True blood(Истинска кръв)-6 тема

  • 18 697
  • 707
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 736
Джес не се коси скъпа, ами я кажи за твойто влюбване покрай изпитите. Ех, колко далечно ми се струва сега това Crazy

Бебе, мойто не е баш влюбване, с човекО се познаваме от 3 години иска просто секс, но нищо повече. То верно, че и аз не искам точно сериозна връзка в момента, но все пак няма да е лошо, че ми писна кратки връзки. И да вметна по- млад е от мен с 2 годинки. И наред с кошмараците за унито и той се вре там. Просто откъм тая част с сериозността, никой не иска. То затва съм се отказала от връзки за неопределено време.  Но от друга страна ми действа добре за ученето, за подкрепата, която оказва. Просто той беше човека, който след всяко зарязване е при мен, не физически, дори и по скайпа пак е нещо. И мойта не е лесна.
Така че накратко сърцето ми засега е заето от Годрик само, не ща да допускам никого за повече от приятелство Simple Smile
Извинявам се за офф-а

И какво от това, м? Аз бих казала go with the flow, животът е кратък, мама му стара! Hug

# 646
  • Мнения: 1 558
Ами определено не успя да ме хипнотизира -освен от страх в началото/устат му беше кървава с още по-големи зъби-брбрбр/,беше вкъщи в спалнята ми
Дори ми се видя още по-висок
И после,малко се дърпах ама ...и като се размеси една сметана с кръв
сега като си го представя--ъъъъ/за кръвта/,но тогава ми хареса

Уау,аз пък винаги на най-съществения момент се събуждам ooooh! Сметана.....кръв........щастливка Wink

# 647
  • Мнения: 1 558
Джес не се коси скъпа, ами я кажи за твойто влюбване покрай изпитите. Ех, колко далечно ми се струва сега това Crazy

Бебе, мойто не е баш влюбване, с човекО се познаваме от 3 години иска просто секс, но нищо повече. То верно, че и аз не искам точно сериозна връзка в момента, но все пак няма да е лошо, че ми писна кратки връзки. И да вметна по- млад е от мен с 2 годинки. И наред с кошмараците за унито и той се вре там. Просто откъм тая част с сериозността, никой не иска. То затва съм се отказала от връзки за неопределено време.  Но от друга страна ми действа добре за ученето, за подкрепата, която оказва. Просто той беше човека, който след всяко зарязване е при мен, не физически, дори и по скайпа пак е нещо. И мойта не е лесна.
Така че накратко сърцето ми засега е заето от Годрик само, не ща да допускам никого за повече от приятелство Simple Smile
Извинявам се за офф-а

И какво от това, м? Аз бих казала go with the flow, животът е кратък, мама му стара! Hug

 Peace Абсолютно,възползвай се Джес  Wink

Катето може и да има проблеми с нет-а newsm78

# 648
  • Мнения: 5
Ами определено не успя да ме хипнотизира -освен от страх в началото/устат му беше кървава с още по-големи зъби-брбрбр/,беше вкъщи в спалнята ми
Дори ми се видя още по-висок
И после,малко се дърпах ама ...и като се размеси една сметана с кръв
сега като си го представя--ъъъъ/за кръвта/,но тогава ми хареса

Уау,аз пък винаги на най-съществения момент се събуждам ooooh! Сметана.....кръв........щастливка Wink
Пожелавам от сърце ако не същия то подобен Hug
няма да съжаляваш Wink

# 649
  • София
  • Мнения: 351
Джес не се коси скъпа, ами я кажи за твойто влюбване покрай изпитите. Ех, колко далечно ми се струва сега това Crazy

Бебе, мойто не е баш влюбване, с човекО се познаваме от 3 години иска просто секс, но нищо повече. То верно, че и аз не искам точно сериозна връзка в момента, но все пак няма да е лошо, че ми писна кратки връзки. И да вметна по- млад е от мен с 2 годинки. И наред с кошмараците за унито и той се вре там. Просто откъм тая част с сериозността, никой не иска. То затва съм се отказала от връзки за неопределено време.  Но от друга страна ми действа добре за ученето, за подкрепата, която оказва. Просто той беше човека, който след всяко зарязване е при мен, не физически, дори и по скайпа пак е нещо. И мойта не е лесна.
Така че накратко сърцето ми засега е заето от Годрик само, не ща да допускам никого за повече от приятелство Simple Smile
Извинявам се за офф-а

И какво от това, м? Аз бих казала go with the flow, животът е кратък, мама му стара! Hug

 Peace Абсолютно,възползвай се Джес  Wink


Да може и да се възползвам. Как да се откаже на секси мъж и то по-млад.   bouquet Hug

# 650
  • Мнения: 5
Джес не се коси скъпа, ами я кажи за твойто влюбване покрай изпитите. Ех, колко далечно ми се струва сега това Crazy

Бебе, мойто не е баш влюбване, с човекО се познаваме от 3 години иска просто секс, но нищо повече. То верно, че и аз не искам точно сериозна връзка в момента, но все пак няма да е лошо, че ми писна кратки връзки. И да вметна по- млад е от мен с 2 годинки. И наред с кошмараците за унито и той се вре там. Просто откъм тая част с сериозността, никой не иска. То затва съм се отказала от връзки за неопределено време.  Но от друга страна ми действа добре за ученето, за подкрепата, която оказва. Просто той беше човека, който след всяко зарязване е при мен, не физически, дори и по скайпа пак е нещо. И мойта не е лесна.
Така че накратко сърцето ми засега е заето от Годрик само, не ща да допускам никого за повече от приятелство Simple Smile
Извинявам се за офф-а

И какво от това, м? Аз бих казала go with the flow, животът е кратък, мама му стара! Hug

 Peace Абсолютно,възползвай се Джес  Wink


Да може и да се възползвам. Как да се откаже на секси мъж и то по-млад.   bouquet Hug

Сестра ми е 62н-мъжа и 67н Wink-много хубава двойка са Grinning

# 651
  • Мнения: 3 736


Да може и да се възползвам. Как да се откаже на секси мъж и то по-млад.   bouquet Hug


Никак, как!  Mr. Green

# 652
  • София
  • Мнения: 351
tanq 70 годините изобщо не са ми проблем на мен  Blush по - скоро страха от обвързване, последните няколко връзки не бяха хич добре и получих коментари дето не трябваше. Сега съжаляват, ама мене не ми пука.  Ще се ядосвам на някакви си дришльовци. Да, да


Да може и да се възползвам. Как да се откаже на секси мъж и то по-млад.   bouquet Hug


Никак, как!  Mr. Green

О да. Не трябва да се отказва.  bouquet

# 653
  • Мнения: 5
Джес какво ти пука за коментарите,то някои хора не им е интересен живота ако не говорят за другите
нЕ СЕ ОБВЪРЗВАЙ ЖИВЕЙ СИ ЖИВОТА И ТОВА Е -СЕГА ТИ Е ВРЕМЕТО Grinning

# 654
  • Мнения: 920
Не трябва да отказваш, секси мъж и то по - млад, това ми звучи като част от нашите сънища, на по старите тука Mr. Green
Джес, Ти си млада, не ти е време още за сериозна връзка, живей си живота и като му дойде времето ще се появи твоя Годрик  Heart Eyes
Ками ти що не пишеш бе душа Hug

# 655
  • Мнения: 3 736
Не трябва да отказваш, секси мъж и то по - млад, това ми звучи като част от нашите сънища, на по старите тука Mr. Green
Джес, Ти си млада, не ти е време още за сериозна връзка, живей си живота и като му дойде времето ще се появи твоя Годрик  Heart Eyes

Мисля, че ако още малко продължите да говорите за секс с по-млад мъж, ще завия така, че ще ме чуят и Таня 70, и Катето! И ще си изям клавиатурата!  Crazy

# 656
  • Мнения: 5
дАДЕНО Ирка-отивам сега да пуша после ще ви чета Grinning

# 657
  • София
  • Мнения: 351
Джес какво ти пука за коментарите,то някои хора не им е интересен живота ако не говорят за другите
нЕ СЕ ОБВЪРЗВАЙ ЖИВЕЙ СИ ЖИВОТА И ТОВА Е -СЕГА ТИ Е ВРЕМЕТО Grinning

Това трябва да направя. Пък квото доиде.

Не трябва да отказваш, секси мъж и то по - млад, това ми звучи като част от нашите сънища, на по старите тука Mr. Green
Джес, Ти си млада, не ти е време още за сериозна връзка, живей си живота и като му дойде времето ще се появи твоя Годрик  Heart Eyes
Ками ти що не пишеш бе душа Hug

Добре. Ако се вмъкна в леглото му ще се похваля. И да все някога ще намеря моя Годрик.

Не трябва да отказваш, секси мъж и то по - млад, това ми звучи като част от нашите сънища, на по старите тука Mr. Green
Джес, Ти си млада, не ти е време още за сериозна връзка, живей си живота и като му дойде времето ще се появи твоя Годрик  Heart Eyes

Мисля, че ако още малко продължите да говорите за секс с по-млад мъж, ще завия така, че ще ме чуят и Таня 70, и Катето! И ще си изям клавиатурата!  Crazy

Хехе май трябва да спрем верно да говорим за секс с по-млад мъж, че оспамихме темата ама поне вървим към нова тема Simple Smile И виновна съм, аз подхванах темата  Blush и май се превръщаш в върколакче а Wink

# 658
  • Мнения: 5
http://vbox7.com/play:07e1f913
Хайде докато пуша да ви поздравя Grinning

# 659
  • Мнения: 1 558
Ей ама големи сте мръсници значи #Crazy Човек да не отиде да изиграе един "Маджонг" и като се връщам какво намирам,за секс си говорим ,а? Това ми напомня какви дълги пръсти има Алекс......... Blush Blush Blush

Общи условия

Активация на акаунт