За тези, които нещо ги вълнува, но не искат тема-3

  • 40 739
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 407
Ако изгорят 2 котлона, ще имаш 2 резерва ...  Mr. Green

# 736
  • София
  • Мнения: 4 397
Нещо за мезенце ме взехте  Mr. Green
Реших  2 ще са  Peace
Ако изгорят няма да готвя  Twisted Evil

# 737
  • Мнения: 4 406
Момичета,
как да запълня отвори на външна талашитена врата,  от брави тип "Котки".
А трябва и да я боядисвам

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 440
С кит за дърво.Струва около 2лв.и го има по железариите и големите строителни хипермаркети.

# 739
  • София
  • Мнения: 407
С кит за дърво.Струва около 2лв.и го има по железариите и големите строителни хипермаркети.
Ако са големи отворите, с кит за дърво няма да стане. По-добре с автокит, по възможност със стъкло-влакна.  Peace

# 740
  • Мнения: 4 406
Много ви благодаря   bouquet

# 741
  • Мнения: 1 738
Здравейте, интересуваме дали някой може да ми даде информация къде се продават от ламинираните подови настилки Кроношпан и по-точно серията им Castello XL Stoneline. Евентуално и някакви цени. Благодаря.
http://www.kronospan.bg/products/category_kind.phtml?cat_id=38&type_id=91

# 742
  • Мнения: 1 059
Пипи*, нашият ламинат е от серията Кастело Класик, купихме го от Карпет макс. Иначе подобни ламинати, имитиращи камък, има и в Баумакс, но не знам марката. Нашият беше клас 32 АС/4, струваше 19,50 кв.м. Уж много го избирах, а накрая като дойде един приятел да го нарежда се изказа, че не бил много хубав, (не знам как го установи това, за сега нямам оплаквания ).

# 743
  • Мнения: 1 738
Пипи*, нашият ламинат е от серията Кастело Класик, купихме го от Карпет макс. Иначе подобни ламинати, имитиращи камък, има и в Баумакс, но не знам марката. Нашият беше клас 32 АС/4, струваше 19,50 кв.м. Уж много го избирах, а накрая като дойде един приятел да го нарежда се изказа, че не бил много хубав, (не знам как го установи това, за сега нямам оплаквания ).

Благодаря Hug

# 744
  • Мнения: 2 175
Плс, дайте ми идеи за изпиране на ярко червило върху бяла ленена риза.. newsm78

# 745
  • Мнения: 9 776
Плс, дайте ми идеи за изпиране на ярко червило върху бяла ленена риза.. newsm78

Тест гел Crazy

# 746
# 747
  • Мнения: 9 776

 newsm78
Понеже все го препоръчвам за всякакви петна, една мацка реши, че мога да съм им рекламно лице Mr. Green.
Обаче маха всичко Peace.

# 748
  • Мнения: 2 175
Това не е ли за измиване на чинии?

# 749
  • Мнения: 9 776
Това не е ли за измиване на чинии?

Мдам Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт