шише за новородено

  • 13 037
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 763
Позлвах на Авент и съм довона, но ако сега трябваше да решавам, бих избрала стъклени шишета за началото, защото няма нужда да се сменят, освен ако не се счупят, а все пак си е разход.

# 16
  • Мнения: 666
Аз купих шише на Нук със силиконова биберон(с една дупка).От тогава съм само на тази марка и за шишета и за биберони Peace

# 17
  • Мнения: 1 428
Бях купила на Нук и едно съвсем обикновено.Това на нук в началото нещо не го хареса.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Ползвам само Авент от началото.

# 19
  • Мнения: 9 441
Купихме целия комплект на Авент,но изобщо не съм доволна.За второто живот и здраве ще предпочета Нук пред тях.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 223
Ние ползваме на Nuk,малки и големи шишета,стъклени с каучукови биберони и против колики,скъпички са но мисля че са най добрите и бебка си ги харесва.

# 21
  • Мнения: 269
Ползвах на NUK,AVENT и MAM противоколикови.Най съм доволна от NUK Peace

# 22
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Още преди раждането ми подариха няколко шишета на Камера стъклени. Вече минахме на пластмасовите им поради липса на по-големи стъклени в аптеките. Бибероните им са силиконови, въпреки че сме вече на 4 месеца ползваме още най-малкия размер, наскоро пробвах по-голям ама се давеха и го махнах. Не смятам че трябва да дам 10-15 лв за шише, като и поевтините вършат същата работа. Така мога да си позволя да сменям много по-често шишетата.

# 23
  • Мнения: 158
аз ползвах ЧИКО и Авент. малкия харесва и двете. не можа да свикне с нук, макар че съм чувала добри неща за тях

# 24
  • Мнения: 117
Препоръчвам шише на AVENT.Много съм доволна от тях.

# 25
  • Мнения: 63
Ползвам Авент и съм доволна-шишета,залъгалки,лъжички,чашка,електрическия стерилизатор,овлажнител за въздух,термометър,помпата е страхотна,благодарение на нея на втория ден ми тръгна кърмата,въпреки че родих секцио.Вече имат и от новите шишета без бисфенолА.С 2 думи ползвам почти всичките им продукти и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт