За опита и секса

  • 12 822
  • 227
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 539
Ами не е възможно и по добре.Според мен хората(и от двата пола)за това си изневеряват.....заради интереса който поддържат към противоположния пол,заради недостатъчен опит.Май добре го казах newsm78.

# 16
  • Мнения: 7
Предпочитам партньора ми да е бил с колкото се може повече жени в леглото преди мен.
Да се е находил,да е видял, да е разбрал...
Предпочитам го пред такъв,който е бил с една или две жени и му е непонятно другото.

# 17
  • Свищов
  • Мнения: 877
ПиПче, изобщо не ми е интересно какво е с другите мъже. Обичам този мъж, хубаво ми е с него и като цяло, и в сексуален план. Както казах не мога да изневеря. Не заради него, а заради себе си. Просто не съм способна да правя секс без да обичам (забележете, не само да съм влюбена). Била съм влюбена много пъти преди да срещна него, но не съм ги обичала и не съм ги пожелавала сексуално. Когато разбрах, че го обичам достатъчно, за да му се доверя, правих и секс.

# 18
  • Мнения: 2 135
Предпочитам партньора ми да е бил с колкото се може повече жени в леглото преди мен.
Да се е находил,да е видял, да е разбрал...
Предпочитам го пред такъв,който е бил с една или две жени и му е непонятно другото.

М, да.И аз на това държах.Може би точно факта, че и аз съм била с няколко преди него си каза думата.Паснахме си идеално.Всеки знаеше какво иска и как да достави на другия удоволствие.но продължаваме да експериментираме.Никой от двамата не лежи на старите си лаври!

# 19
  • Мнения: 7
ПиПче, изобщо не ми е интересно какво е с другите мъже. Обичам този мъж, хубаво ми е с него и като цяло, и в сексуален план. Както казах не мога да изневеря. Не заради него, а заради себе си. Просто не съм способна да правя секс без да обичам (забележете, не само да съм влюбена). Била съм влюбена много пъти преди да срещна него, но не съм ги обичала и не съм ги пожелавала сексуално. Когато разбрах, че го обичам достатъчно, за да му се доверя, правих и секс.


И аз бях така.Не те упреквам за нещо,нито казвам,че твоето виждане е абсурдно.Просто излагам моето към момента,което съвсем не беше такова преди 6 месеца...

# 20
  • Свищов
  • Мнения: 877
Виж, аз знам че не съм средностатистическа по това отношение. Но познавам много момичета с моя сексуален опит, както и момчета - с неговия. Най-близката ни приятелска двойка да речем са абсолютно идентичния случай. Най-близките ми приятелки, колежки и т.н.  също. Разбира се имала съм и други, с по-освободено мислене, но моногамните определено преобладават в приятелското ми обкръжение. С оглед на това не намирам мисленето и поведението си ненормално. Познавам двойки, които са 8-9-10 години заедно, първи са си и продължават да са заедно. И не говоря за хора на 50, а за млади момчета и момичета на 24-25-26. На мен ми е хубаво със самия човек. Сексът черешката на тората в отношенията ни, която просто ни сближава още повече.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 012
Аз съм За повечкото опит. Хубаво е човек да знае какво иска и какво търси в един партньор, не само в сексуално, но и в емоционално отношение.

# 22
  • Мнения: 924
 krem4et0 съгласна съм с теб, но особено за един мъж не ми се струва много възможно да се задоволи само с едина жена  newsm78
Макар, че хората са различни знам ли.

# 23
  • Мнения: 7
И аз и с първия и с втория,и с третия се чувствах като теб.
Не изпитвах потребност да наваксвам,нито да гледам как е с някой друг.
Нямах нужда от сравнения.
Това е съвсем нормално.Когато нямаш база-нямаш и сравнения  Simple Smile
Но реално когато имаш база тогава можеш да кажеш- да измежду 100 примерно това е,което най-ми харесва.Как можеш да каже кое най ти харесва като няма между какво да сравняваш?
Това,че не изпитваш нужда към момента е съвсем нормално според мен.

# 24
  • Мнения: 22 497
Хммм, освен аз да съм повредена, но в началото нямах никаква нужда да обичам някого, за да правя секс с него. )
Всичко беше експеримент, задоволяване на любопитството и т.н....
Има хора всякакви....

# 25
  • Свищов
  • Мнения: 877
Ох, моят като го взех беше много срамежлив, стеснителен и не пипал жена. Имал някаква приятелка, с която излизал 2-3 седмици и толкова. Той е голям сладур и много добър, но твърде затворен пред непознати и до ден днешен (въпреки, че го пооправих). Още ми се чуди как съм го харесала, защото като по-млада го раздавах горещо маце (грим, къси поли, деколтенца), а всъщност и той не знаеше какво добро и скромно момиче съм. В една друга тема говорихте за диаманти. Е, той е точно такъв. Той не се намира за хубав, за сексапилен, не осъзнава своя чар дори. А за мен той е и красив. Неговото мнение е - "не съм кой знае какво". Липсвало му е всякакво женско внимание, но мисля, че не го е и търсил. Ако не бях го целунала, ако не бях му казала да правим секс, ако не бях му давала идеи за разнообразяване на сексуалния живот и прочие, той нямаше да направи нищо от срам. Истината обаче е, че ние живеем и затворено. Предимно сме двамата, рядко излизаме по сами, той работи сам...
А по отношение на сексуалния ни живот споделя, че си е мислел, че никога няма да прави секс, а че това което правим двамата, дори не е смеел да си го мечтае. Общо взето същото се отнася а мен. И понеже сексуалните ни изживявания надхвърлят всичките ни мечти и очаквания, може и за това да не искаме друго.
Не, че не ме е страх да не ми изневери или нещо такова. Страх ме е естествено. Просто знам, че ме обича прекалено много, за да ме нарани. Или поне на това се осланям. Говорила съм с него по темата. Твърди, че не чувства липса на каквото и да било. Аз също.

Аз не казвам, че е най, защото няма с кого да сравня. Но съм задоволена, изпълнени са всичките ми желания и прищевки (и неговите), освободена съм в отношенията си с него напълно. Възможно е с някой друг да е и по-хубаво. Но не искам да пробвам с друг, за да сравня. С него съм 6-та година. На възраст сме, когато мислим за дом, деца и семейство. Обичам го и искам да градя това с него. Това ми е много по-голямо желание, отколкото който и колкото и да е оргазми.
Вероятно след 10 години ще съм с друг акъл, но не искам да загубя или да рискувам това, което имам сега, заради секс. За мен той е важен, но не и най-важното.

Последна редакция: пн, 04 яну 2010, 12:21 от krem4et0

# 26
  • Мнения: 2 175
Кремчето, звучи чудесно!
Радвам се за теб!
Истински ви желая да сте така цял живот!

Това не променя мнението ми - 99 % реалността не е такава..
Но дори и заради този 1 % като теб си струва да вярваш..  bouquet

# 27
  • Мнения: 426
Това Кремчето звучи като излязло от някакава приказка Heart EyesНа фона на целия разгул и разврат който се шири...тяхната история ми се струва като случваща се в друго време.

# 28
  • Мнения: 2
Представям ви следната ситуация: млада жена, омъжена за първия си интимен партньор, заедно са от 10 години, решава да опита как е с друг мъж от любопитство. Мъжа който избира не е случаен, все пак като за първи път трябва да е изпънат от всякъде - секси, подържан, атлетичен, бивш манекен, с опит /двуцифрено число/ и с ГОЛЯМО самочувствие. Правят опит за секс - той свършва на 5 сек., след седмица правят втори опит - отново същото положение.
Е, дали младата жена ще иска да потрети или повече такива мисли няма да минат през главата и.

# 29
  • Мнения: 743
Кремче,и на мен ми стана много мило докато четях.Няма никаква гаранция,че не може първият да се окаже най-добърият,дори да пробваш с още 100 след него.Пък и не говорим само за секс,а и за всичко между двама ви.Нека никой и нищо не помрачи или промени това,което изпитвата двата сега един към друг,вие сте щастливци!

Общи условия

Активация на акаунт