Купувате ли неща за бебето преди да се роди-2 ?

  • 54 010
  • 780
  •   1
Отговори
# 15
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 339
Всичко купихме предварително-дрешки ,биберони ,спално бельо ,когато бях в 4 месец и док каза ,че бебето е момиче Laughing
в 7 месец поръчахме количката и кошарата ,а седмица преди да вляза в болницата за секцио ,подредих всичко за бебка Laughing
даже и бебешкия фитнес Heart Eyes
Достави ми невероятно удоволствие  bouquet

# 16
  • Мнения: 40
И аз си купих всичко преди да родя. Не обичам всичко да е в последния момент. Исках аз да избера десените на чаршафите, дрешките и въобще всичко.

# 17
  • Мнения: 253
Когато влезнах в 9 месец започнах да купувам малко по малко

# 18
  • Мнения: 309
не съм купувала нищо предварително, беше ми първо дете и малко ме беше страх, но когато забременея с второ живот и здраве, може би ще си купя някои неща предварително! Peace

# 19
  • Мнения: 2 960
В началото на 8-мия месец си купихме всичко необходимо Peace

# 20
  • Мнения: 550
ние вече приготвихме всичко и чакаме малкия човек да се появи...исках сама да си избера всичко,мъжа ми е малко по неориентиран в тая част,а за бабите да не говорим....

# 21
  • Мнения: 1 796
Абсолютно всичко си бях купила,даже сглобихме кошарката и я приготвихме още като влезнах в 9-тия,кой да знае че ще пренося и кошарката стоя празна цял месец.Но не спазвах суеверия,аз по принцип съм много организиран човек и трябваше да се подготвя.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 613
Отначало не исках да купувам предварително /все пак донякъде съм суеверна/, но като влязох в деветия месец, започнах по малко, защото прецених, че така ще е по-удобно за после, така и се оказа.
Успех на всички бъдещи майки и прекрасни, сладки бебета Praynig Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 344
Аз се радвам, че си купихме всичко необходимо предварително.
Като се прибрахме вкъщи от родилния дом си знаех всичко къде ми е и какво е и си го харесвах. А не някой да ми го купи по негов вкус, и да го сложи където той прецени в моя дом. Naughty
 Peace

# 24
  • Мнения: 521
Тази темичка май трябваше да се направи на анкета, та да се вижда лесно колко са купвали предварително и колко не... хубава статистика може да се направи...

Последна редакция: ср, 06 яну 2010, 08:07 от Tink

# 25
  • Мнения: 15
И аз смело и безотговорно купувам всичко още от 3 месец. И до 6 имах почти всичко, вкл. количка и столче за кола. Така се кефех лятната отпуска да си я изкарам в бебешорски покупки, че никакви суеверия не ме спряха. и сега ми е по-спокойно, че си имаме необходимото, че даже и отгоре, само чакаме бебо Laughing

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
В началото на бремеността купувах само дрешки в неутрални цветове , а като влязох в 7 месец обзаведохме детската стая и купихме количка.

# 27
  • Мнения: 2 096
купих всичко предварително.. чаках детето си с огромно желание, не съм суеверен човек.. подготвих си всичко до най-малката подробност..

# 28
  • Мнения: 216
купих всичко предварително.. чаках детето си с огромно желание, не съм суеверен човек.. подготвих си всичко до най-малката подробност..

И аз така Peace.
Когато се върнахме от Родилният дом всичко ми беше налично и подредено по мой вкус. Не исках да си създавам стресови ситуации.
Сега отново постъпих така, за да съм спокойна след това Hug.

# 29
  • София
  • Мнения: 23 130
Най-хубавите ми моменти от бременността бяха свързани с покупките за бебето  Heart Eyes
Когато в петия месец разбрах, че чакам момиченце, не се стърпях и купих едно прекрасно розово гащеризонче и розови чорапки (и това при положение, че розовото ми е най-омразният цвят)  Grinning В седмия месец вече вършеех като хала в детските магазини. Радвам се, че купихме всичко предварително, защото в 9-ия месец вече се чувствах много тежка и нямах излишества от енергия. А да пазарувам след като родя - това изобщо не стоеше като опция при мен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт