Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 27

  • 40 560
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 167
 Хайде hrisinda едно голямо голямо честито ето я твоята закъсняла Коледа,но вече и по спокойна.Лека бременост!Пожелавам ти най хубавото посрещане на Новата година.И смятам че ще е така  Hug Hug HugИ аз днес си имам малко закъснял коледен подарък моето голямо чудо ще е с розови гащенца.

# 61
  • Мнения: 961
Лилка, честити ви розови гащета

Хрисинда, видя ли всичко е наред, бебо си има пулс, сега се успокой и се наслаждавай на най-хубавите осем месеца  newsm44 newsm44 newsm44

# 62
  • София
  • Мнения: 6 302
Хрисинда, браво момиче!  smile3525 Ех, че хубава новина  newsm68 Пожелавам ти лека бременност. И се отпусни вече, усмихни се и повярвай - твоето чудо се случва!
Лилка, честита ти принцеса! Само хубави емоции от тук нататък!   newsm03

Мози, как си, мисля си за теб Hug Драсни два реда, моля.

# 63
  • Мнения: 2 259
Хрисинда,надничах през час днес за да прочета добрата новина.
Сега се отпусни,/макар да знам колко е трудно/ и леки 9 месеца. Hug

# 64
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Ура smile3514 ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа ЧЕСТИТО hrisinda   Hug радвай се, радвай се, и да посрещтнете новата година като начало на най-хубавата част от семейният ви живот  Praynig Стискам палци, всичко да е наред с бебешона и да наминеш да ни се похвалиш с цвета на шортичките  Naughty, че нали знаеш, аз отчет водя  Wink
Лиле честита ви корделка, да е хубава засмяна като мама  Praynig
 Hug на всичк Ви Hug

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 21:59 от Baby*

# 65
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Мисля че е време и аз да изляза от нелегалност. Сега се прибирам от лекар- бебето ще е момче. След кръвоизлива и перипетиите мога вече да си отдъхна.

# 66
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Ураааа  smile3514 ааааааааааааааааааааааа Titina излезе от нелегалност, ЧЕСТИТИ ви сини шортички. Е ти така и не се похвали за посленият опит, но е ясно как е минал. Олеййййййййййй глас не ми остана днес, ама на хубаво де  Crazy

# 67
  • Мнения: 4 589
hrisinda радвам се, казах ли ти от личен опит, че е рано да се види пулс. При мен се видя чак в 9 г.с. Сега се отпусни, защото те чакат 9 прекрасни месеца.

# 68
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 833
E, Хрисинда, честито ти закъсняло коледно чудо Wink Лека и безпроблемна до края!
Титина, честити сини гащи и на теб!
Лилка, честити розови гащи!

# 69
  • Мнения: 1 167
Честито и на Titina  и нейните сини гащенца.Благодаря ,Ви момичета.Знам, че се радвате от сърце и аз докато съм чела форума ,когато още е нямало нищо съм се радвала толкова много и си казвах един ден и аз ще съм като другите момичета с коремче и с големи трепети за предстоящето.Знам също че и вие един ден ще изпитате всички тези моменти на радост и вълнение и се моля за всички вас и дано 2010 е Вашата година. Hug Hug HugПосрещнете една нова година с нови желания и мечти и точно в 00:00 часа си намислете това което и аз знам какво е (от години наред това беше и мое желание  newsm30)и рано или късно то ще е действителност.
                                           Весело посрещане на новата 2010 година. Tada

# 70
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 888
Само да допълня лилка. Момичета само трябша да повчрвата- първо на лекаря си , после да сте убедени , че ще се получи. Чудото се случва.

# 71
  • Мнения: 210
Хрисинда   smile3501 newsm51направо бях сигурна че ще чуеш тъй желаното сърчице Simple Smile Лилка   bouquetза розовите гащенца и догодина да връзваш розови панделки Simple Smile

# 72
  • Мнения: 210
Само да добавя след като прегледах тук-честито и на Титина newsm51 Two Hearts ето че се появи и едно ергенче Simple Smile stork-boy Лека бременност миличка  bouquet

# 73
  • Мнения: 746
Мале......днес само хубави вести има Peace

Хрисинда- е това е твоето чудо,случва се и ти пожелавам най-прекрасните 9 месеца а на финала едно бухкаво бебоче newsm68 preggo Само да допълня....много добре ти стой лентичката в подписа.

Нека 2010 да е за всички останали който чакат своето закъсняло коледно чудо Praynig Hug Hug

Честити сини и розови гащи на мамите  stork-girl stork-boy

# 74
  • В къщи
  • Мнения: 130
Хрисинда,и тук едно голямо ЧЕСТИТО тупкащо сърчице (бях сигурна,че ще го чуеш) и лека и безпроблемна бременност до края,това да са ти последните тревоги  Hug
Лилка,честити ви розови гащички,много до ви радват и да са послушни!
Титинка,на теб честити сини гащички (ама виждате ли само как се заформят сладки,сладки двойчици)  Grinning

На всички мамчета с положителни тетчета,лека и безпроблемна до края!
На всички бъдещи мамчета с неуспех през тази година желая най-прекрасната 2010,в която да им се сбъдне най-съкровенната мечта!

Силни прегръдки за всички вас,не спирам да ви наглеждам,вашата компания и помощ ми помогнаха да стигна до тук  Hug Hug Hug

А Шана къде се загуби  newsm78 Не съм я засичала скоро,а мисля,че е време да се отчете с резултати от изследвания  newsm78

Ако не се включа пак до края на тази години ви пожелавам да посрещнете най-прекрасната година,която да ви очаква!

Общи условия

Активация на акаунт