1001 нощи - Една година стана , но страстта към Приказката ни остана - 116

  • 35 164
  • 732
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 134
Момичета да ви почерпя и аз,днес мъжът ми има имен ден
Да ви е сладко



# 376
  • Мнения: 2 411
.

       ЗДРАВО ГО ДЪРЖА В ШЕПИТЕ СИ.ОНУРЧО НЕ ГО ДАВАМ!

     Е,АКО МИ СЕ ПОМОЛИТЕ МОЖЕ И ДА СЕ СМИЛЯ НАД НЯКОЯ ОТ ВАС.

     НА НАЙ-ГОЛЯМАТА МЕРАКЛИЙКА РАЗБИРА СЕ.

     ТО МАЙ,ВСИЧКИ СМЕ НАЙ!!!!

      Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts  ЛЕЛЕ-ЛЕЛЕ-Е-Е-Е-Е,КОЛКО МНОГО СЛАДКИШИ!!!НО АЗ  ГРАБНАХ  НАЙ-СЛАДКИЯ.
 smile3533 smile3533 smile3533    

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 11:04 от nadejda2639

# 377
  • Мнения: 0
Честит празник на празнуващите
                               

# 378
  • Мнения: 0
И аз имам Иван вкъщи. Заповядайте!!!    

# 379
  • Мнения: 11 123
ДОБРУ ТРУ ,  Joy МОМИЧЕНЦА -КОКИЧЕНЦА !!!

Като за начало едно кафенце от мен -МОЛЯ с  Hug


ДА ВИ Е СЛАДКО !!!

АНИ ,ВАРНА и SIMONA- Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 380
  • Мнения: 4

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ ,КЪСМЕТ И МНОГО ЩАСТИЕ!!!

# 381
  • Мнения: 4
СВЕТЛЕ,кафенцето е чудесно,благодаря! Hug Hug

# 382
  • София
  • Мнения: 1 017
НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ-  Ч Е С Т И Т О!!!
БЪДЕТЕ ЖИВИ,ЗДРАВИ И МНОГО,МНОГО ЩАСТЛИВИ!!!!!!!! newsm51 smile3525 newsm51

# 383
  • Мнения: 0
МИМАТА 67,
Благодаря ти мила, че ми помогна да подредя масата!

# 384
  • Мнения: 20 795
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС!



И понеже и моето дете днес има имен ден, предлагам малка виртуална почерпка

# 385
  • Мнения: 0
  ТЕ НЕ ЖИВЕЯТ В,,БЕБЕК,,А В ,,ЛЕВЕНТ,,ТОЙ НЕ Е НА БОСВОРА.
 

Наде, аз имам предвид Джанан и Тарду - те живеят в Бебек   Peace

# 386
  • Мнения: 654
Честит Имен Ден на всички празнуващи.

# 387
  • Мнения: 2 411
MAMAST, smile3525
         JANAPT, smile3525
                MAGI,
smile3525
                     ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МЪЖЛЕТАТА.НЕКА ЦАРИ ЛЮБОВ И РАЗБИРАТЕЛСТВО
                                                  В ДОМОВЕТЕ ВИ!!![/size][/color][/color]
..

НА ВСИЧКИ ИМЕНЯЦИ,ЧЕСТИТО!ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ ИМ ЖЕЛАЯ!

# 388
  • Мнения: 472
MAGI,  и твоя мъж да е жив и здрав, много влюбен в теб и да те носи на ръце!
VENETAT, и сина ти да е жив и здрав, късмета и успеха да са с него!
iron_lady97  i Mamast,  и вие приемете най--искренни пожелания!

И ВСИЧКИ ДРУГИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ ДНЕС, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!


Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 11:30 от mimata67

# 389
  • Мнения: 1
 JANAPT MAGI MAMAST VENETAT IRON_LADY97,

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ИМЕННИЦИ. НЕКА ДА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ, ДА СА ВИНАГИ ДО ВАС С ЛЮБОВТА И СИЛАТА СИ, ДА ВИ НОСЯТ МНОГО ЩАСТИЕ И ОБИЧ!
КРАЙНО ВРЕМЕ Е ТОЗИ ДЕН ДА СТАНЕ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК newsm62 И ПЕСЕНТА НА БОГДАНА КАРАДОЧЕВА ХИМН НА ТОЗИ ДЕН. ЗАЩОТО КАЗВАТ, ИВАН НЕ БИЛО ИМЕ, А ИНСТИТУЦИЯ. smile3521




А ПОЧЕРПКИТЕ, ТОЛКОВА СА АПЕТИТНИ, ЧЕ МИ ИДВА ДА СИ ИЗЯМ КОМПА


Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 13:19 от hiacint

Общи условия

Активация на акаунт