Сменяте ли памперса през нощта, ако не се събуди (или забравите)?

  • 17 604
  • 223
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 44 275
ако не се буди и не се е наакало - не естествено.

# 61
  • Мнения: 6 365
Сменям, защото дори от най-малко бебе не търпеше да е напикан, дори един път.

Всъщност сега не сменям, направо го водя да пишка, ако се събуди. Насън няма инциденти.

# 62
  • Мнения: 22
Ако се събуди и е наакан или много е пишкал му го сменям памперса.Иначе ако си спинка не го сменям.

# 63
  • Мнения: 140
Аз му слагам памперса към 20.00 часа като заспива и го сменям чак сутринта като се събуди.Не съм го будила никога за смяна.

# 64
  • Мнения: 269
Ако е наакан или ако се събуди сам да Wink

# 65
# 66
  • Мнения: 4 615
В случай, че е наакано детето  сменям незабавно, без значение спи или не. Ако е само напишкана, не съм й разваляла съня.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Не.

# 68
  • София
  • Мнения: 209
Не го будя, за да сменя памперса.

# 69
  • Мнения: 332
не го будя,слагам памперса след банята и чак сутринта сменям, не ми се случвало да ака през нощта, но ако стане ще го събудя. Като беше новороден като се събудеше да пие мляко го сменях, просто защото кожата му беше още такава, че изискваше смяна по-често.

# 70
  • София
  • Мнения: 4 028
като съвсем малко бебе му сменях памперсите през нощта когато се будеше да яде-това ставаше през първия месец по веднъж на нощ.след това спря да се буди за нощно хранене и аз спряхда сменям памперси през нощта

и аз така! Crossing Arms

# 71
  • София
  • Мнения: 23 123
Моето детенце почти не е яло през нощта, така че изобщо не съм сменяла преди памперси. Сега обаче пие мнооого вода и се налага да го сменям, защото памперсът протича и работата става по-трудна  Peace

# 72
  • Мнения: 2 447
Ако не е бил наакан не съм сменяла...

# 73
  • Мнения: 19 339
В началото  го сменях като се будеше да яде, тоест на всеки три часа. Сега още не сме махнали нощният памперс и ако усетя, че е пишкала също го сменям като се събудя през нощта.

# 74
  • Мнения: 50
Не го будя, той ако е наакан и му е некомфортно сам се буди и нямам избор

Общи условия

Активация на акаунт