Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 4

  • 38 237
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 2 973


Това как ви се вижда??

# 91
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
 newsm65   Аз пак съм тукя...и отново.... newsm65

# 92
  • Варна
  • Мнения: 2 973
newsm65   Аз пак съм тукя...и отново.... newsm65

newsm68 newsm44  Радост!!!   newsm44 newsm68  Радост!!! newsm68 newsm44  Радост!!! newsm44 newsm68
/тъй ли беше newsm78/
ми ха добре завърнала се! newsm51

# 93
  • Мнения: 20 795

Колкото повече Сару, толкова по-добре

smile3508 не ми е досадно, Вени, ще разказвам цяла вечер ако искате, стига на вас да не ви писне от мен smile3521



Аз поне нямам насита на разказчетата за Сару /може и в рима  Wink/   bouquet  bouquet  bouquet

Зизу

# 94
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Приема се! Сега малко рима, а после ще разказвам!
Нашата дружина нежна
пред компа взе да се нарежда,
че от сутринта започнахме дебата
на Сару за облеклата!

Кво да си говорим, братко,
чешем си езика сладко-
в черно ли да бъде или в бело
мисли тука цееело село!~

В черно става Кръстоносец смел
с тоя стайлинг веч ни е оплел
Бела ризка, а връз нея и сако
хваща бързо нашето око!

После гледаме пък във "Врабче"-то
пъстри ризки има си момчето!
Във зелено- крокозъберско било
да- ама Сару в това е облекло!

после става ризката пембяна
Аблата ни- да не е пияна?!
Що така го спретна като шут
ще докара си сама банкрут!

После ризката стана лилава-
що за логика корава!?
пъстроцветната дъга Сару облича,
но дружината ни пак си го обича!

И към всичко казано до тук
ще прибавя призива ни друг:
Дайте ни Сару без дрешки-
не правете вече груби грешки!!!

# 95
  • Мнения: 20 795
Бризчеее  newsm62 newsm62 smile3501 smile3501  love001

Алинка изчезна, никой не казва ще гледаме ли днес Ново начало или наистина окончателно са го спрели?  smile3511

# 96
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ади бакалъм....кво че се обсъжда ТУНАЙТ.... newsm08 newsm08 newsm08

# 97
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Ади бакалъм....кво че се обсъжда ТУНАЙТ.... newsm08 newsm08 newsm08

Зизу, тук ли си или те няма?! newsm78
за мен дилемата си е голяма!
Казваш:"Ето аз съм тукя"
После криеш се из свойта кукя!

Стига ма`а със метлата
тури я бърже на Мурат в ръката.
А ти седни спокойничко на компа
осени ни с мъдростта си тънка!

Знаеш хумора ти е заразен
сред нас е със патент запазен!
Ела да спрятаме купона-
на темата ни е такъв закона!


кукя=къща

Последна редакция: пн, 28 дек 2009, 21:10 от morski_briz

# 98
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ади бакалъм....кво че се обсъжда ТУНАЙТ.... newsm08 newsm08 newsm08

Зизу, тук ли си или те няма?! newsm78
за мен дилемата си е голяма!
Казваш:"Ето аз съм тукя"
После криеш се из свойта кукя!

Стига ма`а със метлата
тури я бърже на Мурат в ръката.
А ти седни спокойничко на компа
осени ни с мъдростта си тънка!

Знаеш хумора ти е заразен
сред нас е със патент запазен!
Ела да спрятаме купона-
на темата ни е такъв закона!


кукя=къща
Давайте ма'трял... smile3508 smile3508

# 99
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Айде за стайлинга не си се изказала- аз се смлях да пишем- и в проза и в рима! #Crazy

# 100
  • Мнения: 20 795
Ади бакалъм....кво че се обсъжда ТУНАЙТ.... newsm08 newsm08 newsm08

Каквото всяка вечер - Сарухан бей. За да има на какво да се възмущават противниците на турските сериали  smile3532 smile3532 smile3532

# 101
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ади бакалъм....кво че се обсъжда ТУНАЙТ.... newsm08 newsm08 newsm08

Каквото всяка вечер - Сарухан бей. За да има на какво да се възмущават противниците на турските сериали  smile3532 smile3532 smile3532
Сакям снимков ма'трял....да ми дойде музата...плиииииизз..... newsm17 newsm17

# 102
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Айде за стайлинга не си се изказала- аз се смлях да пишем- и в проза и в рима! #Crazy
Миличко да не си чела през пост.... hahaha hahaha...я се изказах още на обяд...но мога да повторя....  love001  love001  love001

# 103
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Айде за стайлинга не си се изказала- аз се смлях да пишем- и в проза и в рима! #Crazy
Миличко да не си чела през пост.... hahaha hahaha...я се изказах още на обяд...но мога да повторя....  love001  love001  love001
newsm78 изчетох го него- кратичко ми се виде newsm78

# 104
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Айде за стайлинга не си се изказала- аз се смлях да пишем- и в проза и в рима! #Crazy
Миличко да не си чела през пост.... hahaha hahaha...я се изказах още на обяд...но мога да повторя....  love001  love001  love001
newsm78 изчетох го него- кратичко ми се виде newsm78
Слънцее...па я толко си можем...кво да кажем повече...ако пишем требе да те цитирам.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Бризкеее...що ма джанъм...редактира стиха...избега римата... hahaha hahaha hahaha
пък и тая мойта кофа само тъпотий ражда.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: пн, 28 дек 2009, 21:05 от zizu_70

Общи условия

Активация на акаунт