Почитатели на Майкъл Джаксън 20 - GIVE LOVE ON CHRISTMAS DAY

  • 29 550
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 107
                     

Разбира се че има предвид един двама души (за който знам със сигурност)
който имат особен афинитет към ерата, клипа, турнето,визията и тн тн .... Laughing Mr. Green
Да не им казвам имената те сами се издават както виждам. Grinning 
Ха Честита Коледа пак!

Разктита съм !!! Laughing Laughing Laughing

# 76
  • Мнения: 270
Весела Коледа!

Толкова светли празници,а мислите ми са тъжни.Тогава идвам тук да споделя настроението с вас. Hug на всички.

Момичета,търся интервюто на Майкъл с Опра-преведено.Имах го някъде,но не мога да го открия, а съм го обещала на една приятелка.Моля,някой да ми го прати ако го имате!

# 77
  • София
  • Мнения: 399
Моля ви, в празничната суматоха не забравяйте да гласувате - процентите на Майкъл са паднали!


http://www.msg.com/100best/


rasar, не пропукам да гласувам, но само когато процентите скачат или и тогава трябва да се гласува newsm78 newsm78 newsm78

# 78
  • Мнения: 90
Весела Коледа момичета!!!Все така да се подкрепяме и вярваме в любовта!!!Обичам ви!!!

# 79
  • Мнения: 90

Моля дядо Коледа за такава кола!!!! Mr. Green

# 80
  • MJF
  • Мнения: 9 977
 Listen
http://www.youtube.com/watch?v=8hNe-gS7uuE
изпълнението е на пиано. харесва ми и затова ви го предлагам.

# 81
  • София
  • Мнения: 399
Miss Fairy , пуснах ти  интервюто на Майкъл с Опра в лични.

Последна редакция: нд, 27 дек 2009, 05:21 от valq61

# 82
  • Мнения: 0
[img=valq61]http://rasar, не пропукам да гласувам, но само когато процентите скачат или и тогава трябва да се гласува[/img]

Не съм много сигурна какво точно искаш да кажеш, но аз гласувам независимо от процентите и то от всички възможни компютри, до които имам достъп. Но вчера забравих да гласувам. Така че не виждам проблем в това да напомня - може пък да има и други разсеяни.

# 83
  • Мнения: 4
    Heart Eyes    Pени  там сме на всички изброени дати  Hug                      leidi  продължавай да потриваш ръце и само такива работи да слагаш  Hug

Последна редакция: сб, 26 дек 2009, 16:14 от ani_220778

# 84
  • Мнения: 107
leidi_08,разчитам на конспираторския ти нюх.Ето нещо за теб Laughing.  Laughing
 
И веднага се сещам за някой просто просещ си този гиф Зная,че ти е любимо  Wink

                   

# 85
  • София
  • Мнения: 399
[img=valq61]http://rasar, не пропукам да гласувам, но само когато процентите скачат или и тогава трябва да се гласува[/img]

Не съм много сигурна какво точно искаш да кажеш, но аз гласувам независимо от процентите и то от всички възможни компютри, до които имам достъп. Но вчера забравих да гласувам. Така че не виждам проблем в това да напомня - може пък да има и други разсеяни.

Чак сега видях какво съм написала, а исках да питам дали е правилно да се гласува и когато процентите падат?

# 86
  • Linz
  • Мнения: 11 609
Някои са целунати от "съдбата".

# 87
  • Мнения: 107
valq61 ,не виждам по-подходящ от този момент за гласуване.Как иначе биха се качили процентите без гласовете ни?

# 88
  • София
  • Мнения: 399
valq61 ,не виждам по-подходящ от този момент за гласуване.Как иначе биха се качили процентите без гласовете ни?


говоря за моментите когато след всяко vote % пада

# 89
  • Мнения: 4
          

Последна редакция: сб, 26 дек 2009, 17:37 от ani_220778

Общи условия

Активация на акаунт