Новогодишни суеверия и поверия

  • 10 796
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 322
Момичета, май ви зарибих  Mr. Green Аз ще се барна с това http://www.lasenza.co.uk/sale/level3.aspx?d=1&collection=40& … 27&fromsale=1 има си червена панделка, така че ще спазим традицията  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 516
Май всеки си спазва по някое и друго суеверие в Новогодишната нощ  Wink
Винаги на Нова година имам пари в джоба си(то май мама и татко трябва да си ги носят, че после и аз да намажа Laughing).В 00:00ч. докато се чукаме с шампанско си пожелавам по нещичко, барем се сбъдне  Blush
Утре трябва да съм с черен сутиен, но бикините ми ще са червени - колкото да не е без хич  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 035
И аз съм чувала, че в новогодишната нощ трябва да се носи ново бельо, за предпочитане - червено  Grinning Не знам каква е символиката, но ми помага да оправдая покупката пред самата себе си  Mr. Green

Моментално започвам да вярвам в това! Още днес ще мина покрай магазина за бельо!

Ха и аз така и както и "оциклена" ще съм тогава сигурно съвсем страстна ще ми бъде 2010 година    Mr. Green Joy


Aнн@, нека да си пишат и на двете места, защото тая тема си е само за НГ и по лесно ще се намират нещата сега около празника. Hug

martinka, Hug

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 13:28 от Mary Malone

# 18
  • Мнения: 972
В манджите ,които приготвяте за нова година ,трябва да се слага месо от животно,което рови със зурлата напред,за да си проправяте път напред през новата година... Не се слага месо от хвъркато или заешко,за да не отлети или избяга късмета от дома ви... Peace

# 19
  • Мнения: 25 651
В манджите ,които приготвяте за нова година ,трябва да се слага месо от животно,което рови със зурлата напред,за да си проправяте път напред през новата година... Не се слага месо от хвъркато или заешко,за да не отлети или избяга късмета от дома ви... Peace

Абе, аз да го изям, пък да го питам как ще бяга...  Mr. Green
А за вегетарианците какво е поверието?

# 20
  • Мнения: 972
В манджите ,които приготвяте за нова година ,трябва да се слага месо от животно,което рови със зурлата напред,за да си проправяте път напред през новата година... Не се слага месо от хвъркато или заешко,за да не отлети или избяга късмета от дома ви... Peace

Абе, аз да го изям, пък да го питам как ще бяга...  Mr. Green
А за вегетарианците какво е поверието?

Да си рУпат зеУе и марули ,та да им е екоУогично чисто и да не ги застига гУобаУното затопУяне... hahaha

# 21
  • Мнения: 1 085
Утре отивам да купувам червени гащи за цялото домочадие  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 571
Ми,4е то у нaс сaмо Фъркaто шa сa готви Mr. GreenКъсмето обa4е не е излетел...пиУетaтa нaли уж не могaт дa фъркaт newsm78

# 23
  • Мнения: 2 035
"Този, който кихне на празничната трапеза, той ще е щастлив и богат през годината." - Да вземем да се напънем нощеска всички дружно да кихнем викам аз  Party

"Ако в новогодишната нощ се веселите и сте с приятели, през цялата година ще сте щастливи."- А дано!


"В последните минути на старата година изпийте до дъно чашата си. След това я напълнете догоре и посрещнете Новата година с пълна чаша. Не доливайте в старото си питие. Питието от старата година трябва да бъде напълно изпито."  Party


И една питанка имам... Ако сте само на ТЕЦ и целият ден до момента на 31-ви нямате топла вода и не може се изкъпете...как ще го тълкувате това?  Twisted Evil
Явно, щото като пуснах темата писах, че винаги се къпя и на 31 и ето на...  Twisted Evil Но току що се обадих на свеки да пуска бойлера.  Laughing

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 16:03 от Mary Malone

# 24
  • Мнения: 128
Ха-ха,много на място тва с къпането!В ямбол няма вода от 10 сутринта.Казаха че поне до 19 часа няма да има! #2gunfire #2gunfire
После ,ако евентуално успет да оправят повредата...ще започне едно дружно къпане в целия град... #Crazy

# 25
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
[И една питанка имам... Ако сте само на ТЕЦ и целият ден до момента на 31-ви нямате топла вода и не може се изкъпете...как ще го тълкувате това?  Twisted Evil

Туй ще рече, че ще посрещнете новата година богати, щото няма да можете да си отмиете въшките, пък те, както е известно, означават пари!  WinkPeace

# 26
  • Мнения: 2 035
[И една питанка имам... Ако сте само на ТЕЦ и целият ден до момента на 31-ви нямате топла вода и не може се изкъпете...как ще го тълкувате това?  Twisted Evil

Туй ще рече, че ще посрещнете новата година богати, щото няма да можете да си отмиете въшките, пък те, както е известно, означават пари!  WinkPeace

хахаха  rotfImbo вярно бе, не се сетих, че е на голямо богатство... Mr. Green
А ако празнувате в ресторант голям е шанса да празнувате на широко, защото около вас ще се освободи и няма да има тарапаната, както обикновено иначе  Joy

# 27
  • Мнения: 2 035
Ха-ха,много на място тва с къпането!В ямбол няма вода от 10 сутринта.Казаха че поне до 19 часа няма да има! #2gunfire #2gunfire
После ,ако евентуално успет да оправят повредата...ще започне едно дружно къпане в целия град... #Crazy

Ауууу при вас съвсем зле  Hug....
Ама може да си го направите хубаво, събирате се да празните с приятели и преди масата, хоп хайдеее всички в банята...или по-добре първо празните и после хоп в банята да купонясвате...Купона ще е гарантиран Joy  Hug

Общи условия

Активация на акаунт