Сарухан Хюнел-Saruhan Hünel-един диамант на турското кино -тема 4

  • 38 236
  • 742
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 20 795
Бризче, приятно прекарване и весело посрещане на Новата година!

# 256
  • Мнения: 20 795
Хайде малко пищови и от мен



# 257
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хайде малко пищови и от мен




Ейййй....Венииии...МЕРСИ милооо...много обичам така....
 

# 258
  • Мнения: 8
С кого да прекарам празниците?
[/URL]




[/img]

# 259
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Малко ранен Есмерсито....

# 260
  • Мнения: 8

Я да усетя парфюма и !

# 261
  • Мнения: 20 795

Ох, само да разбера какъв й е парфюма, веднага си го купувам и беж в тоалетната!

# 262
  • Мнения: 8
А умопомрачителен е! #Crazy #Crazy #Crazy
И Бризка до сега да не ме светне за марката му? newsm78 newsm78 newsm78

# 263
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ейййй...много снимкя....много нещо... #Crazy
Парфюма му е Dior home sport... Mr. Green

# 264
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Галкеее...специален поздрав за теб....

# 265
  • Мнения: 20 795
Ейййй...много снимкя....много нещо... #Crazy
Парфюма му е Dior home sport... Mr. Green

Въпросът е какъв е парфюмът на Езото, че така я души?  Joy Joy Joy Искам и аз като нейния, пък може и при мен да дойде Есмер  Embarassed Rolling Eyes hahaha hahaha

# 266
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ейййй...много снимкя....много нещо... #Crazy
Парфюма му е Dior home sport... Mr. Green

Въпросът е какъв е парфюмът на Езото, че така я души?  Joy Joy Joy Искам и аз като нейния, пък може и при мен да дойде Есмер  Embarassed Rolling Eyes hahaha hahaha
А дано...той ще дойде и да не си с нейния парфюм... Hug Hug Hug
Пък в краен случай...ако той не дойде....ти да го намериш... smile3503 smile3521  love001

# 267
  • Мнения: 8
Къде ли съм сложил визитката на Бризка?

Тя пък заби в планината. Thinking Thinking Thinking
Но... Naughty Naughty Naughty нищо.Сега ще питам Зизу тя май и има координатите newsm78 newsm78 newsm78
Я да докарам един поглед специално за Зизу и компания

Дано да ме харесат Praynig Praynig Praynig

# 268
  • Мнения: 8

Ох, само да разбера какъв й е парфюма, веднага си го купувам и беж в тоалетната!
Мале-е-е-е Вени,моли Praynig се да не нахълта Али, Stopче става мокро и страшно ooooh! ooooh!

# 269
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Уаууууууу.....Тити..... smile3532 smile3532 smile3532
След такъв поглед...нема начин да не му дам координати....даже и мойте че му дадем... newsm08 newsm08 smile3532 smile3532 smile3532

Общи условия

Активация на акаунт