Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 4

  • 35 284
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
В кой точно сайт за турски сериали влизате? newsm78
Тукя бе мило...в темата "За тези които не харесват турските сериали"

# 31
  • Варна
  • Мнения: 2 973


Един специален поздрав за всички!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 973
И една фотосесия-работа за Зизу- надявам се да прочетем коментарчето!

# 33
  • София
  • Мнения: 1 433
Леле, Зизка ще има много работа Joy Joy

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Леле, Зизка ще има много работа Joy Joy

надявам се приятна и за нея и за нас newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 35
  • Мнения: 0
Ееееееееееее може ли така да ме разконцентрирате. #Crazy Бризче след тез снимки как ще успея да си омеся питката бе мило? Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 20 795
Ееееееееееее може ли така да ме разконцентрирате. #Crazy Бризче след тез снимки как ще успея да си омеся питката бе мило? Heart Eyes

Да не изкараш накрая питка с лика на Сару  Joy Joy Joy

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 973
 
Леле, Зизка ще има много работа Joy Joy

надявам се приятна и за нея и за нас newsm78 newsm78 newsm78 newsm78


newsm12 Ама голяма махалана   love001 бе- хич не се прибира при нас Weary Отиде да събира ядове с ония тъпи патки newsm11 и заряза купона тукя

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ееееееееееее може ли така да ме разконцентрирате. #Crazy Бризче след тез снимки как ще успея да си омеся питката бе мило? Heart Eyes

Ами newsm78 докато месиш, че си представяш Сару #Crazy и ох малееееееееееееееееееееееееееееей  Thinking ква сладка, вкусна и голяяяяяяяяяяяяма че ти стане питкята bowuu

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Айде, Бризчето отива да празнува,
но за вас май само ще мъдрува!
Щом се върна във среднощен час
ще ви изчета на глас
щото трябва мъничко да се посмея
липсата ви да преодолея!

Вие тук се развихрете
и се хубаво повеселете!
Сещайте се и за мен,
че ме чака тежък ден!
Ден ли! ден и нощ ще е това,
ала за добро е и не е беда!

Аз ще пия за здравето на наш Стоян,
но наум ще казвам Сарухан!
Ще ми бъде много сладко-
обещавам да го правя не по-рядко! hahaha

# 40
  • Мнения: 20 795
Разходих се сега до темата против турските сериали. Бях решила да не влизам в поредната тема, в която се лее злост и омраза, ама отидох да прочета вашите постове. Бризче, Зизу, Галка чудесно сте им го написали. Направо им се чудя на тези няколко човека, които вече в m-найста тема се опитват да обяснят какво голямо зло са турските сериали и колко са лоши само защото са турски.

Бризче, стихчетата ти са страхотни. Много ме забавляват   bouquet  bouquet  bouquet Изобщо възхищавам се на тези, които умеят да се изразяват в рими.

# 41
  • Мнения: 263
Хохохоооо...и бутилка роомммм Hug Joy Joy Joy Joy

Весела Коледа Саруханкиии Hug Hug
Позагубих се малко, ма сте ми под око, да не си мислите че не ви наглеждам Sunglasses
И к'о ви донесе Дяда ви Коледа? На някой да му е дошъл Сару по панделка? Party Joy Joy'Щото аз на туй викам изпълнено желание, тенджерата под налягане и нова тефлонова ютия и яз моем да си купим Crossing Arms Joy Joy
Честит имен ден на све Стефчовци, Стефанки, Стефании, и СТЕФарухан ъФкорс Joy JoyДа са живи и здрави да почерпят  bouquet

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Такааа...аз да си напишем коментара...пък Ви си четете кат дойдете... Thinking
(малко предистория- втората сватбя с Бахар)
Е- Ейййй...божеее...криво ли ти се молим, криво ли ме разбираш...его е ...пак се женим за кифлата Бахар... ooooh!...лелееее....глей кво крещи че ме взима... #Crazy...тая изобщо наясно ли е че аз нечем да я взимам...малееее...РЕЗИЛ...а Айлин ме глда са кво че напрайм.... Crazy
А- А дано се откаже...неможе АЗ така да го опущим...оххх...божее...че я вземе...че я Вземе... smile3511
Е- Такаа...тоя са ме пита дали че я земем...нема да я земем...не я искам бе...са че траем до последно... Crossing Arms...ага стане нещо...мое некой да ни нападне...некви нещааа... Mr. Green
Ето...зеха да пуцат...айдееее...разминах се със сватбята... tooth...са па требе да стрелям... #2gunfire
Егати шита...тоя калъф Алито кво дири на моравата... Crazy...малеее...целия каст е покосен от коршуми по земята....ето...и Айлин падна...ааааа...е са станахме на кълбета.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire..само да не посегат на нея... Naughty
Са па и мене ме гръмнаха...ама и аз съм един бастун...как им дадох да ме отстрелят...аре карай...вече нема значение... ooooh!...само дано Айлин се опрай.... Praynig
(в изолатора със Шереф и докторите)
Чеки са немоем да стоплим ...декя се намирам.... newsm78...яле Шефче Шерефче...нещо се кара връз мене... #Crazy...мале че умрем...ШЕФЧЕЕЕЕЕЕЕЕ...направи нещо бре... smile3514...еййй...тоя как ме шибна у гърдите...тоя ме върна от мъртвите... #Crazy
Са малко че си полежим...после рипам да видим кво стана с Айлин.... Blush
Айдеее....пак нападение...са па требе да бегам...ми немам време да си облечем ризкята #Cussing out....и кво... видеха ме СВЕ БГфенки от форума гол...а аз толко се пазех да не се показвам... Sick...Ейййй...ШЕФЧЕЕЕЕЕ....чеки бе...къде хукна без мене...мани къде съм болен ...а требе и да търчим по хиликоптера.... smile3516...егати ...шефчето тръгна без мене...чеки беее...са па със сичките си рани...не бех яхал и хиликоптер...ма нищо ...нали съм турския супермен...кво да прайм че го яхам... ooooh!
Оооо, ШЕФЧЕЕЕ...ти че ми паднеш...и тогава че се разпрайм с тебе... #2gunfire #2gunfire

Следва продължение.... bowuu bowuu bowuu

Последна редакция: нд, 27 дек 2009, 19:02 от zizu_70

# 43
  • Мнения: 8
   ruporuu  ruporuu Моонинг Сарухан Ханъми...!!!  Hug Hug Hug
Желая Ви прекрасен ден...!!!     bouquet  bouquet  bouquet

Байдъуей...гласувах с 3,4 опций.... newsm08
Според мен Роза  изкара добрите черти на характера...(образа)...на Есмерсито...а Ниранката се постара той да покаже СВЕ лошо от себеси... Mr. Green
И са ако пак не ми излезат китките ....че се обострим сериозно.... #Cussing out
И-и-и-и-и-и-и-и Зизу,гласувала си като мен,но преди мен Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да не си Телец? newsm78 newsm78 newsm78

# 44
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
   ruporuu  ruporuu Моонинг Сарухан Ханъми...!!!  Hug Hug Hug
Желая Ви прекрасен ден...!!!     bouquet  bouquet  bouquet

Байдъуей...гласувах с 3,4 опций.... newsm08
Според мен Роза  изкара добрите черти на характера...(образа)...на Есмерсито...а Ниранката се постара той да покаже СВЕ лошо от себеси... Mr. Green
И са ако пак не ми излезат китките ....че се обострим сериозно.... #Cussing out
И-и-и-и-и-и-и-и Зизу,гласувала си като мен,но преди мен Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Да не си Телец? newsm78 newsm78 newsm78
Не миличко...ВЕЗНИ съм.... hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт