Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Марги,да ти е жив и здрав рожденика!Да ви обича много и да ви глези!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ МАМИ И МАЛКИ ДЕЧИЦА!БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО УСМИХАНТИ!

# 721
  • BG
  • Мнения: 1 900
                       


Mарги,да ти е жив и здрав рожденика!!!
Диди,със закъснение -честито на Виктор!Много усмихнато и весело детство му желая!
Айде ,някой да се готви да пуска новата тема.

# 722
# 723
  • Мнения: 1 710
Благодаря ви за пожеланията!

Мисля си, че ако Зори не се смили над нас и не ни направи хубава тема, май ще си останем с тази. Laughing

# 724
  • София
  • Мнения: 565
Честита баба марта!!!

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТВОЯ МЪЖ, МАРГИ! ДА ВИ Е ЖИВ  И ЗДРАВ И МНОГО ДА ВИ РАДВА!

Честит рожден ден на Вики със закъснение! Да е все такова слънчице, да е здравичък и мноого щастлив!

# 725
  • Мнения: 97

Честит рожден ден на Виктор и на мъжлето на Мерги/малко със закъснение Blush/

# 726
  • Мнения: 1 710
Честит рожден ден на Мартин, Тодор, Никола и Никол! Нека бъдат силни, умни, обичани и весели деца!


Мами, честит празник!


Момичета, тече времето, наближава раждането, аз хем съм нетърпелива, хем не ми се ражда все още. Гледам си линийката и се успокоявам, че имам още 38-39 дни, ама ако ме оперират, както искат 20 дни по-рано, се оказва, че никакво време няма вече.
Дея всеки ден ми вдига блузата, за да говори на корема ми. Като се появи бебето, дали ще осъзнае от къде е дошло? Аз си мисля, че само повтаря това, което ние я научихме и то не защото разбира за какво иде рея, а защото се смеем когато прави и на нея й е кеф.

# 727
  • Мнения: 174
Честит рожден ден на Мартин,Тодор,Никола и Никол!Нека бъдат здрави и щастливи деца!Марги,честит рожден ден на мъжа ти!Честит рожден ден на хубавеца Виктор/със закъснение/ Нека расте здраво и безгрижно,усмихнато дете!
                                             

# 728
  • Мнения: 112
Здравейте, момичета!

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ДА СМЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ и ЗАСМЯНИ!!! Hug  НЕКА ДЕЦАТА НИ ИМАТ ЧЕРВЕНИ БУЗКИ И БЕЛИ КАХЪРИ в живота си!!!
Рали, стискам палци всичко с Бети да се оправи по най-бърз начин. И аз не мога да видя очите на Гери, ако това може да те успокои  Confused Имахме гости през почивните дни и Мими много емоционално ги прие, дивее и щурее, вози се на виенското колело, тичаха след хвърчила, абе  Crazy И днес, когато сме си отново само трите, Мими си търси вниманието на ента степен.  #Crazy

Рождениците, да празнувате и от нас, ей! Ние докато дочакаме още месец за рождения ден, вече ще сме преяли от  виртуални торти Mr. Green

Ех, колко е хубаво да имаш рожден ден Party

# 729
  • София
  • Мнения: 565
Ох, колко съм загубена! Embarassed Забравих да честитя на днешните рожденици!

Мартин,Тодор,Никола и Никол, да сте здравички и засмени за радост на мама и тате!!!

Раличка е пипнала някакъв вирус от яслата и в момента е с 39.4. Sad

# 730
  • Мнения: 1 710
Наде, други симптоми има ли? Питам, защото много от познатите ми дечица са с висока температура, но без почти нищо друго. Дея кашля, но педиатърката каза, че дишането й е чисто, явно е от пустите гадни сополи, дето не минава и ден без тях. ooooh!

# 731
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Честит рожден ден на Мартин, Тодор, Никола и Никол!
Честит имен ден на Мартин!

Честита баба Марта!
Да сте румени и засмени!

# 732
  • Мнения: 955
Честита баба марта!Много здраве  и червени бузки на всички.
Честито и на рожденниците ,които съм пропуснала!
Да са здрави и щастливи.
Ейййй станаха две години,а все по-малко време ми остава да седна на компа.Това дете ме ангажира все повече.ОТ беля на беля.За секунда немога да го оставя.Веднага ще сътвори нещо.Толкова ме е изтощил вече че чак и видимо си личи.Взеха хората да ми казват че имам уморен вид.
Иначе да ви се похваля,откакто ходихме при този УНГ и ни назначи нова терапия за третата сливица ,не е боледувал.Няма сополи,няма кашлици .........
Ходим на ясла с желание и си тръгваме без такова.
Много приказваме вече,пеем ..........
Айде дайте вече нова тема,че и рожденниците почнаха,а още сме на коледна вълна.

# 733
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта!

# 734
  • Мнения: 107
на Мартин, Тодор, Никола и Никол

Общи условия

Активация на акаунт