не само че ми е забавно,но умирам още такива да постна-мисля,че форума е свободен за всякакъв израз на възхищение към Майкъл Peace Весело посрещане на Новата година и от мен!  bouquet

# 297
  • Мнения: 107
Не, нямам си мъж.

# 298
  • Мнения: 2
Ми да, вдетиняваме  се и си ни е много добре така Laughing

Който го дразни, да не гледа бе! Пък и да не сме слагали порнография? Хайде сега, я да видим кой къде гледа точно, че явно там е цялата същина на спора Joy  

# 299
  • Мнения: 668
защо бе и ти ли нямаш мъж,ми да ви намерим по един да се кротнете най накрая Joy

Общи условия

Активация на акаунт