"Човешко, твърдо човешко" на Ницше

  • 1 280
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 692
Трябва ми реферат на тази тема, а книгата ми се вижда малко безинтересна.
Бихте ли били така добри да ми помогнете.


Весели празници на всички !  Hug

# 1
  • Мнения: X
Твърдо или твърде?

# 2
  • Мнения: 3 034
 Joy Добре, че не е рядко човешкото....

# 3
  • Мнения: 15
Книгата е " Човешко, твърде човешко ".

# 4
  • София
  • Мнения: 2 858
А да се явя на изпита вместо теб, искаш ли?  Tired

# 5
  • Мнения: 15
Да не бъдем толкова крайни Dragon's Bride, мимичето просто иска помощ. Peace


# 6
  • Мнения: X
Мдаа, човешко, твърде човешко. Предполагам, че  ако Ницше беше жив никак не би се зарадвал на тази тема и отново би възклинкнал по този начин.

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 13:57 от Анонимен

# 7
  • София
  • Мнения: 2 858
Летен дъжд, buttinsky го е казала прекрасно и ясно.

# 8
  • Мнения: 15
Dragon's Bride, buttinsky, съгласна съм и с двете Ви, авторката на темата е трябвало да погледне преди да я пусне. Наистина се получава доста смешно с това ТВЪРДО и вероятно Ницше се обръща в гроба, но тя конкретно иска помощ и има друг начин да й се каже, че е направила грешка. Peace

# 9
  • Мнения: X
Летен Дъжд, ти ако можеш защо не помогнеш наистина?
Човешко е да попиташ, но е направо нечовешко да го правиш с толкова явна незаинтересованост.
Ето първият резултат, който получих от гугъл :http://chitanka.info/lib/text/4991/7
Не знам доколко е подходящо, но човек ако наистина търси, намира.
Никак не толерирам поднасянето на готова, сдъвкана информация, особено щом се отнася до получаването на някакво образование. Не искам да допринасям за изграждането на дървени философи, а Ницше действително е един оригинален и гъделичкаш любопитството автор, за да се отнесяме към него по този пренебрежителен начин.

# 10
  • Мнения: 15
И кое те наведе на мисълта, че аз толерирам поднасянето на готова, сдъвкана информация, и какво дай да обиждаме хората и да им се подиграваме?      ooooh!
Нали знаеш " Не е луд този, който яде баницата, а този, който му я дава ". За всеки влак си има пътници и момичето опитва, ако стане, стане, ако не дайте да я обесим? Shocked
Аз съм на мнение, че трябва да прочете книгата, колкото и скучна да й се вижда и да напише нещо от себе си.


P.s Не се затормозявай с такива неща и приеми, че има и незаинтересовани хора. Peace

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 21:01 от Летен Дъжд

Общи условия

Активация на акаунт