Тwilight/Здрач- тема 55 - СЛЕД НОВОЛУНИЕ ! .... идва Затъмнение!

  • 39 974
  • 721
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 164
Преди малко ми хрумна ужасна, порочна мисъл - Ейдриън Броуди би бил перфектен Жорж Дюроа. Ако косата му беше малко по - светла и край. Аууу порочна мисъл. Ще ми мине.

Geia пусни снимките да ги видим все пак. Аз снощи съм пропуснала.

# 271
  • Мнения: 162
Мами в момента пиша първия си фик  Blush искам да го публикувам в този сайт, но не знам как.. някои може ли да ме светне?  Flowers Sunflower http://twifun.wordpress.com/ или може ли тук да го публикувам... да си кажете мнението Flutter

# 272
  • Мнения: 1 343
Елфинка е талант Simple Smile утре ще й пуснем главата. Немога да се сдържа да не кажа ВЕЛИКА е !!! от сега нямам търпние за 2-та   bouquet

# 273
  • Мнения: 1 164
Бони, пусни поне малък тийзър. Нали така се казваше?

Уфффф много ми е едно такова тъпо. Чета Бел Ами и съм я преполовила вече. Абе все повече си мисля, че ще се справи нашия юнак. Завиждам на всички актриси, които ще му партнират някога. *мръъъън*

# 274
  • Мнения: 1 343
Мне  Simple Smile немога да пускам нищо утре трийзъра Simple Smile
Обаче има част от любимата ти да знаеш Simple Smile Ще са добър екип с Ани ако ме разбираш Wink

# 275
  • Мнения: 245
Преди малко ми хрумна ужасна, порочна мисъл - Ейдриън Броуди би бил перфектен Жорж Дюроа. Ако косата му беше малко по - светла и край. Аууу порочна мисъл. Ще ми мине.

Мише, какви са тези мисли, никакви такива. Само Роб, Аз сега се връщам от Аватар, на финалните надписи пък си помислих, как ли щеше да бъде Роб в ролята на Джейк Съли, срам нямам май Embarassed ей Embarassed

# 276
  • Мнения: 1 164
Дааааа, Бони, мисля че те разбирам  Grinning Чакам с нетърпение да видя как е.

Данир, с моите грешни мисли направо незнам какво да правя. Но упорито се мъча да си представям само Роб. Обаче частта с мустаците още ми убягва. Но може би ще успея  Grinning Някой ден.

Иначе, сега като си мисля, кой ли любим мой персонаж Роб би изиграл още по - добре от оригинала  newsm78 newsm78 Хм...може би Илюзиониста. Ще е някак мнооого секси да го гледам как прави фокуси. Фокус, мокус..... Blush Crazy Blush

# 277
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Абе малки бяха, защото се събраха даже 3 на един ред, ама няма значение вече Confused

# 278
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
На 2та защо Джейк прилича на негърче  Grinning

# 279
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Явно е седял много на плажа в Кан Mr. Green

# 280
  • София
  • Мнения: 44 319
ЧНГ, мили заздрачени Simple Smile да сте живи, здрави, щастливи и животът ви да е пълен с любов и усмивки Simple Smile))

Apocalyptic city - Litlle ashes е страхотен филм, на мен много ми хареса, даже го гледах няколко пъти и си го пазя, като ми дойде настроение пак да си го гледам...и то не само заради Роб. Wink Другият не съм го гледала...

# 281
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 865
Аз пък съм с кофти впечатления от Little ashes - изобщо не ми хареса Робърт Патисън, беше ужасно дървен и не му отиваше ролята на Дали Confused

# 282
  • Мнения: 1 343
Валка беше гледала Литъл-а и беше впечатлена .

# 283
  • Мнения: 3
Повечето сме впечатлени от Дали на Роб. Евентуално може да се каже като критика, че може да изглежда като тъмнокос Едуард на моменти  Grinning, но не съм съгласна, че е дърво. Но личното ми мнение е за много добра роля. Като го гледах за пръв път, направо ме разтърси филмът. И Лорка е много добър образ.

# 284
  • Мнения: 6
За Little Ashes моите впечатления са на километри от лоша роля...
Толкова му отиваше да е налудничав и ексцентричен!
 Още в началото с появата като беше със странната прическа беше много в тон с историята, а после вече тотално влезна в образ. Мен филма ме грабна 100%, да не говорим за Лорка дето цитираше стихове... Crazy Страхотен!

Общи условия

Активация на акаунт