Каква съдомиялна да си купим....??

  • 2 925
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18
Благодаря на всички които се отзоваха, вече си купихме Съдомиялна ELECTROLUX ESF 2450,
http://www.techno-eu.com/?town=%D0%B5%D0%BB%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0 … =18535&type=t,утре ще ни я доставят Mr. Green
Има ли някакви особенности при първоначално пускане ??? Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 1 735
ЧЕСТИТО!Със здраве да си я ползвате! Laughing
На нашата в инструкциите не пишеше нищо за първото пускане.Напълних си я със съдове и я пуснах на най-дългата програма.Измиха се много добре.
После някъде из форума четох,че някои ги пускат първо празни.Дано се включи и някой друг.

# 17
  • Мнения: 94
Честито и от мен! Със здраве да си я ползвате дълго и безпроблемно! Сложи си сол и гланц, напълни я със съдове, сложи препарат, избери си по дълга програма и се наслаждавай на свободното си време  Wink

# 18
Честито и от мен за машинката. Аз от няколко дена също обикалям за съдомиялна и съм се спрял на същия модел. Това което ме притеснява е, че в ръководството за този модел в часта с описание на програмите, за кратката програма не пише че има изсушаване. Пише, че функцията за пестене на енергия не действа върху програмата, което потвърждава липсата на изсушаване. Молбата ми е ако вече си пробвала тази програма да споделиш наистина ли на 30мин. програма няма изсушаване. Ако е вярно е супер кофти и азък за наблъсканата електроника, сама да преценява да решава...., като са пропуснали основна функция.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 735
При мен програмата за 30мин. въобще не мие качествено и не я ползвам.Също имам Електролукс,но голяма.Според мен,не разчитай много на тази програма.

# 20
  • Мнения: 19
И ние сме с Electrolux голяма 30 мин. програма върши перфектна работа Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 735
Аз като я взехме и реших да пробвам всичките програми и нали съм все по икономиите,в случая и на ток и вода, много разчитах на тази програма само за замърсени чинии и купички,за 30 минути.Направо ги премивах след това след пробата.С петна и течността за изплакване не беше измита добре.Сега,като прочетох това,ще взема пак да я пробвам.Само да не се налага да ги доизмивам после на ръка Praynig

# 22
  • Мнения: 19
Каква прах за измиване ползвате, това е важно, ние сме със Сомат и съм доволна, винаги трябва да има сол и тезност за изплакване в машината за да се измият хубаво съдовете и от там нататък може и до модел да е работата не знам  Thinking

# 23
  • София
  • Мнения: 1 735
Имам и сол и гланц/течност за изплакване/ и съм с таблетки Всичко в едно-Калгонит или Фрешактив.

Общи условия

Активация на акаунт