Новата година с радост среща ЮНСКАТА дружина- Тема №99

  • 18 334
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 138
Франчи, честито и от мен на Симона- бонбона
и много дълга таз мома, съдя по подаващите се крачета от столчето за хранене
на Тони едва-едва се показват 66см е юнака,
 май трудно ще намерим мома подходяща на ръста ни  Laughing

Нинка  Wink

# 691
  • София
  • Мнения: 6
                                                              Честито на бебета които днес стават на 7 месеца.
                               Силвия на maria_tsvet ,Симона на Франческа Салиери, Миа на Ins, Борис на Yanakr , да не пропуснах някой  newsm78, ще го добавя веднага.
Някой скоро да е взимал памперси 4 на "Памперс". Нещо хич не попиват тия памперси да им се невиди, с различна картинка са от предишните и по-тънки.
                                                                          



                                                                              

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 11:44 от takanat

# 692
  • Мнения: 639
Честито от мен на патерици на Хера, на вчерашните именнички и месечиновци!
Поздравявам и днешните пораснали ЮНачета!
Франчи, Симонка е направо като ученичка - толкова послушна и съсредоточена, много целувки за нея!  Heart Eyes
Снежи, мнооого добре те разбирам, дано скоро отмине!  Hug
Таканат, ползвам само Huggies и не мога да ти отговоря.

# 693
  • Мнения: 9 814
Мерси момичета!
Нели, ами тя наистина си е дълга- 71 см., но доста лекичка в сравнение с другите юнчета- 7700 гр. /вчера бяхме на консултация/.

# 694
  • Мнения: 3 294
Честито на всички с повод   bouquet  bouquet  bouquet

Някой питаше за месните пюренца , аз ги редувам със зеленчуковите , един ден месно , един ден зеленчуково . А каша смятам да давам 2-3 пъти седмично  Peace

Грийнлайф , мила , съвсем случайно се натъкнах на твой пост в една друга тема . Искам да ти дам кураж и сила и знай че силно вярвам че всичко ще е наред . Много стиснати палци от нас с Юли  Praynig Praynig Praynig

# 695
  • Мнения: 456
Честито на всички пораснали юнчета днес!
takanat, ние ползваме от доста време вече 4-ката на Памперс и съм доволна. Много рядко се е случвало да пропуснат и то когато Стелиян е имал бурна нощ, по-скоро бурна сутрин Joy Може би тези които са с картинки на син фон от четворката са малко по-кофти от тези на лилав Thinking
snowwhite, честито ви второ зъбче! И ние изкарахме един двуседмичен период на неспирно нощно сукане ooooh! Да не казвам голяма дума, но от две вечери спи по-спокойно, само с едно събуждане към 1:30. За жалост ставаме официално в 5:30 Sad

И аз редувам месно и зеленчуково с четвърт жълтък през ден Peace

# 696
  • Мнения: 5 138
Мерси момичета!
Нели, ами тя наистина си е дълга- 71 см., но доста лекичка в сравнение с другите юнчета- 7700 гр. /вчера бяхме на консултация/.
smile3501  на Симона за ръста финна и дълга мадама, май прилича на мама  Wink

Таканат, Тони е с 4ка на Памперс, но турските и наистина са с нови картинки,
но са и с една месечинка на пакета, нещо като люлка под формата на месечинка
и в магазина ми обясниха че са с по-добра попиваемост вече
и наистина досега не са ми пропускали, а доста често ми се е случвало преди  
и то с най-различни марки, аз ги сменям често тъй като Тони не е имал досега зачервено дупе.

# 697
  • София
  • Мнения: 2 132
И ние сме с 4-ката на Памперс. В момента с Прима(турските) Много съм доволна!Някой знае ли от къде в мога да намеря да купя от тези турските? Купих ги от Монтана, а тук не знам къде да ги открия.
В момента има промоция на Памперс в Кауфланд по 19.90лв. -пакета.

п.п. Току-що снимах как вместо да направят детска площадка пред нас някой си стовари от грозните клетки-гаражи. Ужас. Ма не мога да търпя такива неща...

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 748
takanat аз скоро купих Памперс и не виждам разлика от преди. Да с нови картинки са и имат на опаковката една луничка и пише, че издържат 12 часа, но аз както казах не виждам разлика. Доволна съм.
Франчи, много целувки на сладката Симона. Според мен е със страхотни мерки.  Simple Smile
gamby голям кавалер си имаш.

Фреш питаше за месните пюрета. Ще се радвам и други да се включат, защото и аз ще ги въвеждам от другия месец и. Чувала съм, че се редуват както Минди пише, но се интересувам когато се въвежда за първи път колко време се дава месо и дали се редува пак?

# 699
  • Мнения: 96
Здравейте,
Гамби, много ти е сладко човечето Simple Smile
Таканат, 4-ката на памперс е в две модификации, 4 и 4+ /макси/ се води....вторите при нас пропускаха и минахме на 5, но те са му доста широки в кръста.Като цяло ми се струва, че памперс не са уцелили много добре размерите.
Снежи, наслаждавай се на спокойствието, пък като се преместите пак, ще сте близо до приятелите и няма да ти е самотно. Peace

# 700
  • Мнения: 111
Гамби кавалера ти е страхотен  Heart Eyes
Франчи честита месечинка на Симонка станала е една голяма красавица   bouquet
По мерки са долу горе едни и същи с Гого Simple Smile
Месните пюрета аз давам през ден и сега като въведа жълтъка ще давам един ден месно един зеленчуково с жълтък  Peace
Аз ползвам Хъджис

# 701
  • Мнения: 15
Здравейте, момичета! Честито на празнуващите днес! Аз редувам месно с зеленчуково пюре през ден, като жълтък давам рядко, защото трудно намирам пресен.Заместила съм изцяло обедното хранене. Преди малко сложих за първи път 4-ка на Памперс от промоционалните на Кауфланд, не знам какви са...
Ако знаете каква глупост направих преди малко във Фейсбук. Някой ми пратил някаква връзка "мислиш мръсно" и аз понеже не съм твърде наясно и всичко каквото ми пратят разучавам натискам добавям махам и каквото излезе там.. Joy И съм разпратила до всички приятели някакви шеговити въпросчета някои наистина мръсни, други не чак толкова EmbarassedТака, че извинявайте незнам какво на кого съм пратила ooooh!
За хремата на Ники педито му изписа Ксилометазолин #2gunfire, който така и не взех,нали не е за бебета, ама не спорих с нея, защото се обижда. Пръскам Стеримар и по една капка Цилоксан сложих сякаш заглъхна малко.Цилоксана му го изписа детски лекар "уши нос гърло"още Николай, като беше на дни за ушето, каза да му капвам и в носа, става и за очи.
И мене ме прихващат от време на време"сестрите"(добре, че ме пущат Laughing), особено когато е лошо времето.И аз няма с кого да излизам, защото живея в нов квартал и никого не познавам.Иначе ако е хубаво времето бриша улиците по цял ден сама с количката.
Какво кисело мляко даватеи какво сирене? Четох, че сиренето на Маджаров било най- добро и млякото ЕлБи, но всичко е относително...

# 702
  • София
  • Мнения: 2 658
Честити месечинки на всички сладури!


На вас ви е скучно и изпадате в дупки, аз пък така съм си разпределила програмата, че нямам време да си почина, камо ли да ми е скучно.  Simple Smile Сега Марти докато спи с каката се занимаваме по книжките за детските градини, малко да си поупражни фината моторика с лепене и оцветяване.

за месните пюрета, аз давам през ден. От няколко дни давам и пуйка, преди това давах пилешко и сега и заек трябва да издирвам. Дано в Метро да има да купя един. poly poly, ти от къде взимаш? Към края на месеца ще почна и жълтък да давам. Сега се чудя масло, кога да започна. Ще предлагам тия дним каша от елда и кисел с царевично нишесте, манго,боровинки, все нови неща.  newsm78 Трябва да дам и овесена каша и после и глутен да въведа. Thinking

Марти вече доста успешно от седнало положение преминава в поза за пълзене. И постоянно иска да стои прав, чак се притеснявам за костите му. Confused

# 703
  • Мнения: 159
Привет и от нас!
Аз ползвам памперсите на Пуфис и съм доволна-не пропускат и кожата на Лора е суха.На Памперс много често излиза желе и е страшно неприятно  Sick
Аз днес открих сезона за сноуборд-покарах 2 часа,обаче краката ми....На финала реших,че ще си сляза с кабинката,че и ски пътя вече щеше да ми разкаже играта  ooooh! ,а и много навалица стана. Утре ще удължа карането с половин чс и така постепенно ще вляза във форма  Thinking
Лора стоя при баба си през това време и се е държала много добре-поспала е,хапнала е бисквита и се е занимавала с Ралица-те двете много добре се погаждат  Peace Тя вече седи самостоятелно много време и на Рали и е интересно да си подават разни играчки,да я учи как се "чете" книжка ,да и показва как танцува.А малката се хили и иска още!Натъжава се,когато каките излязат от стаята без нея... Забавно е при нас  Laughing

# 704
  • Мнения: 96
Петя, здравей  Grinning
Заешко аз още не съм въвеждала, иначе месата ги купуваме основно от Метро/ веднъж купихме от Била пуешко, т.н. охладено, но беше доста странно на вкус и го дадохме на кучето. Като че ли най-много вяра имам на Метро, магазините около нас не ми вдъхват доверие, а месата в Кауфланд още по-малко.

Общи условия

Активация на акаунт