Сменяте ли памперса през нощта, ако не се събуди (или забравите)?

  • 17 705
  • 223
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не; първия месец го сменях само, ако се е наакал. Peace

# 151
  • Мнения: 364
Първите две месеца сменях преди всяко кърмене. След това като започна да ака по веднъж-два пъти и то през деня, през нощта спрях да сменям. Сега караме с един памперс от към 22 до 8 ч

# 152
  • Някъде там
  • Мнения: 110
Като сложа памперса вечер след къпането, чак сутрин на закуска го сменям. Само първия месец го сменях и нощем.

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
през нощта винаги ми спеше непробудно,даже нямахме нощно хранене.никога не съм го сменяла,защото ме е жал да го будя.не се нааквал

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Не, защото се разсънва  Naughty

# 155
  • Мнения: 84
Аз съм го сменяла само ако е бил буден (разбира се ако не е бил наакан).

# 156
# 157
  • Мнения: 27
ако не се е събудил не го пипам изобщо - вече сме близо на два месеца а започна нощем да спи и да не се буди за хранене
дори и за хранене ако си проспи часа го оставям

# 158
  • Германия
  • Мнения: 327
Дори и да се събуди пак не съм сменяла, освен ако усетя, че е наакана.

Правилно,и аз така правех.Ако бебето е спокойно и не мрънка,не виждам защо да го будя и да сеням памперс.

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 10 836
Не.

# 160
  • София
  • Мнения: 26
Ако бебето спи и не плаче не го сменям,няма смисъл да го будя според мен. Joy

# 161
  • Мнения: 78
Никога не съм го будила, за да му сменям памперса. Струва ми се глупаво, какво толкова ще му стане за няколко часа, та нали ако не му е комфортно то само ще си се събуди.

# 162
  • Мнения: 200
Също не съм сменяла памперса посред нощите. Карала е с един памперс и по 12 часа, въпреки, че се е събуждала, не виждам смисъл, когато бебето се е затоплило, аз да я човъркам и да сменям памперс  Wink Пък и да си призная, не ми беше до смяна на памперс среднощ.

# 163
  • Мнения: 3 932
Определено, не  Naughty

# 164
  • София
  • Мнения: 324
Памперси не съм сменяла през нощта, ако не е имало конкретна причина. Дете не съм будила.

Общи условия

Активация на акаунт