Ех , Казанлък , Казанлък ! - 2

  • 96 973
  • 775
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 534
Здравейте ще кръщавам малкото си момченце в Казанлък и търся фотограф ,бихте ли ми препоръчали някой от когото сте останали доволни.Благодаря предварително за отговорите

# 751
  • Мнения: 132
Момичета,можете ли да дадете мнение за детска градина Еделвайс(до Манастира) и Снежанка(на абаята).

# 752
  • Мнения: 127
Здравейте,момичета!Можете ли да ми кажете какво во е мнението за Д-р Велимира Семерджиева?

# 753
  • Мнения: 65
Мнението ми относно Семерджиева - Стриктна по отношение на ваксини, идване на време на работа, за бебета консултации и т.н.
Става за вземане на направления и болнични, но за лечение на деца според ме става.

# 754
  • Мнения: 127
Благодаря ти за отговора.Вчера ходих да я питам дали е съгласна да ми води детската консултация и ми се видя една много намръщена,сериозна.Не ми направи добро впечатление,но живот и здраве като родя ще я видя как ще се държи с бебчо и ако нещо не ми допадне ще я сменям.Понякога първото впечатление лъже.Вие бихте ли ми препоръчали някой добър детски лекар?

# 755
  • Мнения: 65
Да тя е такава. Малко е на настроения. Много често е намръщена и това което ме дразни е че водя децата на преглед тя примерно прислушва, гледа гърло и т.н и мълчи. Никакъв коментар. Аз все питам, питам и с по една дума обикновено ми отговаря. Но пък иначе за бебче е стриктна относно консултации, ваксини и там каквото трябва. Но не и се обяснява като че ли. Но пък направление не ми е отказала никога, което също е важно според мен. Ако я търсиш по тел. също ми вдига независимо дали е в работен или почивен ден.
Относно детски лекар за Казанлък аз лично съм затруднена. Ползвала съм Славова и бях общо взето доволна, но последно време нещо взе много да се презастрахова според мен с антибиотици. За Попова съм по-резервирана. Чувам се хвалят от Стратева, която е в МЦ Казанлък ,който е до поликлиниката, аз лично не съм ходила при нея. Други пък общо взето са доволни от Стойчев, но при него се плаща т.е. той не работи по ЗК.  Аз най вече ходя къде ходя и в крайна сметка децата си ги лекувам при д-р Пейчева, но за съжаление и там е само платено. Много са противоречиви мненията за нея, но аз съм категорична, че ако се отиде на време още в началото на разболяването, поставя точна диагноза, категорична е в мнението си, много подробно обяснява и задължително лекува без антибиотик, до тогава докато е възможно. Но прегледа е 25 лв. за първи и по 15 за всеки следващ.

# 756
  • Мнения: 127
Много ти благодаря Ради за пълния отговор.До като чаках да дойде Д-р Семерджиева гледах как Д-р Гунчева посреща и изпраща децата,които са били на консултации при нея и беше много мила и любезна.Преди мислех да се запиша при Д-р Маневска,но се отказах в последния момент.Честно казано малко съжалявам,но.......по нататък ще видим.Само да се роди жив и здрав бебчо.

# 757
  • Мнения: 65
Пожелавам ти го! Hug

# 758
  • Мнения: 157
Здравейте момичета!
Може би, ще повторя въпрос, но бихте ли споделили мнение за ЦДГ Юрий Гагарин и ЦДГ Звънче? Ще съм ви много благодарна за това.   bouquet

# 759
  • Мнения: 3
Здравейте,мами искам и аз да ви питам нещо,вие кога записахте бебоците на ясла,защото чувам ,че някои мами ги записвали още на 1 годинка един вид като запазване на място или нещо такова?Благодаря предварително Rolling Eyes

# 760
  • Мнения: 0
здравей, s.newa

Моята дъщеря посещава Юрий Гагарин и съм много доволна за сега .Първа група е и нямам много опит но след ремонта е много добре .

Топло е през зимата .Сега за група специално трябва да попиташ по конкретен въпрос зависи от учителките ,но аз от нашите съм доволна .

Много стихчета и песни научи .Забавляват ги през деня .

Ако имаш някой по конкретен въпрос питай . ще се опитам да ти отговоря.

# 761
  • Мнения: 54
Аз също съм мн доволна от Юрий Гагарин.
Ако детето ти трябва да тръгва т.г. отивай веднага, защото не се знае дали ще има места. Записването е от 01.03. до края на март.

А относно яслите, когато решиш да го пускаш отиваш и питаш. В яслите има повече места, защото не всички майки си пускат децата. Но пак зависи за коя ясла.

# 762
  • Мнения: 838
Може ли някой да сподели мнение за ЦДГ Славейче 17?

# 763
  • Мнения: 3
Аз също съм мн доволна от Юрий Гагарин.
Ако детето ти трябва да тръгва т.г. отивай веднага, защото не се знае дали ще има места. Записването е от 01.03. до края на март.

А относно яслите, когато решиш да го пускаш отиваш и питаш. В яслите има повече места, защото не всички майки си пускат децата. Но пак зависи за коя ясла.
Много благодаря,aanee иначе по конкретно питам за детска ясла N8 "Васил Левски"

# 764
  • Мнения: 65
Здравейте,
моля да ме посъветвате относно личен лекар за дете. Искам да си сменя действащата в момента лична на децата.
Ако сте доволни от някоя лична моля за помощ.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт