Ирак - усмивка и сълза ! Втора мисия за просвещение, разсмиване и угощение !

  • 27 632
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 7 958

Наистина страхотно здравно заведение е. Минавал съм от там и съм го виждал.


Ами ето, че и ние българите пък има какво да научим от иракчаните и то в собствената си страна.

# 736
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Евала на цялото семейство!!!
Възхитена съм от всички тях. Да ги пази Господ и все така да им върви newsm10 

# 737
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ХубУ, чакамИ Hug
То кО чакамИ, като мълчим нЯщу. Ама ни мързи май Wink

# 738
  • Мнения: 0
Хубаво чакате, ама трябва да си изпишем темата, че иначе не дават да пускаме нова. Делте  Hug добре, че си ти да се сетиш да пуснеш едно млекце. лелчето днес остави сутринта да пека един козунак, ама го препекох... направо си го прегорих... ама си го изядох, без да мрънкам.

# 739
  • Мнения: 2 171
Хубаво чакате, ама трябва да си изпишем темата, че иначе не дават да пускаме нова.

Не дават, ама ако надвишим 50 страници пак ще ни смъмрят, затова е по-добре да си чакаме новата тема за лафчето Simple Smile

# 740
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
много смешно с тези ка4ества на нациите! я го продължете и към магреба ,да ги видя моите дали съм ги познала!
и аз като делта, евала им казвам на тези хора ,дето са създали едно благо за себе си и хората, болница, лекуване, благородно дело! Peace newsm10
4ета ви и се хиля с вас по тези загадки, кой -кой е! ясине, не каза ,кой е момъкът с тъмната ризка? тебе разбрахме,4е си с карираната? симпа си, на вси4ко отгоре, трудна зада4а ще  имат  момите да те  спе4елят!  Thinking Laughing
като казахте  за присъдата, 4е се сетих една театрална фраза- малко променена в контекста: ще се бесим или със саби ще се колим?

поздрави на вси4ки и лека ,дано сте запо4нали нова тема утре!  bouquet

# 741
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЯСКА Hug
То пекането и то е майсторлък, ама тая твоя леля, кога има време да меси и козунак не ми е ясно newsm78 Питам защото навремето като бях младичка много месех козунак и знам, че е пипкава работа и трябва голямо желание за да стане козунака както подобава. Голям майсторлък трябва. Не, че се съмнявам във уменията и, напротив, тя много пъти ги е показвала. Но много работа трябва за козунак. Вече мързелувам и добре, че до нас има 2 фурни и мога да си купувам.
Обожавам козунак със прясно мляко и във млякото маааалко какао. Или малко нес кафе и мед във млякото. Любимата ми закуска във детската градина беше прясно мляко със козунак. Иначе другите закуски, все гледах да ги пробутам на другите деца. Не, че и те бяха много ящни де. Но млякото със козунака ми остана любима закуска. smile3508

# 742
  • Мнения: 0
Делта, горгонката страда от безсъние и по цяла нощ нещо прави в кухнята.
Марси, за този срещу мен ли питаш ? Това е братът на този в средата с шапката. Казва се Абделкадер и следва петро-химия.
А з мен - хич не съм труден да ти кажа, само някоя да ми каже, че ще се грижи за мен и съм неин. толкова съм лесен, че чак ме е срам.
Астарта, няма да надхвърляме 50 стр. лелчето ни брои постовете.

# 743
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ЯСКА-
Ти кЪт мойтУ сУпрУжие. И той тъй лесен. ДадИ сЪ немедленнУ. Ама то аз си го грабнах де Joy И хич не сЪ снамува, че ми сЪ дадИ леснУ smile3503

# 744
  • Мнения: 0
ЯСКА-
Ти кЪт мойтУ сУпрУжие. И той тъй лесен. ДадИ сЪ немедленнУ. Ама то аз си го грабнах де Joy И хич не сЪ снамува, че ми сЪ дадИ леснУ smile3503
'що да го е срам... и мен няма да ме е срам. горгонката казва, че съм много сбъркан. като дете бях голям любовчия, а сега хич ме няма с мадамите. като изляза с някоя и взема да говоря за археология, цивилизация, книги, филми и разни такива и все ме зарязват... все налитам на "изкуствени интелекти" (блондита по акъл, макар и брюнетки по визия).

# 745
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Виж сега, тя трябва да е такава която ще обича археологията като нас. Трябва да те разбира. Ако не обича това което ти учиш и работиш поне да уважава.
И моя все ми говореше за неговата си професия. Ама общо взето аз съм вътре във неговата професия и не ми е било скучно да го слушам.  Слушам си го и до сега. И пак е до жената.
А мойтУ БаткУ и той е бил лИбоФчия smile3503 Ама попадна на менИ и стана човек Joy Еййй, голяма ФЪлба си праснах а Joy

А тя щом те харесва ще има интерес и към това което ти работиш

# 746
  • Мнения: 0
и сега какво - да търся червенокоси викаш, а ?! шегувам се ! не е до външен вид. мисля си, че няма за какво да бързам, то какво е писано на глава, няма да иде на камък.

# 747
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Умна, Яска, умна и както казваше баба ми- и уважителна.
Имаш време, а и ти си умно момче, може да прецениш. Ако ще и да е със зелена коса, подкрепя ли те, разбира ли те, тя е твоя човек. Дори и да не е вътре по някакъв начин във твоята професия, да проявява интерес.  То до късмет вече бе мойто момче, голям късмет е това- чиста лотария.
Голям чат му ударихме ние със тебе, да не ни подгонят Joy

# 748
  • Варна
  • Мнения: 915
ЯСКА-
Ти кЪт мойтУ сУпрУжие. И той тъй лесен. ДадИ сЪ немедленнУ. Ама то аз си го грабнах де Joy И хич не сЪ снамува, че ми сЪ дадИ леснУ smile3503
'що да го е срам... и мен няма да ме е срам. горгонката казва, че съм много сбъркан. като дете бях голям любовчия, а сега хич ме няма с мадамите. като изляза с някоя и взема да говоря за археология, цивилизация, книги, филми и разни такива и все ме зарязват... все налитам на "изкуствени интелекти" (блондита по акъл, макар и брюнетки по визия).
тъпачки  Twisted Evil а за какво искат да им говориш ?!? това младежта в днешно време нямам думи, особено пък младите госпоИци  ooooh!, стоя на спирката сутрин и ги наблюдавам,тръгнали на училище с дамска чанта ,в която да има няма една тетрадка а може и това да липсва ,за учебници въобще дума не може да става..........е питам аз тия момичета как учат че не ми е ясно , за какъв отиват на школо, те родители нямат ли какво ли...една дряновица им трябва ....малко са ги били ...........какви цивилизиции ,какви пет лева , прическа,фешън облекло,модни клюки това само ги вълнува......докато няма здрава ръка да възпитава така ще бъде

# 749
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Хе,хе, хе Либрееййй, права сиииии newsm10
Ама ако видят какво пишем тука ще кажат веднага колко сме прости и колко закостенели.
Цивилизациии- Божеййй, те приоритетите им други, ама все има някое и друго свястно дЯти между тях. Аз съм вечната оптимистка. Но много си права за това което описваш. То си е истина......

Общи условия

Активация на акаунт