Роди се Велин юнака и направи НОЕМВРИйката Алекс кака!!!

  • 21 595
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 297
Ели благодаря за темата и аз чакам добрата новина от Шопкинята  Heart Eyes
Лек ден от мен   bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 35
Хоп! И аз в новата темичка! Ели, много е хубава!   Hug

Оффффффф аз тия дни се находих за цяла година на гости! Не мога да се докопам да драсна два реда, само прочитах да не изтърва нещо. Шопче, гледам още си тук...   Hug

Преди малко обработих снимките от Нова година на който му се гледа да ни се посмее.  hahaha  Само Дани го няма, че беше много голяма лудница, пък и се пушеше, та решихме да му го спестим и го пратихме на гости при баба.

Честито на рожденниците дето съм ги изтървала - да са живи и здрави, много късмет, любов и пари!

На мен от баницата ми се падна на Валя фаворитския късмет - "твоите пухкави паласки не ще се отърват от ласки"   hahaha  на мъжо се падна нова кола, на щерката парички, а големия син хвана здравето. На Дани изтеглихме задочно - късмета отиде при него.

Отивам да си поошетам малко докато народа спи, че тия дни не съм пипнала нищичко в къщи. На вас хубав и весел ден. До скоро.

P.S. за facebook - Sashka Velkova. (ще се намерим и там   Hug)

Последна редакция: нд, 03 яну 2010, 11:00 от sunyvel

# 17
  • Мнения: 114
Ели   bouquet.Шопи  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 167
Добро утро и от нас!
Вчера се правих на домакиня и затова днес чакам мъж ми да се прибере от тренировка и ще е ден за разкрасяване. Те ще се гледат двамата.
Алекс, браво на теб аз нищо не изтеглих от забавните късмети ....съдба  Joy

Ели, супер темичка!   bouquet Още само 2 дни и ще си гушнеш мъжо  Hug

Моята луда Калинка е научила "коте" и това коте замества всичко, най-ме кефи обаче като повика някого и се чуе е дно напевно коотеее  Joy

Шопи,  Hug Hug Hug

# 19
  • На топло...
  • Мнения: 584
 Hug

Набързо гуш на всички, пак ще ни хваща липсата...

Ели, благодаря и аз за темичката   bouquet!

Шопи, само днеска остана да се стискаш, ще ти дадем медал за "най-дълго принудително остискване"  Heart Eyes!

 Hug Hug Hug

# 20
  • Мнения: 77
Ели, Шопи Hug
Алекс, много хубави снимки и костюми. Ама нещо Гената ми се губи на снимките, дай да го видим и него на какъв се е преобразил.
Ами дружки, може и аз малко да съм изтрещяла. Много съм чувствителна и емоционална, та явно това ми пречи понякога.Тя жената, ако я извикаме да гледа малкия, гледа го, няколко пъти се е случвало за няколко часа.НО сама инициатива не е проявявала, всеки уикенд взима другите две внучета по собствено желание, на нашето се радва за час, два един път на 10 дни и това е положението. Но никой не е длъжен да ни гледа децата както казва брат ми Grinning
Браво на Калинка! ГОляма симпатяга е тя.Вале, твоят мъж на Дюкан я кара, на тренировка ходи, нова визия ще има скоро.
И аз се глася малко да влезна в релси, но първо психически да се настроя.
Бубе, по мохабетите нямаш равна.
Хубав ви ден, момичета- кокичета! Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 81
 Hug Hug Hug
...Ама ако знаете колко ми е свито под лъжичкатаааааа Crazy

Алекс големи сте сладури   bouquet

# 22
  • Мнения: 77
Мими, не остана!Виж колко хора сме с теб и малчо Heart Eyes.Кураж и вяра мила, приятелко!Няма да се предаваш на финала я Heart Eyes Късмет!!!

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 70
Шопче  Hug всичко сме с теб, мила Simple Smile Ти си силна мацка, всичко ще е точно, сигурна съм  Heart Eyes

Аз днес заминавам за София, че от утре съм вече работеща мама.... Хем ми се иска вече малко разнообразие, пък хем незнам как ще издържа без хулиганката ми  Tired Досега не сме се разделяли за повече от ден.

А някой знае ли ако не мога да прехвърля на никой майчинството дали има някакъв срок за подаване на молба до НОИ да получавам половината на 240лв до навършването на 2г. на малката?  newsm78

# 25
  • Варна
  • Мнения: 365
 newsm51 снощи  Wine Glass и сега  smile3557 Sleeping

# 26
  • Мнения: 22
Здравейте,
Ние изкарахме в Русе празниците от Коледа до Нова Година и вчера се прибрахме в София. Беше страхотно - времето мина страшно бързо. Имахме и малък инцидент - откраднаха ми чантата с портмоне, в което освен пари имаше и документи - лична карта, шоф. книжка и документите на колата, дебитни карти и много хубави снимки на децата. Здраве да е! Сега ще си изгубя няколко дни да обикалям по полиции и КАТ.

Във фейсбук съм с мейл: svilena_sm@abv.bg
Ще се радвам да се намерим там.

Шопи, кураж и вяра и от мен! Ще се справиш, няма начин.

# 27
  • София
  • Мнения: 72
Шопи, от тази вечер ли ще те приемат в ТК или направо утре сутрин? Хайде, гушки и от нас. Знам, че ти е свито, но пък утре по това време Али вече ще е кака Heart Eyes. Ей, направо се просълзявам, като го пиша това Hug. Спомням си с какви чувства тръгнах към Шейново да раждам Ясен. Някак като раждах Димана ми беше по-спокойно. Обаче това са супер емоционални моменти. Ако не успея да се включа пак до утре, искам да ти пожелая всичко да мине като по вода за теб и за бебчо и бързо да се възстановиш, за да си гушкаш вкъщи и двете дечица  bouquet. Знаеш, че всички ще сме с теб и ти пращаме цялата си положителна енергия. Успех Hug Hug Hug

Ние изпратихме старата и посрещнахме новата година болни. Twisted Evil Close Два дена и навръх празника Дими беше с 39 °С. Днес вече е без Т, но пък Яси нощес беше с 38 ° С. Сега допреди да заспи нямаше, но предполагам, че вечерта ще вдигне висока Т. Според доки това бил тладиционния коледен грип - с 2-3 дена висока Т, суха кашлица, червено гърло и лека хрема. При Дими всички симптоми бяха налице и предполагам, че и при Ясен ще се появят. #Cussing out Ей, много лошо начало на годината. Дано да не значи, че все на болести ще ни върви Praynig.

Хайде, до по-късно, надявам се, че тука щерката нещо мрънка и иска да играем на компютъра ooooh!.

# 28
  • Мнения: 433
Привет!!! Ние се във Велинград на почивка, та чак сега успях да се докопам до компа  ooooh!
Шопи, стискам палци за утре, а торбата ще ти я донеса, като се върнем, извинявай че така се замотах  Embarassed  Hug
за фейсбука: diana ilkova съм  Hug
прегръдки от нас  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 3 789
Хелоу!
За много години!  Wine Glass cheers Да сме живи и здрави всички, както и нашите близки и обичани хора! Hug Нека Новата година ни донесе всичко онова, което старата не е успяла! Praynig
След малко ще има контрол над Шоплъка, а за вас- порция смях Laughing

1
2

На някой може да не му допадне подобен хумор, но мен лично ме развеселява - да приемем на шега сериозната част на живота Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт