Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 27

  • 40 561
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 16 213
Сори, аз пак да задам глупав въпрос Thinking- "повишената ревливост" в периода на стимулация може ли да се дължи на многото хормони, с които ни бухат? ...при цялата ми увереност в успеха, и аз взех да влизам в някакви филми, примерно, започнах да се притеснявам за качеството на спермата (ние сме с 15% морфология и 14% нормално-подвижни...) и дали  правим достатъчното поне тя да е с подобрени показатели... newsm78...понеже си нямам други дертове (т.е. моите малко  на брой фоликули), работата, та сега и "милиончетата" на мъжо взеха да ме тормозят...

# 721
  • Мнения: 472
Ето ме и мен с първата инжекция. Благодаря за пожеланията.
Sharky43 да ти кажа честно твоят пост ме успокои, защото и аз от два дни съм с диагноза "повишена ревливост". За щастие само в сутрешните часове  Sad . Със сигурност е от объркването на хормоните, което настъпва в организмите ни. Така, че споко скоро всичко ще си дойде на мястото  и ще сме много Grinning. Аз самата процедура не я мисля - все нещо ще извадят, все нещо ще се оплоди и ще ми го върнат. Но се притеснявам за деня на теста и от начина по който ще приема разочарованието. Защото каквото и да си говорим, колкото и да се надъхваме 50:50 си е....
Аз май сутрин не трябва да пиша  Mr. Green

# 722
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, нормално е да сте притеснени, да се разстройвате от най-малкото, да плачете..... Стимулацията си е една огромна хормонална бомба. Но все пак, старайте се да се владеете, сълзите с нищо не помагат. Вярата в успеха е много важна. Стискам палци на всички ви и ви желая успех!

Даная, не го мисли това с боядисването.  Grinning

Зюмбюлче, прегръщам те, мила, знам, че ти трепери под лъжичката. Дано, дано този път всичко е по-различно!  Praynig

Хриси, с теб съм и чакам хубави новини!  Hug

# 723
  • Мнения: 73
От утре и аз стартирам с първия Гонал  #Shocked
KIARA_K ,плътно след теб съм.
Какво стана с Пламс?Тя също се движеше с нас.
А за "повишена ревливост"...е значи не съм сама.Може би наистина е нормално.
Хриси  стискам палци за днес  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 724
  • софия
  • Мнения: 1 201
Влизам да пожелая успех на hristina21-имаш 6 чифта стиснати палци Wink и чакаме да ни се похвалиш Praynig Praynig

tani_07 , на мен след трансфера ми забраниха спорта и да вдигам повече от 1.5-2 кг, а за диетата-да огранича всичко с кофеин.Някой беше писал преди време,че е полезно да се яде ананас след трансфер, повишавало шанса да се захванат ембриончетата-ако обичаш ананас мисля, че не пречи да хапнеш-знае ли човек.Аз не обичам и не съм яла
Ако имаш някакви симптоми на хиперстимулация или ако има съмнение, че може да се развие-увеличавай протеините, пий пилешки бульон и много течности

# 725
  • Мнения: 472
Таня77 - успех! fingerscrossed

# 726
  • София
  • Мнения: 2 367
Днес стискаме палчета на Хриси 21, успех мила Simple Smile
За всички , на които това е първа стуимулация, горе главите момичета, няма нищо страшно, вярвайте ,че това ще е вашият успешен първи опит  Hug

# 727
  • Мнения: 190
Здравейте милички,тук съм и аз чета редовно,но не пиша,защото няма какво да споделя.И все пак не мога да не се включа като някоя дружка има нужда от много стиснати палци.
Хриси, fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed и  Praynig Praynig Praynig
Шарки 43,не се притеснявай за плачливото настроение,свиквай с това,защото не познавам бременна дето да не е в такова  Wink
Пожелавам успех на всички,които са заели стартова позиция!
Чакам с нетърпение тестовете на Зюмбюл,Гери и другите след тях!
Благодаря на бремелинките Мози и Хрисинда,че не ни забравяте и ни навестявате за кураж!
На всички,които сме в застой  Hug  Hug  Hug
Криси 1812,във фонда действат доста бързо почти не остана и пак сме на ход  Hug

# 728
  • Мнения: 1 649
Христина fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover.

# 729
  • Мнения: 491
Ето ме и мен, не съм писала тези дни, защото при мен само чакаме времето да мине, а да не ви казвам колко смесени мисли ти се въртят в главата smile3517 но скоро ще разберем Wink
Хриси всичко ще бъде наред не се съмнявай  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Шарки не се подавай не емоциите си опитай се да ги владееш, като си мислиш например за бъдещето с твоето бебче, а за спермограмата изобщо това не е от значение за инвитро или ИКСИ, бъди спокойна Hug
KIARA_K честита ти първа инжекция Peace
Таня попътен вятър Hug
Гери как си ?
Зази Hug

# 730
  • Мнения: 1 156
[Гери как си ?
като теб ,със смесени мисли и с леко истери4ни нотки.
будувам по ноЩите като сомнамбул, не ми се спи, от лежането и д/то ме заболя, та ве4е мърдам пов4ко.....
4акам и аз  да дойде понеделник, дай боже дойде "4ист и и без петна "
ти кога Ще се тестваШ

# 731
  • Русе
  • Мнения: 904
благодаря за съветите  mozzi и ти желая на теб и на всички момичета успех.При мен вече остана само чакането и надеждата че всичко ще е успешно.Има ли някой който също е след трансфер и да чака резултати да пише как се чувства след трасфера и има ли някакви признаци който да показват че всичко е наред  newsm78 понеже съм доста притеснена от това чакане

# 732
  • София
  • Мнения: 6 232
Момичета, и аз съм на линия. Благодаря за стиснатите палци /от 2 до 6  Wink/ и за положителната енергия,която си бях прибрала и определено, е имала ефект.  Hug Hug Hug Резултатът е 7  яйчица newsm44,като дори двамата бързаци,които напираха да се измъкват още в неделя са прибрани от док. Пуснаха им плувците да се забавляват и утре чакаме първи резултати. Praynig Мисля,че последно решиха да са ин-витро,заради миналия път с  15 отпаднали от ИКСИ  newsm78, но вече няма значение- един със сигурност трябва да има.
Sharky43 ,по време на стимулациите установих,че  хората от филмовата индустрия са започнали да правят много сантиментални филми....даже се чудех, как  във филми, които съм гледала 4-5 пъти не съм обърнала внимание,какви "разкъсващи сърцето" или по-точно слъзните канали,сцени има  Rolling Eyes Не ги мисли спермитата, от толкова милиони,винаги ще се намерят достатъчен брой финалисти....пък и в резервите ще ви останат  Wink   bouquet
mozzi, newsm51 Това с ананасите не съм го срещала  Rolling Eyes. Вкъщи отлежават два,чакам половинката да се прибере и да ги забели тогава,че това ми е най-неприятната част,почвам ги и след време ще видим резултата. Даже за утре ще има бойно поръчение да зареди скромните запаси от тях  Simple Smile  Hug Hug
KIARA_K ,още си далече от деня на теста,за да го мислиш от сега, пък и 50:50 си е половин успех  Hug
Zumbul-че ,не остана  Hug Тамън идва време и за нова темичка. Дано най-най- първия пост в нея да е твоят  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Гери,  tani_07 ,да не усетите как ще мине времето до положителното ЧХГ  Praynig
dpetкova, и на мен нещо ми се губиш напоследък  newsm78 Няма ли да започвате вече?
roslem ,viviqn,Криси, Zazzy ,chicoroco,chares, и всички,които ми давате кураж  newsm51 newsm51 newsm51  love001 Hug

# 733
  • Мнения: 1 045
Ей, Хриси, браво на теб - 7 яйчица  newsm44 Много се радвам  Hug. Сега ще стиснем палци и плувците да си свършат работата както трябва.

# 734
  • софия
  • Мнения: 1 201
hristina21 newsm44 newsm44, браво, супер резултат-палците си остават стиснати до положителното ти тестче Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт