FarmVille- 8-ма тема

  • 26 640
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Това безплатно гориво нещо ме съмнява ...  Thinking ще изчакам отзиви и тогава ще видим. Да не стане така че да трябва да нямаш нито една туба, за да ти го дадат. А сега покрай подаръците всеки е заделил повечко туби  Laughing.

# 16
  • Мнения: 7
Цоп . . . в новата тема  Grinning

# 17
  • Мнения: 86
Запис
И аз чакам с нетърпение 4

# 18
  • до морето
  • Мнения: 2 282
zapis

# 19
  • Мнения: 312
Да се запиша и аз в новата тема.

# 20
  • София
  • Мнения: 36
Днес цял ден - рефреш, та рефреш... Не знам при вас как е, но аз си скъсах нервите по 3 пъти да бера, садя и т.н. Дано да пуснат новите медалчета и затова да е така. smile3516

# 21
  • Мнения: 4 785
Днес цял ден - рефреш, та рефреш... Не знам при вас как е, но аз си скъсах нервите по 3 пъти да бера, садя и т.н. Дано да пуснат новите медалчета и затова да е така. smile3516

Същото.... Praynig Ама аз продавах украсата и ненужните неща  Peace

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
И аз продадох почти всичко и почна много бързо да ми зарежда. Също така торя съседите на по-ниски нива, че ми писна да чакам да зареди много украсените ферми.
А защо чакате 4-ти?
Чакайте да ви кажя какъв бъг открих преди малко. Значи като влезеш в играта и докато зарежда се появява квадратче с площ за садене, а всъщност си е засадено. Ако сте бъзрзи може да засадите нещо. После се зарежда стария посев, но като влезете отново и това, което сте засадили второ, ако е поникнало, може да го оберете. Дано ме разбрахте Simple Smile

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 18:45 от 3des

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Това безплатно гориво нещо ме съмнява ...  Thinking ще изчакам отзиви и тогава ще видим. Да не стане така че да трябва да нямаш нито една туба, за да ти го дадат. А сега покрай подаръците всеки е заделил повечко туби  Laughing.

Това си мислех и аз.

# 24
  • Мнения: 2 229
Това безплатно гориво нещо ме съмнява ...  Thinking ще изчакам отзиви и тогава ще видим. Да не стане така че да трябва да нямаш нито една туба, за да ти го дадат. А сега покрай подаръците всеки е заделил повечко туби  Laughing.

Това си мислех и аз.

Според мен, просто ще можем да използваме машините, без да отчита никакво гориво. Simple Smile

# 25
  • ах, морето...
  • Мнения: 27
запис
4естита нова 2010  година!

# 26
  • Мнения: 2
ето ме и мен тук  Hug

# 27
  • до морето
  • Мнения: 2 282
да попитам и в тази тема, свърши ли си топката предназначението
или да чакам още нещо от нея

# 28
  • Мнения: 22 428
да се запиша и аз. ))))

# 29
  • Мнения: 86
  Shocked

Колкото до топката - мисля, че вече можем да я продаваме

Общи условия

Активация на акаунт