май ме ритат???

  • 1 298
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 320
Това е много хубав момент...първите ритници на бебчо, от сега нататък все по често ще го усещаш  Party
Знаеш ли пробвай да легнеш по гръб и ще видиш и как се движи коремчето ти, аз мисла че някаде към 20-24 седмица го показах на мъжлето така, защото с ръка все още не се усещаха хубаво ритничетата му  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 582
Така като ви слушам, май и мойто са ритничета, но аз все си мислех, че е само бълбукане в корема, а не бебо. Нямам почти никакъв корем и не ми се вярва , че бебчо е вътре и си мръдка Grinning

# 17
  • Мнения: 733
Slyn4o така като гледам коя седмица си май сме с много малко разлика  newsm03 май ще си споделяме кой са го ритнали по рано  smile3521 почваме да се радваме от тук нататък на всяко едно движение.

# 18
  • Мнения: 1 336
Супер Hug  Много вълнуващо Simple Smile Честито  Hug
А аз нищо не усещам,  newsm78  даже скоро ходих преди 2 дни на ехограф, че се бях притеснила, а то подскача и се върти милото, а аз нищо или поне не знам какво е ...

# 19
  • Мнения: 733
ekaterinam и моя бебок така като луд подскачаше в мене ма все не го усещах. Сега знам вече, че е то  newsm44, снощи имах чувството, че се обръща, а не рита ма знам да си скача на воля колкото си иска много е хубаво  newsm44 дано скоро и ти да го усетиш. Прекрасно е.

# 20
  • Мнения: 582
Slyn4o така като гледам коя седмица си май сме с много малко разлика  newsm03 май ще си споделяме кой са го ритнали по рано  smile3521 почваме да се радваме от тук нататък на всяко едно движение.
Ами, да, страхотно Grinning Виждам в отчетните, че разликата ни е 3 дни, но защо никой не си е посочил какъв пол са му казали newsm78 Само две сме го посочили.
Да, наистина е много приятно усещането, но вчера една мама на 3-месечно бебе ми каза, че после става ад-ритат като луди и понякога болката е силна. Но.... все такива радостни болки да са ни проблема smile3501
А ти имаш ли коремче?

# 21
  • Мнения: 733
Цитат
Вмъкни Цитат
Цитат на: Beb4o в Четвъртък, 29 Септември 2005, 16:44
Slyn4o така като гледам коя седмица си май сме с много малко разлика   май ще си споделяме кой са го ритнали по рано   почваме да се радваме от тук нататък на всяко едно движение.

Ами, да, страхотно  Виждам в отчетните, че разликата ни е 3 дни, но защо никой не си е посочил какъв пол са му казали  Само две сме го посочили.
Да, наистина е много приятно усещането, но вчера една мама на 3-месечно бебе ми каза, че после става ад-ритат като луди и понякога болката е силна. Но.... все такива радостни болки да са ни проблема
А ти имаш ли коремче?

За разликата ще е повечко защото аз сам със секцио и до колкото ми е известно то се прави 10 дена преди термина, но пак сам в този месец Simple Smile Що се отнся до пола не иска да се покаже, срамува се малчо. Само дупе дава едно такова малко  smile3521 ма много сладко.
Знам, че ритат силно и на мен са ми казвали ама както казваш нека такива радостни болки да са ни проблема.
Имам коремче клонящо към корем  newsm53 скоро съвсем ще ми порасне ма е готино аз поне му се радвам Simple Smile
Ако искаш пиши и на лични може да се видим аз сам в люлин

# 22
  • Мнения: 582
Цитат
Вмъкни Цитат
Цитат на: Beb4o в Четвъртък, 29 Септември 2005, 16:44
Slyn4o така като гледам коя седмица си май сме с много малко разлика   май ще си споделяме кой са го ритнали по рано   почваме да се радваме от тук нататък на всяко едно движение.

Ами, да, страхотно  Виждам в отчетните, че разликата ни е 3 дни, но защо никой не си е посочил какъв пол са му казали  Само две сме го посочили.
Да, наистина е много приятно усещането, но вчера една мама на 3-месечно бебе ми каза, че после става ад-ритат като луди и понякога болката е силна. Но.... все такива радостни болки да са ни проблема
А ти имаш ли коремче?

За разликата ще е повечко защото аз сам със секцио и до колкото ми е известно то се прави 10 дена преди термина, но пак сам в този месец Simple Smile Що се отнся до пола не иска да се покаже, срамува се малчо. Само дупе дава едно такова малко  smile3521 ма много сладко.
Знам, че ритат силно и на мен са ми казвали ама както казваш нека такива радостни болки да са ни проблема.
Имам коремче клонящо към корем  newsm53 скоро съвсем ще ми порасне ма е готино аз поне му се радвам Simple Smile
Ако искаш пиши и на лични може да се видим аз сам в люлин
Пуснах ти мейл в абв-то!

# 23
  • Мнения: 8 505
Малко ОФФ-всеки път като видя заглавието,си мисля,че чакаш близнаци Wink
А иначе-дааа,усещането е чудесно!

# 24
  • Мнения: 733
Извинявай reflex не е нарочно  Embarassed

# 25
  • Мнения: 8 505
Извинявай reflex не е нарочно  Embarassed

Ей,Бебчо,спокойно Wink

# 26
  • Мнения: 2 673
Малко ОФФ-всеки път като видя заглавието,си мисля,че чакаш близнаци Wink
А иначе-дааа,усещането е чудесно!
нека, двойна радост Simple Smile

# 27
  • Мнения: 949
И аз мисля,че рита бебето.При мен ритна за първи път в 5 месец.

# 28
  • Мнения: 528
Мене също ме ритна в 4етвъртия месец.Няма да забрава точно три дена след рождения ми ден който беше на 4.4.мМожеби защото си мислих за него и го осетих като чели някой леко ме гаделичкаше по коремчето от вътрешната страна,но беше само веднъж този ден.Бях на седмото небе  Heart Eyes Heart Eyes CrazyВече към края на 6 и средата на 7 имах чувсто че имам центруфуга в корема ми.Един ден в работата както се бях излегнала срещу компютара виждам че колежката до мене ми гледаше корема като препарирана,погледнах го аз и само изръсих А това ли?ВЕче не ми прави впечатление,а таткото даже се стресна да не би да ми е станало лошо.ПОсле всяка вечер го риташе по дупето и той и обеща че ще я пляска-шегичка

Общи условия

Активация на акаунт