Отговори
# 675
  • Мнения: 45
Вани, честита ти дъщеричка  baby_neutral Желая ти скоро да сте заедно у дома  Hug, както и на Кристинчето, разбира се  Hug
Боби, честит рожден ден  bdbaloni Желая ти много здраве и леко раждане   bouquet
Аз снощи към 12 получих болезнени контракции за около половин час (или поне предполагам, че са били контракции). Много ме болеше кръста и имах болки в корема, но те много бързо ме отпускаха. Малко се шашнах, защото нямах но шпа и пих само два Магнерота, но ме отпусна и заспах.
От два дни обикалям какви ли не институции и вече заради тази еднократна помощ за бременност и днес беше върха в НОИ, когато ми казаха, че немогат да ми дадът информация за изплащаната ми наследствена пенсия от тях, защото била от НОИ Търговище  #2gunfire А иначе системата им била национална според жената в приемната, но имала информация само за Старозагорска област  Laughing Така и не разбрах кое им е националното  Crazy

# 676
  • Мнения: 7
Vaniiii, да ти е жива и здрава рожбата, скоро да натрупа грамчета и да се приберете в къщи  Praynig
Боби, честит рожден ден. След всички хубави пожелания не ми остана много да кажа, но все пак най-важното е така мечтаното бебче да се появи живо и здраво и много да ви радва   bouquet
mii, искрено съжалявам за дядо ти, лека му пръст  Flowers Rose Flowers Rose
Сашкова, притесни ме с това, което написа за стерилизатора и микровълновата. Моята също е с грил, а вече съм си поръчала стерилизатор, който нямам идея колко е голям. Дори за миг не ми беше хрумнало, че може да не се събере  ooooh! ... все си мислех, че ги правят стандартни. Утре вечер поръчката ми потегля за България, така че часът на истината ще настъпи скоро.
Дано скоро Петя се включи, за да каже как са двамата с малкия Васил, а ако някой се е чул с нея нека даде инфо  Thinking

Аз си лягам и се отдавам на една страхотна книжка, а на вас пожелавам спокойна нощ  Hug

# 677
  • Мнения: 112
Вани, да ти е жива и здрава адашката и бързо да я изпишат и да си се гушкате живи и здрави  Hug Hug

Бръм, следи я ти тази работа с течовете, че те мислим   bouquet

Боби, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, много здраве и щастие ти пожелавам най-вече, както и едно здраво и румено бебче да износиш и да му се радвате скоро Simple Smile

# 678
  • София
  • Мнения: 65
http://www.noi.bg/content/laws/07/Pril.13.doc

Мамчета, ето заявлението-декларация, която таткото трябва да попълни за позването на 15-дневния отпуск след изписването ( в нея пише и какви други документи са му нужни )

Ако работи на договор, същото си го дава в счетоводството, а от там го носят в НОИ ( ще му трябва и декларация за банова сметка, ако до сега не е подавал такава, защото парите за този отпуск ще му се преведат както болничните)

# 679
  • Мнения: 98
Мами до колко са нормални тези болки в костите,уж търпя много и то от доста време-ама сега вече от днес е непоносимо...така зверски ме боли между краката че буквално немога да ходя....трябва ми половин час да успея да се вдигна от леглото...направо незнам какво е това чудо и вече наистина нямам тарпение да раждам ,защото това направо не се издържа.... ooooh!

# 680
  • Мнения: 97
vaniiii ,
 Hug HugЧестито  bouquet Стискам палци скоро да си се вземете и да си я гушнеш и всичко да остане назад Heart Eyes Hug
Radi_ ,
Аз имах такива болки и още ме понаболява, особено като се въртя в леглото. Обадих се на докторката ми и тя ми каза да пия Нутри - маг,който ме облекчи и вече го спрях. Най- добре е да се обадиш, на когото те наблюдава и да си те види, че от човек до човек има супер много разлика, а и на теб да ти е спокойно. И естествено по-бързичко да ти мине Praynig
За НОИ - ето малко инфо, което е сравнително точно, нищо, че е от 2008:
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=8917. Все пак най-добре такива въпроси да са в "Майчинството счетоводно" - там момичетата много помагат и са в час с нещата. Peace За някои неща и аз мога да помагам Embarassed Crazy Особено,ако е за жалби или да се гърчат в НОИ Mr. Green Mr. Green
Шаманеее,
Бе нека да ти е само за изписването, ама както казваше еди нмой съученик "Кеф цена няма" Mr. Green Mr. Green

# 681
  • Мнения: 4
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ VANII!
Няма да се отчайваш, всичко ще се нареди и ще си приберете малката Мария у дома! Бог да бди над нея!

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Пфф безсъние... толкова ми е свежо и бодро ....  newsm18

# 683
  • Мнения: 4 187
И на мен  Mr. Green , а ще ставам в 7  Whistling....

# 684
  • Мнения: 97
Пфф безсъние... толкова ми е свежо и бодро ....  newsm18
Споко Mr. Green До 3 има предостатъчно време Mr. Green

# 685
  • Мнения: 219
Айде и аз цоп в нощни доби  Crazy  #Crazy

Аз съм при мама и тати на курорт докато ремонта приключи Mr. Green.
Днес да се похваля си харесахме креватче и шкаф с повивалник и утре най-вероятно ще ги капарираме. Много са хубави  newsm44 Купих на малчо и комплект за изписване на една французка фирма и 2 хавлийки.
Вани, да наддава бързичко малката принцеса и да си я прибирате вкъщи  Hug

# 686
  • Мнения: 306
 айде и аз при вас Grinning
и аз утре се командировам при сестра ми,че в нас ще има майстори,обаче днес ме зарадва че нещо и се прецакал компютъра и ако не успея да убедя любимия да ми отстъпи лаптопа съм без достъп до форума Sad
 Рали откъде е легълцето,че и ние още не сме избрали?

# 687
  • Мнения: 219

 Рали откъде е легълцето,че и ние още не сме избрали?

Ето оттук http://www.martis93.com/  Peace

# 688
# 689
  • Мнения: 339
Ради мисля че колкото и да са силни тези болки в костите са си нормални и аз се оплаквах преди няколко седмици,но така и не отидох на доктор а те полека лека се разредиха и почти изчезнаха, сега чат пат при по дълго стоене в едно положение местенето е трудно. Обаче ако има някакъв лек дето могат да ти дадът както казва Велв да дават, че като може да не боли що пак трябва да ни боли  Peace
  Рали, Силвърли блазя ви , аз пък няма къде да се изнеса и не за друго, а щото ремонта мене си ме чака имам гадното усещане обаче , че ще си оставя детето с недовършена стая накрая. Днес някакви съвсем истински контракции май усещам несъм много сигурна, но на няколко пъти стяганията са доста неприятни и си обявих почивка цял ден лежа или седя. Но имам подозрение че може да е и от бебока, както казах не се спря да мърда и натиска където му падне имам чуството, ту че ще се напикая, ту че ще повърна  Sick Сега обаче ще извеждам кучето че горкото голямо ядене изяде и сумати вода излочи - няма да дочака Иво до сутринта.

Общи условия

Активация на акаунт