И през Новата година, интересни загадки за всички ще има – 24та тема

  • 32 400
  • 442
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 425
 7 Арката на обединението в Пхенян, Северна Корея   
 
 
жокер Източна Азия Peace

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 14:26 от Kaлa

# 31
  • София
  • Мнения: 10 724
7-Арката на обединението в Пхенян, Северна Корея  Peace

# 32
  • Мнения: 3 425
7-Арката на обединението в Пхенян, Северна Корея  Peace

 Peace Peace Peace

# 33
  • Мнения: 1 558
Момичета, весело посрещане на Новата година!

№ 8 - една столица

А Б

В Г

Нуку'алофа, кралство Тонга

сн А - Сградата на Парламента
сн Б - St.Mary's Cathedral
сн В - Кралският дворец
сн Г - International Dateline Hotel

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 17:32 от Dobitu

# 34
# 35
# 36
  • Мнения: 1 448
Tonga Simple Smile Столица - Нукуалофа  Hug

# 37
  • Мнения: 1 558
Tonga Simple Smile Столица - Нукуалофа  Hug

Точно  Peace   Нуку'алофа, кралство Тонга

Тамошните жители са първите, които посрещат Новата година - 13 часа преди времето по Гринуич

# 38
  • Мнения: 1 448
Весело изкарване на Новата Година!!!  Hug

Утре ще се отчета със задачка-закачка   bouquet

# 39
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Аз също ще пусна догодина  Mr. Green
Ама сега не мога да не ви прегърна силно и да не ви поздравя


Да вдигнем чаши,
ЗА малкото, което ни стига!
ЗА здравия дух, който ни вдига!
ЗА майките, без които не може!
ЗА децата и вечни усмивки на лицата!
ЗА приятелите, които държат ни в беда ръката!
ЗА любимият със скрития поглед!
ЗА чувствата във мъка и радост!
ЗА вълшебните мигове, които не могат да бъдат изписани на листа със думи!
Пожелавам,
  Всичко това, за което всеки мечтае !
    Наздраве!
      И здрави да сме във всичките дни на Новата  година!


# 40
  • Мнения: 1 558
Чуваш ли? Камбаната бие - един, два...дванадесет пъти.
Какво да пожелая в тези паметни часове?...
Отиде си още една година, но в теб тя не си е отишла,
а е останала в душата ти като един красив спомен,
като едно далечно пътуване.

Нека Новата година донесе на всички
това, което старата не успя!





№ 9 -

# 41
  • София
  • Мнения: 10 724
newsm18 За много годиниииии, банда!!!!!! newsm18

Нека новата 2010 да бъде много по-добра от старата и да имаме възможности за нови пътешествия!!!


# 42
  • Мнения: 872
Честита Нова година, пълна с вълшебни дарове, здраве и усмивки за всички! Желая ви дълъг път с нови приклучения и загадки и топъл дом, в който да се връщате, по-щастливи от всякога!

# 43
  • Мнения: 3 425
Честита Нова Година и от Мен  Tada  ura dance Чудесни пожелания .....Дано  newsm18


Добиту, някое жокерче, че   ooooh!          Joy Joy Joy

# 44
  • Мнения: 1 572
И от мен честита нова година на ударната група познавачки ; Добиту за номер 9 си мълча аз , миналата година по това време ме разплакахте с това любимо за мен място , ама тази няма щото съм на 5 метра от там  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт