Раздяла! Как да се справим, след като загубим всичко?

  • 27 067
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 426
аз съм на 27 години и от девет години съм с мено, нямаме деца.

Какво значи че си с "мено" newsm78

# 16
  • Мнения: 533
ми крия всичко, защото натоварвам близките си. и затова само се опитвам да се справя и като си пийна хапчето и спира да ми пука. и така ден след ден...
2 месеца

# 17
  • Мнения: 533
с него- съжелявам

# 18
  • Мнения: 17 546
... и като си пийна хапчето и спира да ми пука. и така ден след ден...
2 месеца
О, не! Така се тръгва към зависимостите. По добре крещи, плачи и му кажи какво мислиш, за да ти олекне, отколкото да го таиш в себе си и да потушаваш болката си с хапчета.
И най-вече - искай обяснение защо се държи така с теб!

# 19
  • Мнения: 426
Пфу,помислих за момент че си в менопауза,ама на 27 някак не ми се върза. Успокой се и пиши разбираемо Peace

# 20
  • Мнения: 533
страх ме е!!!

# 21
  • Мнения: 17 546
От какво те е страх, бе жена!?

# 22
  • Мнения: 533
останах сама с провалена връзка, на която дадох всичко. явно не съм способна...

# 23
  • Мнения: 2 375
Поне нямате деца. Мисли за лошите моменти с него. Опитай да си дадеш трезва оценка на връзката ви. Млада си и си свободна. Излизай, на пук на всичко, не се затваряй в себе си. Ще срещнеш друг човек и пак ще си щастлива. А тази връзка според мен е изчерпана.

# 24
  • Мнения: 533
не мога да разбера, що за жени? ето мен- обиждат, неоценяват, нагрубяват, унижават и накрая ние седим с къпичка в ръка и плачем. и започваме да си спомняме само хубавите моменти и да тъжим за тях. как така става???

# 25
  • Мнения: 17 546
останах сама с провалена връзка, на която дадох всичко. явно не съм способна...
Глупости! Този мъж, с който си си губила времето толкова години, е неспособен да те направи щастлива и ти внушава, че ти си виновна за това. Ако не искаш да си помогнеш сама, ние тук няма с какво да ти помогнем, защото каквото ида ти кажем, ти си знаеш едно и него си повтаряш. Трябва ти истински мъж, дом, семейство и дете! Peace
А така става като сама позволиш да стане така, това поне никой не ти го причинява. Причиняваш си го сама на себе си!

# 26
  • Мнения: 2 353
явно не съм способна...
 Не си вкарвай такива филми в главата, де! 27 е идеална възраст за купонясване, нови гаджета, пътувания и прочие интересни неща.

# 27
  • Мнения: 533
той не ме заслужава!!!

# 28
  • Мнения: 3 621
Във всяка връзка има кризи. Когато баче те се преодоляват без обиди и заплахи, с компромиси и от двете страни, всички се нарежда. Девет години са много, но явно е дошъл края, приеми го и продължи напред.
Аз приключих 7 годишна връзка по подобен начин, тогава бях на 32 г., но никога не се обърнах назад и не повярвах, "че всичко ще е пак като преди, и по-хубаво дори". Ние също нямахме деца, за 7 години веднъж не поисках да родя дете от този мъж, явно подсъзнателно съм знаела, че това не е човека за мен. В началото е малко трудно, но ще го преодолееш и ще продължиш напред, по-добре да си известно време самичка.
Спри валеряна и всякакви хапчета за успокоение които пиеш, те няма да ти помогнат. Прекарвай повече време с приятели, направи нещо за себе си, за което все си нямала време.
Пожелавам ти много късмет и новата година, да е начало на новия ти живот.

той не ме заслужава!!!
Да такъв човек, не те заслужава.

# 29
  • Мнения: 533
Nefertity БЛАГОДАРЯ ТИ smile3518

Общи условия

Активация на акаунт