True blood(Истинска кръв)-6 тема

  • 18 653
  • 707
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 350
Аз пък поздравявам с тази песен http://vbox7.com/play:deae1767 перфектна е, особено за секс.

Трайкова виновати мръсници сме  Laughing

# 661
  • Мнения: 3 736

Хехе май трябва да спрем верно да говорим за секс с по-млад мъж, че оспамихме темата ама поне вървим към нова тема Simple Smile И виновна съм, аз подхванах темата  Blush и май се превръщаш в върколакче а Wink


Кой във върколаче, аз? Съвсем не, Джес, съвсем не! Но на вас ви е лесно, всички са ви батковци, и Алекс, и Бил, Годрик не беше ли и той по-голям от теб? А аз...  Embarassed

Ей ама големи сте мръсници значи #Crazy Човек да не отиде да изиграе един "Маджонг" и като се връщам какво намирам,за секс си говорим ,а? Това ми напомня какви дълги пръсти има Алекс......... Blush Blush Blush

Говори ми за дълги пръсти и гледай вляво, вляво...  Joy

Ох, ще ида и аз да смукна една цигара, че то се е видяло, пак отиде работния ден.  Mr. Green

# 662
  • Мнения: 1 558
Ей ама големи сте мръсници значи #Crazy Човек да не отиде да изиграе един "Маджонг" и като се връщам какво намирам,за секс си говорим ,а? Това ми напомня какви дълги пръсти има Алекс......... Blush Blush Blush

Говори ми за дълги пръсти и гледай вляво, вляво...  Joy


Joy Joy Joy Какво да кажа....Бог да благослови Швеция Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,айде и Англия....заради теб  Hug

# 663
  • Мнения: 5
Ирка не само ти ,то само Бил дето не е по-малък от мен
Така и не можах да му разбера набора-69 или 71?
То може и за това да не мога да си падна по другите Laughing
Особенно Годрик -ми той почти колкото големият ми син

# 664
  • Мнения: 920
Ирка не само ти ,то само Бил дето не е по-малък от мен
Така и не можах да му разбера набора-69 или 71?
То може и за това да не мога да си падна по другите Laughing
Особенно Годрик -ми той почти колкото големият ми син
hahaha Joy

# 665
  • Мнения: 5
Ирка не само ти ,то само Бил дето не е по-малък от мен
Така и не можах да му разбера набора-69 или 71?
То може и за това да не мога да си падна по другите Laughing
Особенно Годрик -ми той почти колкото големият ми син
hahaha Joy
смешно -но истина-големият е 89н

# 666
  • София
  • Мнения: 350


Кой във върколаче, аз? Съвсем не, Джес, съвсем не! Но на вас ви е лесно, всички са ви батковци, и Алекс, и Бил, Годрик не беше ли и той по-голям от теб? А аз...  Embarassed

Не. Кака съм на Годрик Simple Smile 86 набор съм аз, а Годрик е 89. А в сериала може и да ми е батко, ама в реалния живот нее.

# 667
  • Мнения: 1 558
Ирка не само ти ,то само Бил дето не е по-малък от мен
Така и не можах да му разбера набора-69 или 71?

69-ти е ,нали скоро направи 40 г Peace

# 668
  • Мнения: 105
Ох, доста се посмях докато ви четох, наближихме новата тема. А за сънищата  Joy.Аз много сънувам, всичко което  ми прави впечетление.Като гледах "Изгубени" всяка нощ бях на острова. Същото се повтори и  с нашия сериал, сънувала съм Александър 100 пъти. Миналия ден изгледах 1 сезон отново и ми направи впечетление един изказ на Лафайет към Джейсън "заклевам се в гроба на майка ми". Как ще гледаме майка му в 3 сезон след като е мъртва?А и в един от епизодите на Бил му беше израснала косата и си личеше , че го боядисват Shocked

# 669
  • Мнения: 1 558
Ами може само той да си мисли,че е мъртва newsm78

# 670
  • София
  • Мнения: 350
Ох, доста се посмях докато ви четох, наближихме новата тема. А за сънищата  Joy.Аз много сънувам, всичко което  ми прави впечетление.Като гледах "Изгубени" всяка нощ бях на острова. Същото се повтори и  с нашия сериал, сънувала съм Александър 100 пъти. Миналия ден изгледах 1 сезон отново и ми направи впечетление един изказ на Лафайет към Джейсън "заклевам се в гроба на майка ми". Как ще гледаме майка му в 3 сезон след като е мъртва?А и в един от епизодите на Бил му беше израснала косата и си личеше , че го боядисват Shocked

Ми може Лафайет да е осиновен. И да не знае, че истинската му майка е жива. Нищо чудно да извъртят нещата така.

# 671
  • Мнения: 3 736

Joy Joy Joy Какво да кажа....Бог да благослови Швеция Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,айде и Англия....заради теб  Hug

Ех, мерси!  Laughing Ама много снизходително, де, ся кво, шси ги мерим ли (пръстите)?  Joy


Не. Кака съм на Годрик Simple Smile 86 набор съм аз, а Годрик е 89. А в сериала може и да ми е батко, ама в реалния живот нее.

Хубава набор е това, хууубав Mr. Green

Sunnny, вярно във втори сезон доста личеше, че косата на Бил е боядисана, че и силно коафирана беше...

# 672
  • София
  • Мнения: 350

Хубава набор е това, хууубав Mr. Green

Благодаряя Simple Smile

# 673
  • Мнения: 105
Да, бяха го подстригали, а за боядисването забелязах в 1 сезон. Изобщо като цяло имиджа на Бил, беше много спретнат във втори сезон, нямаше го това готическо излъчване от първи сезон(разбира се това е само мое мнение)

# 674
  • Мнения: 3 736
Да, бяха го подстригали, а за боядисването забелязах в 1 сезон. Изобщо като цяло имиджа на Бил, беше много спретнат във втори сезон, нямаше го това готическо излъчване от първи сезон(разбира се това е само мое мнение)


Споделям.

Общи условия

Активация на акаунт