А преди секса.....

  • 13 540
  • 195
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 789
Всичко изброено от теб е от значение за самочувствието на една уважаваща себе си жена. Но ако почнем много да го мислим и да се вманиачаваме по темата....къде ще остане удоволствието от самия секс? Thinking

# 61
  • Мнения: 11 577
u2-като не четеш темите,що отговаряш?и се научи да пишеш слято.на всяка манджа-мерудия ooooh!

# 62
  • Мнения: 4 120
Подготвям се, да:) Бельо, педикюр, парфюм, коректор върху пъпчиците от обърнати косми Embarassed
Но изключително рядко ми е хубаво с някого първия път, което няма връзка с предварителната ми подготовка.

Flocke, на мен пък ми се случи веднъж изобщо да не се стигне до секс, нещо засече баш в най- горещия момент, уж от притеснение. Няма такава тъпа ситуация, толкова се сдухах, той също. Втори опит не пожелах от страх да не бъде отново провал, че ве4е щях да си направя ритуално сепуко в центъра на Пловдив. Ами аз един ... ако не мога да вдигна, за какво ставам?

# 63
  • Мнения: 5 710
Не, не съм прелъстителка, неприятно ми е да влизам в някаква банална роля, за да е доволен мъжа. Просто съм каквато съм, това е.

# 64
  • Мнения: 2 478
Всички що-годе суетни жени се интересуват от визията си преди очакван секс. Ако не се чувствам комфортно от видът си, със сигурност няма да се чувствам добре и в леглото му.

# 65
  • Мнения: 2 448
Ако не се чувствам комфортно от видът си, със сигурност няма да се чувствам добре и в леглото му.

Ако не се чувствам комфортно от видът си в даден момент, на собствения си мъж отказвам секс,след толкова години заедно, какво остава за преди първия секс.  Crazy

п.п. Totally*Av4e , много се радвам да те засека.  Heart Eyes 

# 66
  • Мнения: 4 435
Ако не се чувствам комфортно от видът си в даден момент, на собствения си мъж отказвам секс,след толкова години заедно, какво остава за преди първия секс.  Crazy

Абсолютно същото важи и за мен.

п.п. И аз се радвам. Heart Eyes Доживя и ти да ме видиш да пусна тем тук, нали? Mr. Green

# 67
  • Мнения: 539
Всичко което си описала ме вълнува по принцип и без да става въпрос за секс и се старая винаги да съм на ниво,така че не се притеснявам като дойде и този момент.Просто се старая и полагам грижи и усилия за видът си,колкото и нескромно да звучи Grinning

# 68
  • Мнения: X
Не знам...като ви чета   newsm78
Епилирам се редовно,обичам хубавото бельо,дори си падам малко маниачка...    Mr. Green  ,къпя се преди да изляза,лек грим,или поне червило...не виждам какво още мога да правя чак специално...
След малко отивам до магазина...а ме е нападнал някой ,в бойна готовност съм!    Joy   

# 69
  • Мнения: 4 435
jeni80 Естествено. Надявам се, че никой не си е помислил, че тези въпроси вълнуват мен само преди секс. Crazy Или, че се епилирам само преди секс, или само тогава си слагам хубаво бельо и се парфюмирам. ooooh! Въпроса ми беше, дали въпреки тия неща, които според мен почти всяка жена прави, не се ли чудите, дали всичко това е достатъчно, дали пък това бельо ще му хареса, дали парфюма ми, ще го впечатли, дали пък еди какво си е достатъчно добре и т.н. А не- епилирате ли се преди секс, парфюмирате ли се и прочие. Аз съм обяснила в първият пост, че ме интересува какви мисли ви вълнуват, а не как се подготвяте. Laughing

# 70
  • Мнения: 539
Аааа,извинявай че не съм отговорила точно Totally.Не съм се притеснявала да ти кажа.Ако нещо не му харесва....много му здраве LaughingНе заслужават тези мъже чак толкова да се втеляваме,така си мисля.

# 71
  • Мнения: X
Мисля,че това,което обикновено правя ,е достатъчно.
Нали аз се чувствам добре?
А и обикновено за първия секс на него много не му пука за разни подробности...важното е да се озовете в леглото...
Дори може и да не запомни цвета на бельото ...

# 72
  • Мнения: 10 762
Дори може и да не запомни цвета на бельото ...
Със сигурност - освен ако не е срещнал технически трудности при махането му. Все едно пък жените помнят с какво бельо са мъжете.

# 73
  • Мнения: 4 120
Дори може и да не запомни цвета на бельото ...
Със сигурност - освен ако не е срещнал технически трудности при махането му. Все едно пък жените помнят с какво бельо са мъжете.

Мъжете, с които аз правя секс забелязват бельо и парфюми. Не 100% от тях, но поне 80. Може би другите просто не го споменават, което не значи че не забелязват.

# 74
  • Мнения: 10 762
Дори може и да не запомни цвета на бельото ...
Със сигурност - освен ако не е срещнал технически трудности при махането му. Все едно пък жените помнят с какво бельо са мъжете.

Мъжете, с които аз правя секс забелязват бельо и парфюми. Не 100% от тях, но поне 80. Може би другите просто не го споменават, което не значи че не забелязват.
в случая ставаше дума за запомняне, а не за забелязване  Peace

Общи условия

Активация на акаунт