От къде се сдобивате с бурканчетата и капачките за кухнята

  • 1 801
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 264
Колко големи трябва да са бурканчетата, че аз захранвам с Хип, а техните са от малките ... newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 15 222
Колко големи трябва да са бурканчетата, че аз захранвам с Хип, а техните са от малките ... newsm78

Plamenka, на Хип бурканчетата изобщо не стават-нито малките, нито големите. Техните капачки са други. За кухнята искат бурканчета като тези на Ам-Ам и старите на Ганчев.
Мисля, че те са по 190гр.

# 17
# 18
  • Мнения: 1 639
За кухнята искат бурканчета като тези на Ам-Ам и старите на Ганчев.
Мисля, че те са по 190гр.

  Е, добре де и какво слагат в тези буркани  Shocked  , твърде малки ми се струват.....
  Аз вече казах ,че тук искат средни (от лютеница) и вчера като излизах с една майка тя тъкмо беше взела храната на детето си и бурканчето с кремът беше пълно до горе .... Grinning   .Аз се зачудих що пък чак толкова (виждала съм от други кухни с два ,три пръста пълни от дъното), пък тя вика щото било петък за събота и неделя    newsm78

# 19
  • Мнения: 206
не можах да разбера защо ги искат тези буркани?от всеки
ли ги искат? newsm78 newsm78

# 20
  • Мнения: 1 639
не можах да разбера защо ги искат тези буркани?от всеки
ли ги искат? newsm78 newsm78

 Да. От всяка майка , която записва детето си на детска кухня.... Simple Smile
 В тях предварително ти сипват яденето за деня .

# 21
  • София
  • Мнения: 15 222
erset, дишай спокойно Grinning-това с бурканите и капачките го има само в София.
Bisttra, такива са порциите тук. За 80ст.-толкова. Само се налага да уточня, че бурканчето със супата не е пълно-тя е по 150гр. Поне в нашата кухня.
А иначе имам приятелка от Асеновград, която ми казваше, че за тяхната кухня са искали буркани от компот (на място са им сипвали храната) и порциите са нямали изяждане направо. Купонът е струвал 50ст. Ама това е било преди 2г. Сега не знам как е положението.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
При нас в Младост и 3-те бурканчета бяха пълни до горе (190гр.)!

# 23
  • София
  • Мнения: 38 522
И аз съм от Младост и на 17 или 18.10 ще ходя да си взема купони за 1.11. Само се чудя дали наистина трябва да им занеса 60 нови капачки, като след това и без друго дават стари #Cussing out newsm78, някои от тях и поръждясали #Cussing out, както разбрах от една съседка.

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ал Бънди - намери ли си бурканчета???  Rolling Eyes
В Младост ли си? ако е да -  Whistling на ЛС.

# 25
  • Мнения: 1 808
Да не започвам нова тема, затова питам тук.
Къде на Женския пазар продават бурканчета??? Вчера купих капачки от там. Но никой не можа да ми каже къде продават бурканчета?
Моля ако някой знае дза ми каже.

# 26
Момичета че, защо е така при вас в София ? Тук при нас в Пловдив всеки ден си ходим до кухнята и си носим 3 бурканчета в тях ни разливат храната и сипват по 250-300гр.  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 150
На пазара Георги Кирков, 30 бурканчета + 60 капачки = 8лв.

# 28
  • Мнения: 1 808
На мен не ми трябват за кухнята. Искам да си купя за вкъщи 10 бурканчета да му правя на детето разни гозби. И затова търся от къде да ги купя, но вчера стигнах до средата на пазара и никъде не намерих.
Ако има на др. място ще отида.

Общи условия

Активация на акаунт