Мнението Ви за Юлиян Вучков и Люба Кулезич

  • 1 831
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 816
Искам да ги видя в общо предаване/само те двамата Shocked/и предаването да води Мартин Карбовски.
Интересно ми е какво е вашето мнение за тях.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Вучков няма какво да го коменирам, но Люба Кулезич все повече я харесвам, има хубава самоирония в интелектуалната и превземка.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 18 178
С Вучков не може да се води диалог. Поне не смислен.
Люба я харесвам.
Мартин Карбовски обаче не пасва и на двамата. Thinking

# 3
  • София
  • Мнения: 221
професора  искаше да бъде гадже със свекърва ми, веднъж бяхме на вечеря с мъжа ми  професора и свеки. Много весело беше, едва сдържах смеха си, професора говори  само с цитати Grinning. радвам се , че свеки не се даде Grinning
А Любо Кулезич харесвам, още по време на соца беше нестандартна кинокритичка. Сега ми харесва иронията и самоиронията в коментариите и Simple Smile

# 4
  • Мнения: 521
Няма жив продуцент, който да е с всичкият си, и да събере тези три чудеса на природата на едно място.
Иначе мечтайте си. Peace

# 5
  • Мнения: 2 184
Мисля,че няма друг случай на висша самовлюбеност и професор по всичко.С професора диалог не се води,защото само и единствено той е компетентен по всички въпроси - от политика до чалга.Баба ми казваше "и най-умният си е малко прост!".Дразнеше ме с непрекъснатите прекъсвания на събеседниците,с появата му във всички телевизии,както и безпардонното му поведение в ефир/а говори за култура/.
А Любица, след някой изцепки/хвърлянето на в."Галерия",обясненията с Венета Райкова в ефир,писането до скоро във в."Уикенд" и т.н.../ трудно мога да я приема,като обективна и лоялна.

# 6
  • Мнения: 22
За "културоложката" Кулезич не мога да кажа нищо хубаво, затова няма да я коментирам. А професор Вучков, колкото пъти съм го гледала толкова пъти ме е размисвал ужасно много. Дано по-скоро да направи ново предаване!

# 7
  • Мнения: 152
Вучков е някаква гротеска. Това което не разбирам е, защо аджеба такива кретени ги правят зорлем звезди. Също така не разбирам и какво може да му се харесва на.. такъв?! Всъщност, обяснимо е.., но май ще пропусна да навлизам в детайли.
Кулезич я харесвам (само да не се драчи с любимата ми), а с Карбовски сме от едно тесто. Предаване с тримата не бих гледал - един с един нямат общо. Демек, няма да се получи нищо.

# 8
  • Мнения: 3 699
Вучков е ненужен, Кулезич - бива. newsm78

# 9
  • Мнения: 276
И двамата са отврат Blush

# 10
# 11
  • Мнения: 117
Вучков ми е смешен ,а тази Кулезич неприятна и то много Sick

# 12
  • България Сливен
  • Мнения: 245
И двамата ме кефят максимално.

# 13
  • Мнения: 746
Вучков е номер 1  Peace

# 14
  • Мнения: 28
Извинявайте,но е кощунствено да слагате под общ знаменател имена като Люба Кулезич и Юлиан Вучков."Професорът" е най-висшата форма на уродливост,не визирам външния му вид,а манталитета и поведението му.

Общи условия

Активация на акаунт