До мамите, родили със секцио

  • 1 625
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 685
Цитат

А това, че е отворен ако не му е изтекъл срока на годност няма проблем. Просто най-много да е изветрял иначе няма страшно kamy7 възползвай се от това чудо. Найстина е много добър. Аз лично след секциото живот и здраве ще си взема от него.  Wink
Вeb4o сега погледнах опаковката и на нея пише,че е годен до 3 седмици след отварянето.И сега какво,да го използвам ли все пак?Май не бих рискувала.Доста ме е шубе.

# 16
  • Мнения: 7 640
ако втвърдяванията не са топли, зачервени или болезнени-всичко е о.к. Чувствителността се въстановява обикновено почти напълно.
А за CONTRATUBEX-а, ефектът зависи от типа на белега и не винаги е "поразителен". Секциите се правят принципно с козметичен шев и белегът е много фин така или иначе. Не мисля, че пречи да се ползва при отворена туба, маже се външна все пак а и пари се е дало  Wink.

# 17
  • Мнения: 733
 kamy7 няма смисъл щом е толкова отдавна отворен явно е изветрял. Приятелят ми го оперираха 4 месеца след мен и тубичката беше отворена, но пак му помогна. Ти прецени.
 PolarFox и при мен беше козметичен шеф, за да не ми личи ама си личи там кадето не е мазано  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт