Тwilight/Здрач- тема 55 - СЛЕД НОВОЛУНИЕ ! .... идва Затъмнение!

  • 39 972
  • 721
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 0
Здравейтее  Hug включвам се само набързо от един имен ден Simple Smile
Честита нова година! Нека новата 2010 година ни донесе успех във всичко което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!
Честито на всички именници   bouquet
R_Dew честито и на теб    bouquet да е жив и здрав малкия и много да ви радва  Hug
Да не забравя да благодаря за бюлетините   bouquet видях нещо за Робстен, но утре ще разгледам по- подробно заедно със бюлетините че сега нямам време Confused Чао за сега от мен и приятно прекарване на празнуващите   Hug

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 18:11 от I.v.a.n.o.v.a

# 241
  • Мнения: 354
ЧЕСТИТА НОВАТА 2010 ГОДИНА! Бъдете благословени, обичани и обичащи.
Честито малко сладко новогодишно племениче на R_dew, Бог да го пази и да дава сили и мъдрост на родителите му как да го отгледат и възпитат.

Честито на именничките ни!

Утре може да се включа по -подробно, днес явно ще реанимирам. Надявам се сте имали чудесни празненства, независимо къде сте били.

# 242
  • Мнения: 34
и аз ли имам имен ден  newsm78 не съм знаела - не съм празнувала. Благодаря за поздравленията   bouquet
Ами за снимкте твърдят, че са сега от Коледа и че са от Лондон. Ако обърнахте внимание на снимките на Роб и сестра му, около къщата им нямаше нито истерясали фенки, нито тълпи от папараци.Според мен в добрата стара Европа тия викове и преследвания са на малко по различно ниво - особенно в Лондон, където звездите и то от ранга на Пол МакКартни се разхождат абсолютно необеспокоявани. Така че, райско място за Робсте, а малката е късметлийка  Laughing
Абе Яна, ти да не си била на спортен лагер? По описанието ми напомня моите детски тенис-лагери  Joy

# 243
  • Мнения: 116
Всеки път като ме лъхнеше студеният въздух все едно ме лъхаше дъхът на Едуард.

Започваме годината с първият култов лаф на Янчето.  JoyДа ви е честита!

# 244
  • Мнения: 384
Добро утро!
Веси,бях в спортната база Белмекен в Родопите!Само спортисти и ние,хахаха!
Но и сред спортистите нямаше убавци,ей няма такъв като Роб.  Rolling Eyes
Но затва пък си представях,че ловува планински лъвове на вън в гората от борове,заснежен Едуард,ахххххххх!
Бела,споделям защото знам,че само вие ще ме разберете!  Hug Макар,че Пепи вече ме облече в жълтата тениска.  Joy

# 245
  • Мнения: 1 164
Добро утро, момичета и Анди!!! Здравейте и от мен за тази година. Да сме живи, здрави и много щастливи.

Аз да се похваля, че днес чакам да ми донесат Бел Ами и да си я прочета. Интересно ми стана, след като Бел Ами ( Crazy весело съвпадение) каза, че ролята е за Оскар.

Със закъснение честито на всички именници и рожденици, и на R-Dew племенника да е живо и здраво дете.

I.v.a.n.o.v.a като прочетеш новините пиши да кажеш кoлко се вълнуваш. Тази новина е втората, която потвърждава нещо, след снимките от Париж. Ех Робстен. Щом няма да е Робши (Роб и Миши) поне Кристен да е  Crazy Crazy Crazy

# 246
  • Мнения: 245
Добро утро.

Яна, беше обещала снимки, хайде качвай, де.
Мише, не само Мирка мисли така за Бел Ами  Embarassed, дано да се справи нашето момче.

# 247
  • Мнения: 1 164
Добро утро.

Яна, беше обещала снимки, хайде качвай, де.
Мише, не само Мирка мисли така за Бел Ами  Embarassed, дано да се справи нашето момче.

Дано, дано. Друго е да си нареди на рафтчето и едно Оскарче. Ей така за цвят дето се вика. Сега сядам да я чета, вече ми я донесоха.  Party

# 248
  • Мнения: 384
Ето снимките ми направо тук срам не срам щото нямам възможност да пускам сега в блога.Неможах много да снимам защото в снега с деца,шейна е трудно да мъкнеш фото и камера,но важно е преживяването.
http://juli2007.snimka.bg/family/belmeken2010.458782.16683059
И аз се пързалях,беше страхотно.Като дете не съм се пързаляла така.
И аз ще си взема Бел Ами да чета.

# 249
  • Мнения: 630
По въпроса за Бел Ами, книгата. Надявам се режисьорът да подходи към по-съвремен прочит на историята. И много, много силно се надявам Робърт да не е с мустаците, които има г-н Дюроа в книгата.  Laughing Брадясал - о, да, но с мустаците - не  Joy

# 250
  • Мнения: 1 164
По въпроса за Бел Ами, книгата. Надявам се режисьорът да подходи към по-съвремен прочит на историята. И много, много силно се надявам Робърт да не е с мустаците, които има г-н Дюроа в книгата.  Laughing Брадясал - о, да, но с мустаците - не  Joy

Илина точно затова влизам в темата - да питам има ли някой против мустаците като мен. И ето първия споделил съмишленик. Засега ми харесва като махнем частта с мустаците. Ще е хубав Дюроа.

# 251
  • София
  • Мнения: 424
Здравейте, честита нова година. искам да ви попитам от къде мога да си сваля Новолуние. Благодаря ви.

# 252
  • Мнения: 245
По въпроса за Бел Ами, книгата. Надявам се режисьорът да подходи към по-съвремен прочит на историята. И много, много силно се надявам Робърт да не е с мустаците, които има г-н Дюроа в книгата.  Laughing Брадясал - о, да, но с мустаците - не  Joy

Илина точно затова влизам в темата - да питам има ли някой против мустаците като мен. И ето първия споделил съмишленик. Засега ми харесва като махнем частта с мустаците. Ще е хубав Дюроа.
Не знам да слагам ли спойлер или не, но който не се интересува да не чете следващото
Докато четях книгата все се мъчех да си представя образа с мустаци, да ама не, и аз предпочетам да ги няма, независимо, че има моменти в книгата, в които като си представях как ги засуква ме напушваше, толкова е хубаво и кекси. Joy Joy Joy

Прясно, прясно, не съм го прочела все още, бързах да ви го покажа
http://life.dir.bg/2010/01/02/news5629561.html

jet , можеш от тук
http://energy-torrent.com/details.php?id=16228, но ако имаш възможност първо го гледай на кино, усещането е невероятно.

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 16:07 от danir

# 253
# 254
  • Мнения: 0
Здравейтее  Hug

I.v.a.n.o.v.a като прочетеш новините пиши да кажеш колко се вълнуваш. Тази новина е втората, която потвърждава нещо, след снимките от Париж. Ех Робстен. Щом няма да е Робши (Роб и Миши) поне Кристен да е  Crazy Crazy Crazy
Мише като ваш Робстеновски лъч (Цветии  Hug) разбира се че се вълнувам от снимките  Grinning от една страна се радвам че папараците са ги оставили на мира поне по празниците Simple Smile а от друга ме е яд че няма снимка на която са заедно Confused въобще обаче не се и надявам да признаят нещо за тях двамата, и ние да бяхме на тяхно място също нищо нямаше да признаем Simple Smile не и преди да свършат със снимките на всички филми Simple Smile дали са заедно или не само те си знаят, но едно е сигурно- няма пушек без огън, така че всички ние може само да им се радваме, особено след като гледаме колко са щастливи заедно Grinning
Най- доброто от тийм Робстен Hug

Общи условия

Активация на акаунт