Козметика Korres

  • 15 326
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 525
Много хубави неща имат!
Ползвала съм гланцовете им и балсамчетата-гланцовете стават,балсамчетата са чудесни,любими са ми.
Лосионите за тяло и душ геловете също са много хубави,не са със силен аромат,но много добре хидратират лосиончетата а душ геловете дори и да не сложиш лосион след това не си усещаш кожата суха.
Сега си взех един шампоан за нормална коса,но още не съм го ползвала
За лице нищо не съм ползвала,майка ми ползваше един околоочен и беше доволна,но не бил подходящ за зряла кожа 40 + може би да,но тя вече е на 50 и й трябва нещо по-силно

# 31
  • Мнения: 31 370
Харесвам някои техни продукти, особено боди лосиони и гримове.

# 32
  • Мнения: 220
Момичета, магазинът на Корес все още ли е на Графа?
И ако някой може да ми каже цени на цветната им козметика, ще съм много благодарна. Смятам да скокна до Сф само заради това, та да съм наясно какви колко да натъпча портфейла  Joy

# 33
  • Мнения: 31 370
Не имат магазин в мол Сердика. Цените са доста високи според мен. За тези пари можеш да си купиш по-качествени продукти на известни брандове. Но имат някои много добри попадения като червила и моливи за очи.

# 34
  • Мнения: 220
Не имат магазин в мол Сердика. Цените са доста високи според мен. За тези пари можеш да си купиш по-качествени продукти на известни брандове. Но имат някои много добри попадения като червила и моливи за очи.

Мерси много!
 Честно казано искам да пробвам някои култови техни продукти като маслата за устни и гланцовете с череша - много ги хвалят по блоговете и казват, че си заслужавали високата цена Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 5 525
Аз от гланца с черешите съм доволна смея да твърдя,малко са нетрайни,ама иначе много добре седят на устата и хидратират.
Взех си наскоро и един лак от който не съм очарована.Oт тази серия,но лилав

# 36
  • Мнения: 2 414
Аз съм ползвала червилата им,уникални са. Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 220
Мерси много за отговорите, изборът ще е труден, но съм сигурна, че няма да съжалявам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт