1001 нощи - Една година стана , но страстта към Приказката ни остана - 116

  • 33 135
  • 732
  •   1
Отговори
# 660
  • В центъра на България
  • Мнения: 273

# 661
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
Поздрави от арабските фенове.

# 662
  • Мнения: 72
ОТНОСНО СТАТИЯТА НА ДАЙНОВ- ГОВОРИ ПОД ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ ЗА ВСИЧКИ СЕРИАЛИ ."1001 НОЩ" Е ДРУГО НЕЩО.ТОЙ ПОНЕЖЕ Е ОТ"ГОРНИЦАТА"ЕДВА ЛИ ГО Е ГЛЕДАЛ ,ЗА ДА ИМА МНЕНИЕ. А ЗА ВЕНИТЕ -КОЙТО СИ Е С"РАЗШИРЕНИ ВЕНИ" СИ Е СЪС ИЛИ БЕЗ СЕРИАЛИ.
И АЗ НЕ КУПУВАМ КРЕМОВЕ ЗА РАЗШИРЕНИ ВЕНИ , И СЪМ ЧУВАЛА ЗА 1943 ,ЧЕ И ЗА ДОСТА ДРУГИ НЕЩА ,АМА ГЛЕДАМ И ТУРСКИ СЕРИАЛ"1001НОЩ"-КЪДЕ ЩЕ МЕ СЛОЖИ ДАЙНОВ-В "ГОРНИЦАТА" ЛИ , В "ДОЛНИЦАТА"ЛИ?? newsm78 newsm78  #2gunfire #2gunfire

# 663
  • Мнения: 4
БАБЧИ,разкошни снимки си сложила!Толкова са симпатични всички,а каква жизнерадост и енергия излъчва актрисата,изпълняваща Надиде.Винаги ще я помня в клипчето "Зад Кадър",когато свали кърпата и започна да танцува и обикаля между останалите.Явно и тя, и мама Периде са големи образи.  bouquet  bouquet  bouquet

# 664
  • Мнения: 9 792
Фреш , мила ,става въпрос за  3 сезон Joy Joy
инфото е много старо  Hug

Открих си поста в блога с тази статия
Тя е от 30 .03 2009 г Hug

http://lilims.blog.bg/lichni-dnevnici/2009/03/30/1001-noshti-v-bylgariia.315276

Четвъртия сезон е най малката глупост ,на която бяхме свидетели по ония революционни времена Joy
Те журналистите без да са гледали филма, и дори не знаеха имената  на герои и актьори

ръсеха глупост след глупост Joy

Но тогава страшно се ядосах на това ,че сравниха 1001 със сапунка

# 665
  • Мнения: 9 792
БАБЧЕЕЕ,  bouquet
в пост 660 празнуват рожденния ден на Бурак ,ли newsm78

# 666
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
Fresh13, не напразно  Халид и Бергюзар постянно ни информират, че в живота са съвсем различни от образите които пресъздават. Явно и при останалите артисти е така. Това показва колко добри артисти са.Мога само да им се възхищавам и разбира се с удоволствие да ги гледам.
От мен лека нощ. С пожелание, за успешна предстояща седмица.


# 667
  • Мнения: 4
ЛИЛИ,това за моделките и чалгаджийките най ме впечатли-представяш ли си ,дори са пропускали изяви заради филма ни Joy Joy-страшна статия ,нямам думи Joy Joy

# 668
  • Мнения: 10 829






ПОЛЮБУВАЙТЕ СЕ ,ПРЕДИ ДА ЗАСПИТЕ ,МИЛИЧКИ !!! #Crazy #Crazy #Crazy

# 669
  • Мнения: 9 792
Фреш страаашееен е нашият вирус, Joy Joy Joy

# 670
  • Мнения: 4
СВЕТЛЕ,МИЛА,всичко е прекрасно ,но как я виждаш тази работа със спането и тези снимки newsm78 Hug

# 671
  • Мнения: 4
ЛИЛИ   Hug Hug Hug  bouquet  bouquet-така си е  Hug

# 672
  • Мнения: 9 792
Светла го е клонирала   bouquet

Ако е само един ще го разкъсаме
и Венера Милоска ще си има партньо- Адам Милоски, Heart Eyes
а ние ще останем с пръст в устата Mr. Green
не че сега не сме де newsm78
аз си лягам с първия Онур,допада ми да ме гледа отгоре bowuu Hug
а аз да се излегна под него Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 23:20 от Lilims

# 673
  • София
  • Мнения: 1 017
СВЕТЛЕ,ЛИЛИ  love001  love001 smile3525 newsm51
Това,коетосте пуснали е балсам за очите и душата  bouquet bowuu bowuu  bouquet

# 674
  • Мнения: 630
Момиченца, здравейте!
Пиша за много кратко, колкото да се извиня! Вчера Ви зададох темичка и вместо първа да се отчета с разсъждения Ви напуснах! Но повярвайте наложи ми се спешно да изляза, а днес и утре съм на работа, а там не мога да бъда в час с темата! Само на бързо сега Ви попрегледах и утре вечер или  вдруги ден, когато почивам ще се опитам да наваксам! Само две думички - много пъстра, весела и разнообразна ми се видя темичката ни днес, за което Ви благодаря!
Много хубави разсъждения за Бурхан имате всички!!
 bouquet  bouquet  bouquet
Добре дошла на новоприетата болна в нашата клиника! Уверявам я, че лечението ще е й хареса!
  bouquet  bouquet  bouquet
Не мога повече - утре вечер повече!
И как беше поздрава : Лека, синя и Онурска вечер!
newsm46 1countingsheep

Общи условия

Активация на акаунт