Кой трябва да ми издаде болничния преди раждане?

  • 1 911
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
Моята гинеколожка ми го издаде болничния лист.

# 16
  • Мнения: 121
На мен ми го издаде доктора, който ми водеше женската консултация.

# 17
  • Мнения: 1 354
На мен болничния ми го издаде гинеколога,който ми водеше жк и при който родих.

# 18
  • София
  • Мнения: 368
Издаде ми го лекарката при която ходех на ЖК, иначе си ходех на часто при лекаря, който ми следеше бременността и при който родих.

# 19
  • Мнения: 1 740
Издаде ми го гинеколога,при който ходех на консултации.

# 20
  • Мнения: 1 558
Моят съвет е да попиташ в ЗК.Така лекарите няма да могат да те разиграват кой може,кой не може Peace

# 21
  • Мнения: 2 447
На мен ми го издаде наблюдаващият

# 22
  • Мнения: 454
Благодаря за отговорите. Обадих се в Здравната каса и от там ми казаха, че личната лекарка може да ми издаде  болничния, но тя продължава да не иска. Даде ми направление за гинеколог и другата седмица ще отида.

# 23
  • Мнения: 3 621
Благодаря за отговорите. Обадих се в Здравната каса и от там ми казаха, че личната лекарка може да ми издаде  болничния, но тя продължава да не иска. Даде ми направление за гинеколог и другата седмица ще отида.
Много ми е интересно защо ти отказва, един болничен лист се пише за няма и 5 минути...и то го пише сестрата лекарката само го разписва. Много често срещано явление - "царя дава, пъдаря не дава". А ти каза ли и, че от ЗК са ти казали, че тя трябва да ти го издаде.

# 24
  • Мнения: 454
Не, изобщо не съм споменавала за разговора ми със служителката от Здравната каса. В момента нямам нерви да се занимавам с глупости и да си вдигам кръвното. Другият ми мотив е, че личната ми лекарка е такава и на детето ми и поне за него не прави подобни магарии, затова предпочетох да взема направление за гинеколог.

# 25
  • Мнения: 9 470
АГ,който следеше бременността ми Peace

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Болничният трябва да ти го издаде наблюдаващия специалист по време на бременността.На мен той ми го издаде.

Общи условия

Активация на акаунт