Re: Някой пазарувал ли е от този сайт http://www.dealextreme.com/ 2

  • 100 894
  • 366
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Значи взех си ги без абсолютно никакви проблеми не съм и плащала нищо.  Grinning Но една мр3  само не са ми песнали от 11 неща,та сега кой знае колко време ще си я чакам,а беше за сестра ми.  Cry Но нищо пак добре-пак нея ще си я чакам.
А някой поръчвал ли е сега през тази година нещо от там,да се види дали има някакви промени?  Thinking

# 16
  • Мнения: 182
Аз имам поръчка от 9. 12 и още я няма много ги бавят поръчките, едно време бяха доста по бързи

# 17
  • Мнения: 29
Аз си получих батерията за лаптопа /минала е без проблеми/никаква такса  Whistling .Може би защото е била само 500 гр и не са и обърнали внимание  Laughing .Поръчах я на 18.12 и на 28 е тръгнала.

# 18
  • София
  • Мнения: 965
Хайде пуснете някоя и друга снимчица и се похвалете какво си взимате..аз все се чудя над разни джаджи..ама сега с този нов закон ...не съм сигурна как ще стане получаването на пратката  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 29
Хайде пуснете някоя и друга снимчица и се похвалете какво си взимате..аз все се чудя над разни джаджи..ама сега с този нов закон ...не съм сигурна как ще стане получаването на пратката  Rolling Eyes
ето малко http://aazz.snimka.bg/other/dealehtreme.362845.all ,но са старички.На скоре не съм снимала,че все не ми оставя времеце.

# 20
  • Мнения: 46
Аз не бих поръчала повече от тук. Поръчката ми е вече не помня от кой ноември. Ами още 2 неща имам да вземам , а гледам че на единия артикул пише че още не е пратен  #2gunfire

Аз просто няма да пусна повече от тук, човек трябва да има огроооомно търпение  Whistling

# 21
  • Мнения: 29
Аз не бих поръчала повече от тук. Поръчката ми е вече не помня от кой ноември. Ами още 2 неща имам да вземам , а гледам че на единия артикул пише че още не е пратен  #2gunfire

Аз просто няма да пусна повече от тук, човек трябва да има огроооомно търпение  Whistling
Канчелирай с и поръчката и си вземи нещо друго за парите или да си ти ги върнат.
Аз за да съм сигурна че ще пристигне ги пускам за 15 дол или си доплащамм за номер и пускам запитване тук (http://services.dealextreme.com/forms/ChangeOrder.aspx) и задавам необходимото: Oreder Number -> код -> Submit;
- в новопоявилите се полета 'Original SKU*' и 'New SKU (Change to)*' слогам '0' (преди май беше '***' или така се появява впоследствие); В 'Brief Reason for the Change:' слогам нещо от сорта 'Please, don't use a partial shipments for this order.', следва кода и Submit.
за да не я разделят.

# 22
  • Мнения: 491
То и аз имам неполучен един артикул от ноемврийска поръчка. Преди 2 месеца казаха да чакам още, но днес отново ще им пиша Naughty

# 23
  • София
  • Мнения: 708
Записвам се да чета отзиви за поръчки над 30 лв. До тук гледам, че нямате проблеми.

# 24
  • Мнения: 262
няма такова нещо за поръчки 30лв.
не знам кой пусна слуха ама нещо е в грешка. Mr. Green
преди няколко дена гледах по новините на Бтв за пощенските пратки
от чужбина и там казаха, че се плаща мито за пратки над 150 Е
http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=150701

# 25
"До края на седмицата малките колетни пратки от страни извън ЕС на стойност до 150 евро - 300 лв., ще се освобождават на едно гише, съобщиха от пресцентъра на Агенция “Митници”... ", т.е. според цитирания текст това, че пратката ни е на стойност до 150 евро не ни освобождава от митница, а ни "облекчават" само с това, че ще освобождаваме пратките си на едно гише!!!
"От началото на годината влязоха в сила и промени в Закона за ДДС, според които с данък трябва да се облагат пратките на стойност над 15 евро, ако са внос от трети страни ...", т.е. ако пратката ни е на стойност до 15 евро няма да заплащаме ДДС!
Тоест, според текстовете по-горе:
 - ако размерът на поръчката ви в стойностно изражение е до 15 евра, не трябва да се притеснявате за митници и съответно за главоболие след това ...  Laughing
 - НО, ако поръчката ви е над тези 15 евра (между 15 и 150 евра) ... тогава с малко повече късмет може и да избехнете тези процедури, но все пак ако късметът ви изневери - плаща се само ДДС!

Повече може да прочетете на адрес: http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=339102

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен, досега не съм писала, но искам да ви попитам за следното - Направих поръчка от въпросния сайт, която е отпътувала от Хонг Конг на 13.01.2010 г. В руските пощи ми изписва, че от 21.12.09 имало някакъв технически проблем. И аз съм в невидение, в нашите я няма, в Русия не се знае какво става. Мога по друг начин освен сайта на Руските пощи да проверя?

# 27
  • Мнения: 29
Здравейте и от мен, досега не съм писала, но искам да ви попитам за следното - Направих поръчка от въпросния сайт, която е отпътувала от Хонг Конг на 13.01.2010 г. В руските пощи ми изписва, че от 21.12.09 имало някакъв технически проблем. И аз съм в невидение, в нашите я няма, в Русия не се знае какво става. Мога по друг начин освен сайта на Руските пощи да проверя?
Не ,няма друг сайт.Но за всеки случай провери пак дали е тръгнала на 13,защото се случва много често да пише че тръгва и после да сменят датата.А и е още рано да я очакваш,минала е само 1 седм.Само русия/българия е 3/4 дни.

# 28
  • София
  • Мнения: 423
През миналата седмица ми пристигна поредния телефон за 140 долара.Взех си пакета от пощата в Красна поляна,без никакъв проблем.Често поръчвам,имам си фаворити,които ги потретвам Laughing,то не са нощни лампи със сензор за движение,сменящ си цветовете часовник,всякакви прахосмукачки и джаджи за лаптопа.Понякога от 10 неща липсват 3,слагат картонче с кода,след 2 месеца идват ,но пак има картонче за липсващо нещо  Laughing .Вече не си правя труда да проверявам какво е.Загубих му края какво съм платила,кое е дошло,кое не е,кое е от Фокала,кое е от Диълекстрийм,ужас.Те хората не лъжат,ние сме с някакви странни страхове,че всеки трябва за нещо да лъже и да открадне.До сега не съм минавала 2 кг и за напред не виждам да има проблеми, щом идват в кварталната поща.

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 05:39 от Mime-to

# 29
  • Мнения: 389
Здравейте.Днес си полу4их първата поръ4ка малка бе6е,но ми липсва 1 артикул,на кой мейл тр да им пи6а ,4е ми липсва.По4ти съм сигурна,4е тук са го гепили,понеже плик4ето ми бе6е лепено с тиксо  Tired

Общи условия

Активация на акаунт