Кога за първи път качихте детето си на самолет?

  • 5 497
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
На година и 3 месеца.

# 16
  • Мнения: 4 138
на 7 месеца http://matakosmata.snimka.bg/baby/fewruari-2007.111000.2326132
абсолютно безпроблемно. яде, спа, игра.........
сега не ми се мисли, ако трябва да пътуваме със самолет, каквато е дива..........

# 17
  • Мнения: 413
Робен беше на 7 месеца, когато за първи път направихме пътешествие до Тенерифе - общо в едната посока на път бяхме около 36 часа: с кола, с два полета и пак с кола. Между полетите нощувахме на самото летище в Барселона върху багажа ни. Нямаше никакъв проблем. Съветът за течности е съвсем правилен.

# 18
  • Мнения: 91
На 42 дни ми беше щерката. Варна-София.
На 46 дни беше синът ми , когато го докарах от Шумен в София с автобус.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 61
Дъщеря ми беше на 35 дни като летяхме до Виена, спа през цялото време, напълно безпроблемно.

# 20
  • Мнения: 1 100
На 8 месеца имаше два полета. Спа през цялото време.

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 606
Дъщеря ми не е пътувала, но племенникът ми беше на 5 месеца, когато го доведоха за първи път в Бг.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 070
На 2г. и 5 месеца летяхме за морска почивка до Турция и беше чудничко WinkНа отиване беше сутрешен полет и се държа прекрасно, но на връщане късно нощем понеже не беше спал дигнахме самолета с главата на горе, защото отказа да се върже с колана и се скри под седалката.

# 23
  • Мнения: 991
Дъщеря ми беше на 7 месеца, когато пътвуахме до БГ. Като се връщахме обратно беше на 11. На отиване беше ужасно, на връщане - кошмарно. Предстои да пътуваме пак след два месеца и отсега се подготвям психически. Пътуването е много дълго и уморително и за голям човек (един презокеански 9,30-часов полет и един 3-часов с 4 часа престой при прекачването). Наистина най-лесно се лети с малко бебе, защото самолетът с вибрациите и белия шум ги успива и те спят почти през цялото време.

# 24
  • Мнения: 1 677
Всичко е индивидуално, зависи и от дължината на полета, има ли престой, по кое време на деня е полетът... Един дълъг полет, прекачвания, престои често са изморителни и за нас възрастните, та кокво остава за дете.

# 25
  • Мнения: 1 464
Синът ми беше точно на 50 дни като се прибирахме в БГ-полета беше страхотен.На връщане обаче(вече почти на 4 месеца),много зор си видях.Вече не спеше постоянно,многото хора го изнервяха и прекарах целия полет в кърмене и стоене права най-отзад на самолета Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 3 123
на 2м. и 10 дни . беше и летяхме от Белгия за България ,след 5 дни направихме обратният полет.
Сега е на 1г. и 10 м. и е летял 5 пъти със самолет - никога не е плакал,не сме имали никакви проблеми.,

# 27
  • Мнения: 927
Моят син беше на 10м. ,когато летя за първи път. Тази година имахме няколко пътувания, едното от които продължи 30 часа  Crazy - Аз бях ни жива, ни умряла, когато се прибрахме, а малкия беше пълен с енергия и разказваше оживено на всички за пътуването Grinning. Всеки ден ме пита кога ще се качим на самолета пак и си събира парички за билет  Grinning

# 28
  • Мнения: 476
Беше на 6 седмици, когато за първи път летя. Пилота му подари сертификат за първи полет и значка с емблемата на авиолиниите. Спа непробудно.
Вторият му полет беше на около 2 месечна възраст - от САЩ до България. Спа непробудно отново.

# 29
  • Мнения: 100
Аз съм пътувала много пъти докато бях бременна, естествено не и към края, но после като родих след 2 месеца го качих на самолета - проблеми никакви, даже веднага заспа!

Общи условия

Активация на акаунт