Сменяте ли памперса през нощта, ако не се събуди (или забравите)?

  • 17 685
  • 223
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 789
Проверявах дали е за сменяне,често не се налагаше да слагам нов.

# 121
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 788
Когато беше по малка и къкаше по често го сменях,след това го сменях по рядко,само ако пие много вода и има нужда.Вече не го сменям и понякога е дори сух.

# 122
  • Мнения: 639
Първите 2-3 месеца - да, после - не.

# 123
  • Мнения: 6 274
Ако не е наакано - не, не го будя и не сменявам памперса.

# 124
  • Мнения: 2 111
Сменях го само първите 2 месеца когато имаше нощно хранене.

# 125
  • Мнения: 226
 Нееееееееееее... Laughing    Не се притеснявай,че през нощта ще е с мръсен памперс! HugАко то почуства дискомфорт ,само ще се събуди Wink   Според един известен български педиатър,който чете лекции на курс за бременни,даже било добре да пестим тия памперси и да ги сменяме само след  ядене,а не и преди това.Е,ако ти замиришеее... clean

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
От първия месец, когато спря да се буди през ноща спрях да сменям и памперса.

# 127
  • Мнения: 4 335
Не сьм сменяла пампата,като не се сьбуди.

# 128
  • Мнения: 125
Никога не съм будила бебето, за да му сменям пампито..В първите два  месеца той така или иначе си се будеше за ядене и го преобувах, след като в третия спря да се буди,  му сменях пампито чак на първото ядене сутринта Peace Не съм имала случай да се подсече от факта,че не съм му сменяла пампито цяла нощ Peace

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не съм будила бебето,да му сменям памперса

# 130
  • Мнения: 2 343
Сменям само ако се събуди.Не будя за смяна, според мен няма смисъл.Дори е имало случаи сутринта да открия ако и не знам колко време е спала с него, но не е мрънкала че и преди са спи  Laughing

# 131
  • Мнения: 23
ако спи при нас е закон - не го будиш защото и без това трудно заспива - не е фатално ако е свършила нещо по-голямо от пиш вече е неизбежно... Sad

# 132
  • София
  • Мнения: 2 150
В началото докато се будеше нощем през 3 часа да яде му го сменях, ама той тогава акаше почти на всяко хранене. Откакто започна да спи по цяла нощ не сменям, чак на сутринта. Дори и да се събуди, за да цока, пак не го сменям, само ако се наака междувременно.

# 133
  • Мнения: 489
Само когато се наакваше, това беше в началото. Сега си изкарваме цяла нощ с 1 памперс.

# 134
  • Мнения: 1 420
Не, не съм го сменяла когато бебето спи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт