Свижданията с бащата

  • 2 964
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Ах, как те работи само този сперматозоид!!!! Явно нещо като психологическа атака ти прави, понеже не е очаквал, че чак развод ще поискаш! Напълно те разбирам - все имаш надежда, че нещата могат да се оправят.....Не знам какво да ти кажа....Аз точно с този факт трудно се примирих - искаше ми се малката да има нормално семейстмо и не бих се поколебала да направя какво ли не, за да го имам. Ама не съвсем всичко и не на всяка цена! Успокой се малко, премисли още веднъж, не бързай - както се казва 10 пъти мери, веднъж режи! Не те агитирам нито да се връщаш, нито да се развеждаш, а да прецениш как ще се чувсташ ти и бъдещето дете най-добре! То не винаги е лесно да се знае какво искаме....по-лесно е да знаем какво не искаме! Стискам палци, мила, да вземеш най-доброто решение за теб и бебо!

# 16
  • Мнения: X
Мила аз не разбирам защо изпадаш в депресий и истерий.Като вече си наясно какво искаш newsm78
Ми ако не съм.  newsm45
Пак искам да ви питам. Ми снощи си говорихме с говедото 100 часа. Да сме се виждали, хората така правели. С чингел накрая му изкарах от устата "Ми да почнем съвсем отдалече". Първо само да сме се виждали. На въпроса ми какво ще си приказваме като се видим той казва: за бебето ще си говорим, как ще го гледаме и така. Да ама последния път като се видяхме уж като приятели ме прегръща и целува... ми то това какво приятелство е. Съвсем честно казано вика: страх ме е да не стане както преди. Кое както преди? Иди го разбери. Не ми превежда пари, последно каза/понеже му е счупен ключа и нямал излишни пари да си вади нов  newsm78 ooooh! #Crazy/че щял да ми ги пусне под вратата.  #CrazyНо не. Като се видим поне ще кихне нещо, той това с парите го използва като повод да се видим - да ти дам някой лев да купиш нещо. А иначе не ми ги дава. Както и да е, това не е най-важното.
Вика аз ще подпиша споразумението, да се разведем, защото 1. да си предоговориш заема/той преди много пъти е искал да го правим, но банката не даваше, понеже имахме висок доход/ и 2. да започнем отново, да не сме обвързани, така ще се види най-добре дали има нещо между нас. Според неговите думи така щели сме наистина да започнем начисто. На въпроса: тебе брака ли те притеснява той вика: ми май да.
Лошото е, че той ми се обажда най-често. Въпреки всичко, той ми звъни поне 2 пъти седмично, а никой друг не го прави. Майка ми дори ми се обажда по-рядко.  newsm45
Той беше и си остава човекът, който най-много му дреме за мен. Ми представете си останалите.  newsm45 smile3514 smile3514 smile3514
Това е единственото, което е в негова полза. И мога да го използвам финансово повече, като се виждаме. Е да ама ако ми стане пак мъчно и гадно и почна пак да цивря. Ако мога да го приема по-безразлично някакси, няма проблем да го виждам.. уфф. Просто все ми се иска да оправим нещата, а знам, че няма оправия.. че нещо счупи ли се веднъж. Обаче знам, че по някакъв начин ме обича и му пука за мен, и мен за него, и мисля че трябва да опитам да му простя. Ми ако не на него, на кой. Ако не за него да направя тази жертва... като нямам други близки хора...съвсем сама съм. Уфф, стана дълго.

# 17
  • Мнения: 473
Слушаи сега Касиопче думите ти "май на него саму му пука за мен".Ако на някой му пука за някой няма да му помага само ако го вижда,иначе един лев да не дава и то при условие че и дете имате smile3521.Дори и да си на другия край на света ако имаш нужда финансова и му звъннеш,веднага тябва да ти помогне.Ти помисли върху това и не залагаи на стари лаври.Това дето ти е гадно минава максимум до 3 год. и ти става безразличен newsm44.А от баба си да знаеш и моя не ми даваше пари като не ни виждаше.Това какво означава че ние не се храним,детето не се разболява и няма нужа от лекарсва абе ние фотосинтезираме като не сме с него.И имаме само нужа от пари като ни види.Направих експеримент изчезнах с детето за 3 месеца.Да му се скрия за да го заболи.Само че аз се криех ама никой не ме търсеше.И си викам"Айде бе аз ще се чуда как да свържа двата края а моя се чуди с коя да си похарчи парите,и от всичко това детето ми страда."Върнах се при него ама с ясната представа къде съм аз и къде е той в живота ни.Сега мък се бил чуствал използван щото аз съм се интересувала само от пари newsm12.Ебати те все са пренебрегнати.И на мен ми беше гадно и емоционално не се бях отървала от него,а и моя си живееше с друга тогава.Ама преглъщаш заради детето.И не се претиснявай на всичко му идва времето.Ама гадно е че когато ти стане все тая те тогава почват да се усещат.Преди му казвах къде ще ходя.А той " не ме интересува".А сега като ме попита дали ще мога примерно в еди колкоси часа да съм на еди кое си място.Аз му казвам "ами ангажирана съм,мога по късно".И последния път избесня и след моя отговор не минаха и два часа  ми звъни и ми вика"и с какво си ангажирана че неможе да дойдеш"а  му викам "моля"и той " и аз веднъж да те попитам какво ще правиш и къде ще ходиш".Унемях,айде сега с твойте камъни по твоята градина.  love001

# 18
  • Мнения: X
А на всичко отгоре имам болки от няколко дни и сега се обадих на док и ме прати да си ходя вкъщи.  newsm45. И чии ще го ... сама вкъщи. И нямам и нет, дано да успея скоро да го пусна, че да мога с вас да си говоря, че иначе ще откача. Вика през цялата бременност имаше болки, пък ходиш на работа. Вика вече няма да ходиш. Та  тъй.

# 19
  • Мнения: 473
А на всичко отгоре имам болки от няколко дни и сега се обадих на док и ме прати да си ходя вкъщи. newsm45. И чии ще го ... сама вкъщи. И нямам и нет, дано да успея скоро да го пусна, че да мога с вас да си говоря, че иначе ще откача. Вика през цялата бременност имаше болки, пък ходиш на работа. Вика вече няма да ходиш. Та тъй.


Ти прочете ли това което ти написъх

# 20
  • Мнения: 3 591
casiopeiya аз да съм на тебе ще му кажа да не мис е обажда повече и да не ме търси - развод и край. Като има свиждане на детето - да го взема. като няма - да не се мярка пред очите ми. А и за свижданията бих го оставяла бебето на майка ми да му го предава и да го приема. Закъснее ли 5 минути да го върне - званя в полицията! Месечната издръжка  - с пощенски запис. И КРАЙ.

Така се тормозиш излишно. Нищо няма да се получи. Не му пука особенно за тебе, щом всичко това ти го сервира бременна. Колкото по бързо спреш да си говорих и виждаш с него толквоа по-бързо ще изтрезнееш и ще си погледнеш напред в живота. И да се съберете какво? Нима няма цял живот да чакаш кога ще те зареже пак? ми ако те зареже отново бременна с 2рото или 3тото бебе?

Я да се стягаш и вземаш в ръце! Не си първата ни последната дето и се случва това...  и моя големия син е от брак разпаднал се по време на бременност. Ама аз хък-примък, така-онака, ми да се виждаме-да не се виждаме, д а си говорим-да не си говорим,  пари-без пари  не търпя! Айде в детската градина като незнае какво иска! НИМА ИСКАШ ТАКОВА ЛЕКЕ ДА Е БАЩА НА ДЕТЕТО ТИ? Я му бий дуспата един път завинаги! нареви се после хубаво и му забрави телефона и му забрани да ти се обажда!
само след месец-два ще си като нова!

А и сама знаеш, че той не е единствения, а най-добрия ти шанс да срещнеш "истиснкия мъж" един ден е ако му биеш дуспата отсега.  Че то както е тръгнало цялата ти младост ще замине в това-онова искам-неискам.... А и си отговорна не само пред себе си да си щастлива, а и пред детето да му намериш истиснки родител! А тов няма да стане държейки това ЛАЙНО наблизо...

Съжелявам, рязка съм - ама имаш нужда някой да ти го каже!
Както и ти ще го кажеш след няколко години на другите хора, ама дано бързо се усетиш и спреш тоя сопол да ти проваля повече живота!
НАДАЛЕЧЕ И ЗАВИНАГИ!

# 21
  • Мнения: X
Ти прочете ли това което ти написъх
Да
Съжелявам, рязка съм - ама имаш нужда някой да ти го каже!
Благодаря. Наистина имам. Хич не съм сигурна в какво се забърквам. Поне имам добра работа с малка помощ от родителите си и финансово няма да завися от него, което е супер.
И аз мисля като теб, в смисъл ако някой на мен ми я разказва тая история ще му кажа съвсем същото. Обаче като си вътре в нея е трудно.
Ми дано да сте прави. Само това с трите години ме безпокои. Просто не ми се стои сама, това е. Ама то и тъй съм си сама...  ooooh!

Последна редакция: пт, 28 окт 2005, 12:53 от Анонимен

# 22
  • Мнения: 473
casiopeiya аз да съм на тебе ще му кажа да не мис е обажда повече и да не ме търси - развод и край. Като има свиждане на детето - да го взема. като няма - да не се мярка пред очите ми. А и за свижданията бих го оставяла бебето на майка ми да му го предава и да го приема. Закъснее ли 5 минути да го върне - званя в полицията! Месечната издръжка - с пощенски запис. И КРАЙ.

Така се тормозиш излишно. Нищо няма да се получи. Не му пука особенно за тебе, щом всичко това ти го сервира бременна. Колкото по бързо спреш да си говорих и виждаш с него толквоа по-бързо ще изтрезнееш и ще си погледнеш напред в живота. И да се съберете какво? Нима няма цял живот да чакаш кога ще те зареже пак? ми ако те зареже отново бременна с 2рото или 3тото бебе?

Я да се стягаш и вземаш в ръце! Не си първата ни последната дето и се случва това... и моя големия син е от брак разпаднал се по време на бременност. Ама аз хък-примък, така-онака, ми да се виждаме-да не се виждаме, д а си говорим-да не си говорим, пари-без пари не търпя! Айде в детската градина като незнае какво иска! НИМА ИСКАШ ТАКОВА ЛЕКЕ ДА Е БАЩА НА ДЕТЕТО ТИ? Я му бий дуспата един път завинаги! нареви се после хубаво и му забрави телефона и му забрани да ти се обажда!
само след месец-два ще си като нова!

А и сама знаеш, че той не е единствения, а най-добрия ти шанс да срещнеш "истиснкия мъж" един ден е ако му биеш дуспата отсега. Че то както е тръгнало цялата ти младост ще замине в това-онова искам-неискам.... А и си отговорна не само пред себе си да си щастлива, а и пред детето да му намериш истиснки родител! А тов няма да стане държейки това ЛАЙНО наблизо...

Съжелявам, рязка съм - ама имаш нужда някой да ти го каже!
Както и ти ще го кажеш след няколко години на другите хора, ама дано бързо се усетиш и спреш тоя сопол да ти проваля повече живота!
НАДАЛЕЧЕ И ЗАВИНАГИ!




Деси Супер,и аз това и написах ама не с толко рязък тон.Ама проблема е че тя влага много емоций спрямо него. newsm61Чак аз и се ядосвам.

# 23
  • Мнения: 193
И аз съм съгласна с теб,Деси! Но не смея да я посъветвам нищо Касиопея,защото личи,че тя още го обича. Точно това я кара да бъде така отстъпчива и нерешителна....

# 24
  • Мнения: 3 591
Ох...проблема е не в това, че тя ще го изрита, ами в това КОЛКО ВРЕМЕ ще и отнеме да го направи.....

Дали след като си чупи няколко години главата в надежди или веднъж завинаги навреме ... 

И аз бленувах за какви ли не развития - добре, че навреме се озъзнах...сина ми израстна с втория ми мъж, няма спомени за първия, той си му е вече татко и по документи...едва ли щеше всичко да е толкова розово при мен ако с години бях таила надежди че онова леке ще порасне...

за жалост винаги постановката е една и съща. Лекетата захабяват плата- единствената поправка е да си купим нова дреха, а захабеното - В КОША  smile3513

# 25
  • Мнения: 473
Ох...проблема е не в това, че тя ще го изрита, ами в това КОЛКО ВРЕМЕ ще и отнеме да го направи.....

Дали след като си чупи няколко години главата в надежди или веднъж завинаги навреме ...

И аз бленувах за какви ли не развития - добре, че навреме се озъзнах...сина ми израстна с втория ми мъж, няма спомени за първия, той си му е вече татко и по документи...едва ли щеше всичко да е толкова розово при мен ако с години бях таила надежди че онова леке ще порасне...

за жалост винаги постановката е една и съща. Лекетата захабяват плата- единствената поправка е да си купим нова дреха, а захабеното - В КОША smile3513


Така така.И аз бях същата много ме беше страх да не си тръгне и никога повече да не се върне,бях супер емоционална и му се молех newsm17 като на малко дете.И един ден така ми вдигна кръвното че отворих вратата в къщи и му казах "марш от дома ми".Той унемя попита ме "ти гониш ли ме"не му се вярваше.Аз му викам "а на теб на какво ти прилича, да не би да те посрещам".От тогава да видиш как почна да се съобразява какво ще каже.А аз все още немога да разбера откъде събрах тази смелост да го изгоня,като ми идеше да се гушна в него и да поплача newsm45.     

# 26
  • Мнения: 3 591
.А аз все още немога да разбера откъде събрах тази смелост да го изгоня,като ми идеше да се гушна в него и да поплача newsm45.     

Е и само недей казва, че не се почувства след месец МНОГО ама МНОГО по-добре ....

отколкото дори и да беше получила така желаната прегръдка и утешаване....

знаеш ли...жените сме големи ПАТКИ в надеждите си....

ама на Каси и  се ядосвам, щото и на детето живота сасипва.

дано събере смелост и го разкара преди да роди!

# 27
  • Мнения: X
ама на Каси и  се ядосвам, щото и на детето живота сасипва.
mi da, prava si, i az si se iadosvam
Neznam, sviknala sum - toi mi beshe edinstvenata opora, puk sega si niamam.  newsm45 Moje li da sum bila tolkova naivna, ne znam. Mi taka stava, kato sum si otdala jivota na 1 4ovek ei ti na sega.
V smisul, biah niakak si se otdala samo na nego, prenebregvah priatelki, rodnini, vsichki. Puk to i ot rodninite samo maika mi me podkrepia...doniakude. I tia se nadiava, 4e 6te se opraviat ne6tata. Iska i se da se pribere govedoto.

# 28
  • Мнения: 3 591
Mиличка майка ти винаги ще иска ти да си щастлива. Така както ти ще искаш да е щастливо твето дете. Затова и винаги ще те подкрепи КАКВОТО и да решиш!
За всички ни мъжа с който сме си делили живота е бил единствената упора. Разбира се, че по този начин е трябвало да го възприемаш. А и колкото и да не ни се иска винаги приятелите остават на заден план пред семейството - каквото и да е то.
Но сега трябва да разбереш сама за себе си дали искаш да ти е такъв живота и за напред. И да се прибере "говедото" нима вярваш, че няма да трепериш после цял живот кога ще се случи отново?

Събери сили, повяярвай, че ти си тази сега която а силната и му бий шута. разбира се, не е лесно, ще ревеш после, ще съжаляваш...ама ще дойде ден когато ще си благодарна на себе си за това което си направила. Ще дойде и ден ще срещнеш ПРАВИЛНИЯ баща за детенцето ти - ама него ще срещнеш само ако си се отърсила от всичко това. А за това трябва време... и колкото по-рано сложиш точка на тоя кошмар толкова по-бързо ще се излекуваш от илюзията, че той ти е упората... Никаква упора не е едно леке дето може да постъпи така с детето и жена си! Майната му на парите, на упората и всичко останало. Ако иска да дава - с пощенски запис. Каот не дава - майната му и толкова.
Ама затова ТИ трябва да решиш какво искаш - цял живот да му играеш по свирката или да си живееш живота така КАКТО ТИ заслужаваш...

Само така един ден ще имаш истинска упора от истински мъж... И повярвай ми и майка ти и всичките ти роднини ще те подкрепят в решението ти. Защото ТИ имаш право да си щастлива.
И най важното - ТИ ще се почувстваш така!

Време е сега ТИ да го зарежеш...ама рязко и завинаги.
Срещите ви само агония ще ти носят... БЕЗКРАЙ.




# 29
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Каси, нима ДЕси не ти пише това дето и аз по-рано ти казах?!
А не те ли предупредих, че ако не спреш да го чуваш пак ще се докараш до депресия? А за опасността за бебето казах ли ти? Помисли как влияе стреса на детето ти - виж в нашия си форум за специални деца съм пуснала анкета - прочети и виж мнението на хората...
Бъди силна! Хората те обичат, за близките говоря, но сигурно не го показват така както ти се иска...
Изгубих ти номера иначе бих ти се обадила! МОля тие звънни ми пак!

Общи условия

Активация на акаунт