Меки нокти

  • 13 208
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 573
Преди време една мацка много похвали заздравителя за нокти на Мавала. Аз лично не съм го пробвала. Колебая се между него и заздравителя на Опи.   Thinking



Тъкмо търсех картинка за да пусна този заздравител. Аз го ползвам и съм изключително доволна. Имам го от около 7 месеца и няма и намерение да свършва за момента. Ефектът беше почти моментален. В общи линии откакто го ползвам започнах да си купувам и лакове за нокти Simple Smile Преди толкова ми се чупеха, че си седяха изрязани до дъно и просто не виждах смисъл да ги лакирам, а сега са едни декорации, печати, шаренийки... голям кеф  Grinning

# 16
  • Радомир
  • Мнения: 627
... проблема при опи-то ми беше, че не мога да слагам лак върху заздравителя поне първия месец.

Аз спокойно си ползвам заздравителя като основа за лак. И си се цапотя.  Peace

И аз така правех, но след едномесечна употреба само на заздравителя. Нали в упътването пише да се маже всеки ден по един пласт в продължение на 7 дни и после да се изтрие, почивка 1 ден и отново да се продължи с мазането. Когато почувствах ефекта вече почнах да го ползвам като основа за лака.
На мавала заздравители има тук http://beautycosmetic.biz/mavala-mavala-scientifique-zazdravitel-nokti-p-932.html
преди малко ми дойде поръчката от този сайт. Доставката е със спиди, излезе ми 5 лв. А ако си от София на касовата бележка бише магазин в Младост 1А бл.528
предполагам че и в други по-големи козм.магазини ги има. Виждала съм ги и в Мола

# 17
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Е да де. Ама 3-4 седмици се изтрайва.
В името на красотата  Crazy

# 18
  • Мнения: 80
Къде мога да закупя на Мавала или Опи?

# 19
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
По- нагоре някой беше дал инфо за Мавала.
Опи- виж в Бг. сайта им, въпреки, че там излиза доста скъпичко. Или в МОЛа на Стамболийски, ако си от София, или чрез някоя маникюристка. Ако не си мнооого на зор- от И-бей.

# 20
  • Мнения: 82
Къде мога да закупя на Мавала или Опи?

# 21
  • Радомир
  • Мнения: 627
писала съм и по-горе, но май важното е да кажеш от къде си

# 22
  • Мнения: 82
От Пловдив съм.
Но реших да си го поръчам по нета.
Благодаря все пак.

# 23
  • София
  • Мнения: 93
Никога не съм имала дълги нокти и ми бяха много меки,преди 5-6 години случайно си купих заздравителя за нокти на Ейвън,не съм сигурна дали е заздравител точно или нещо друго,но е това което ти попива в ноктите,не е като безцветен лак.Мазала съм се една седмица и след това спрях.До ден днешен вече години наред ми растат дълги и здрави нокти и то много бързо.Ако бях продължила да се мажа сигурно орлови нокти щях да имам.Много горещо го препоръчвам,но ако някой реши да си го взима да попита някой от дистрибуторите кое точно е шишенцето на това което съм описала.

# 24
  • Мнения: 454
За Пловдив мога да кажа, че ОПИ има в Бюти зоната в мола, а ако не се лъжа съм виждала и Мавала там. Аз до момента, каквото и да съм пробвала, няма никакъв ефект. Ноктите ми се разслояват, дори да са изрязани от дъно. Пробвала съм заздравителя на Ейвън с диамантен прах, масло на Икаров и на Перфект, кремчето Макси, а на ОПИ имам Nail Envy Original заздравител и Nail Envy Maintenance поддържаща терапия, но положението не се е подобрило. За опито бях много надъхана и се мазах със заздравителя 2 месеца без прекъсване,  по посочената схема, но вече го слагам просто като основа. Сега се чудя, дали да си взема Мавала, когато свърша опито или просто да се откажа от дългите нокти.

# 25
  • Мнения: 82
Никога не съм имала дълги нокти и ми бяха много меки,преди 5-6 години случайно си купих заздравителя за нокти на Ейвън,не съм сигурна дали е заздравител точно или нещо друго,но е това което ти попива в ноктите,не е като безцветен лак.Мазала съм се една седмица и след това спрях.До ден днешен вече години наред ми растат дълги и здрави нокти и то много бързо.Ако бях продължила да се мажа сигурно орлови нокти щях да имам.Много горещо го препоръчвам,но ако някой реши да си го взима да попита някой от дистрибуторите кое точно е шишенцето на това което съм описала.

Не става ли дума за едно бледорозово на цвят??? Много малко шишенце - 5 мл. Ама то май е за разтеж на ноктите...
Аз съм ползвала това, но ефект никакъв.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 45
Пробвай да си мажеш ноктите с този балсам за нокти. На мен много ми помага за заздравяване на нкотите, понеже и мойте се разслояват и чупят и въобще са ужасни, но аз не съм никак редовна в мазането.

в софия къде мога да намеря този балсам? Досега никога не съм го виждала

# 27
  • София
  • Мнения: 93
Никога не съм имала дълги нокти и ми бяха много меки,преди 5-6 години случайно си купих заздравителя за нокти на Ейвън,не съм сигурна дали е заздравител точно или нещо друго,но е това което ти попива в ноктите,не е като безцветен лак.Мазала съм се една седмица и след това спрях.До ден днешен вече години наред ми растат дълги и здрави нокти и то много бързо.Ако бях продължила да се мажа сигурно орлови нокти щях да имам.Много горещо го препоръчвам,но ако някой реши да си го взима да попита някой от дистрибуторите кое точно е шишенцето на това което съм описала.

Не става ли дума за едно бледорозово на цвят??? Много малко шишенце - 5 мл. Ама то май е за разтеж на ноктите...
Аз съм ползвала това, но ефект никакъв.
ако попива в ноктите сигурно е същото.Не си спомням на цвят какво беше,на него пише че трябва да се мажеш една седмица без да се лакираш и да се мажеш по няколко пъти на ден.Така и направих и след това ми израстнаха дълги и здрави нокти,които дори не се огъваха.От тогава не съм се мазала с него и продължават да ми растат здрави нокти.Аз по принцип съм с много меки нокти и малки плочки щото ги гризках много като малка,а сега пускам нокти колкото ноктопластика.

# 28
  • Мнения: 454
Балсама Макси се продава по аптеките. Струва към 4-5 лева.

# 29
  • Радомир
  • Мнения: 627
Никога не съм имала дълги нокти и ми бяха много меки,преди 5-6 години случайно си купих заздравителя за нокти на Ейвън,не съм сигурна дали е заздравител точно или нещо друго,но е това което ти попива в ноктите,не е като безцветен лак.Мазала съм се една седмица и след това спрях.До ден днешен вече години наред ми растат дълги и здрави нокти и то много бързо.Ако бях продължила да се мажа сигурно орлови нокти щях да имам.Много горещо го препоръчвам,но ако някой реши да си го взима да попита някой от дистрибуторите кое точно е шишенцето на това което съм описала.

Не става ли дума за едно бледорозово на цвят??? Много малко шишенце - 5 мл. Ама то май е за разтеж на ноктите...
Аз съм ползвала това, но ефект никакъв.
ако попива в ноктите сигурно е същото.Не си спомням на цвят какво беше,на него пише че трябва да се мажеш една седмица без да се лакираш и да се мажеш по няколко пъти на ден.Така и направих и след това ми израстнаха дълги и здрави нокти,които дори не се огъваха.От тогава не съм се мазала с него и продължават да ми растат здрави нокти.Аз по принцип съм с много меки нокти и малки плочки щото ги гризках много като малка,а сега пускам нокти колкото ноктопластика.

А според мен е прозрачно с бяла капачка, в шишенце като лаковете на ейвън и се казва разтвор за заздравяване на ноктите. Мазала съм се, но ефекта при мен е краткотраен и спра ли отново се появява проблема с ноктите.

Общи условия

Активация на акаунт