Бихте ли спали в отделни спални ?

  • 13 349
  • 264
  •   1
Отговори
# 135
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Pipinka - какво се оправдаваш, бря.
Спете си отделно - голям кеф е.

# 136
  • Мнения: 4 668
Pipinka - какво се оправдаваш, бря.
Спете си отделно - голям кеф е.
А , оправдавам се ... Stop В никакъв случай ...Просто се сетих за климатиците .
Ако зависеше от мен , да съм се изнесла , ама както казах и преди на мъжа ми ще му стане криво и ще започне да си мисли глупости , така че - засега само си мечтая  Simple Smile

# 137
  • Мнения: 3 158
Ние спим в отделни стаи и ни е много добре.Аз-с детето,той-сам.Ние-лягаме късно и ставаме късно,той-ляга рано,става рано.Ние си говорим или караме през нощта ако ме рита,а той събуди ли се веднъж и повече не може да заспи.Ние спим на вдигната щора,той-на пусната.Ние-на студено,той-на горещо.Когато изобщо реши да спи при нас то задължително е с отделна завивка,не разрешава да си говорим,камо ли някой да го пипне и да му развали съня.

# 138
  • Мнения: 1 924
Аз не бих спала в отделно легло,имам нужда да усещам мъжа си до мен,направо се разтапям от кеф като се гушкаме цяла нощ.А и той е толкова топъл...когато се наложи да спя сама,направо не заспивам,много самотно и студено ми е Thinking

# 139
  • Мнения: 22
Не бих спала в отделна стая.Много обичам когато си ме гушка и лесно заспивам,а и не обичам да съм сама в стаята.

# 140
  • Мнения: 2 032
Имаше публикувани "изследвания" за качеството на съня на двойки, в които се твърдеше, че най-доброто качество на съня имат спящите сами.
Аз виждам предимствата и недостаците и на едното, и на другото:
-Да делиш легло с някой, освен комфорта на навика, е знак за интимност и топлота.
-Ако някой хърка, дърпа юргана, бълнува, ляга по различно време или става през нощта и т.н.- сигурно разстройва съня на другия.

# 141
  • Мнения: 10
Не. Това го приемам като силно отчуждаване между двамата партньори.
 Naughty


Аз също съм чувала , че така трябвало да се спи по принцип, но за себе си лично не бих избрала този начин.  Ще ми е неестествено той да е в другата стая, да не се гушкаме или будим един до друг.  Приемам го,  като отчуждаване и ако поиска подобно нещо  много би ме заболяло.  Cry

# 142
  • Мнения: 320
Нъц- без него не мога да заспя... пък и кой ще ме завива Confused не мога и да си представя да спим в отделни стай....в крайна сметка на кой както му харесва Simple Smile на нас ни е добре двамата(в момента 3 ма Joy п- preggo)

# 143
  • Мнения: 122
Не, не бих. Не обичам да спя сама. Не обичам да спя непрегърната.
Всъщност едно от нещата, които наистина много обичам е точно да заспивам и да се будя до него.



Това ми хареса...   bouquet

# 144
  • Мнения: 1 175
Аз също съм чувала , че така трябвало да се спи по принцип

И кой точно определя как трябва да спи една двойка?

# 145
  • Мнения: 3 453
  Не, определено не бихме стали в различни стаи. Peace

# 146
  • Мнения: 1 296
И ние си лягаме и ставаме по-различно време, но не бихме спали в отделни стаи. Случвало се е когато много хърка напр. да се преместя в другата стая. Пробудили се мъжа ми търси в коя стая съм и ляга при мен.
Както казваше моята баба - това вашето е свикнение и то голямо Joy

# 147
  • София
  • Мнения: 13 228
И няма проблеми със сърцето, това са врели некипели, ходил е на лекар.  Peace
Хъркането се дължи на отпускане на мекото небце  Wink

# 148
  • Мнения: 20
той е зиморничав, а аз не Flutter.....той спи на топло в хола,а аз на студено  в спалнята.. Crazy....не мисля ,че ще се отчуждим....вече 10 години сме така...... Crazy Flutter
за да не ме разберете погрешно - при голям студ се намушвам до него,но след 10 мин вече ми е топло и подавам крака от юрганчето.... Whistling.......мен пък на топло ми се запушва носа...следва ли да го задърпам на студено с мен.....? Crazy
 няма и помен от сръдни,мусене и отчуждаване...... Thinking
спете както ви е удобно.....това не би трябвало да е повод за сръдни Naughty

# 149
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 579
Първосигнално бих отговорила, че не бих спала в отделна стая. Но като се замисля, установявам, че имам доста причини да спя отделно.
Не обичам да спя, а той до късно да гледа ТВ.
На него вечно му е хладно и иска по- висока Т в стаята. Аз спя по къс ръкав и с по- леки завивки и през зимата.
Върти се като шугав по цяла нощ, аз спя леко и често ме разбужда това въртене.
Стане ли до ВЦ- то, гарантирано се събуждам и после ми трябва време да заспя отново.
Понякога хърка, събужда ме и айде чакай да заспиш.
Общо взето, моят лек сън е главната причина да искам да спим в отделни стаи. Иначе няма нищо по- хубаво да усещам краката му до моите, това ми зорът на мен- кокалестите му крака да са до моите  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт