FarmVille- 8-ма тема

  • 26 703
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 465
И подаръците от елхата отварям  hahaha
и аз мога да отварям подаръци

# 691
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Влязох и аз Party Привет на новите ми непознати съседи, след малко ще ви навестя фермичките, ама кокошките няма да ви храня Naughty Пак ми забива обаче и се рестартира от време на време Twisted Evil
Аз късно се включих в играта и подаръците от елхата не можех да ги отворя, та вчера колкото успях да влизм ги разпродадох.

# 692
  • London
  • Мнения: 292
Ехххххх най-накрая след хиляди заплахи, за всички природни стихии които мога да се изсипят върху офиса на Зинга, влязох.  Sunglasses Sunglasses Sunglasses

И да питам, на някой да му вдига димилка ( и свети, и се разхожда нагора-надолу) топката с която минахте по едно ниво?

# 693
  • Мнения: 364
Влязох най накрая  newsm44

# 694
  • 7800
  • Мнения: 243
Да. Изнася си представлението Simple Smile .

А някой, който е взел панделките за оградките - има ли проблем с продаването, в смисъл - ако си ги купя и продам, да не си вземат панделките обратно?

# 695
  • София
  • Мнения: 11 131
Ехххххх най-накрая след хиляди заплахи, за всички природни стихии които мога да се изсипят върху офиса на Зинга, влязох.  Sunglasses Sunglasses Sunglasses

И да питам, на някой да му вдига димилка ( и свети, и се разхожда нагора-надолу) топката с която минахте по едно ниво?

Моята си кротува, а тя ще дава ли нещо или да я разкарвам ?

# 696
  • Мнения: 24
и мен ме пусна и аз имах 30 подарака newsm44 smile3501

# 697
  • Мнения: 4
аз го направих с оградките като стигнеш последната панделка можеш да ги продадеш преди това просто ти намаляват или вси4ки или нищо Wink

# 698
  • Мнения: 1 902
Ехххххх най-накрая след хиляди заплахи, за всички природни стихии които мога да се изсипят върху офиса на Зинга, влязох.  Sunglasses Sunglasses Sunglasses

И да питам, на някой да му вдига димилка ( и свети, и се разхожда нагора-надолу) топката с която минахте по едно ниво?

Моята си кротува, а тя ще дава ли нещо или да я разкарвам ?

Моята ходи нагоре-надолу,но не мога да разбера дали дава нещо.

# 699
  • Мнения: 929
ov4ar4e днес три пъти ти влизам във фермана и все ми два да те торя, обаче предното торене е изчезнало дано това да е последното че ако трябва на всеки да влизам по два - три пъти във фермата за да има резултат ще лудна.

# 700
  • Мнения: 2 759
ov4ar4e днес три пъти ти влизам във фермана и все ми два да те торя, обаче предното торене е изчезнало дано това да е последното че ако трябва на всеки да влизам по два - три пъти във фермата за да има резултат ще лудна.
                                 А може би важи все още това, да не се торят фермите и хранят кокошките  Thinking.

# 701
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 739
А защо не ми отброява с огради, които си имам отпреди?

# 702
  • Мнения: 929
А защо не ми отброява с огради, които си имам отпреди?

eeeeeeeeee то ако беше така директно щяхме да сме с по някоя и друга панделка.

# 703
  • Мнения: 138
На мен ми отваря още подаръците от елхата  Rolling Eyes . Сега сложих 3 и ми ги отвори. Даде ми 1 близалка и 2 светещи подаръка (кутии)

# 704
  • UK
  • Мнения: 3 959
Леле хора, какво сте писали толкова от снощи? Simple Smile Десет страници, не спите ли? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт