Бихте ли спали в отделни спални ?

  • 13 345
  • 264
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 070
бих и го правя.виж , ако и секса правим по отделно, бих се разтревожила, малко

# 166
  • Мнения: 216
ние имаме възможност и спим поотделно Mr. Greenно при нас причината е друга Peace

# 167
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Да,ако имам тази възможност.

То и сега той спи в хола аз в спалнята с детето.
Малкия не си спи внеговата си стая.
Мъжът ми обича да спи на парно,аз не.
Хърка Mr. Green
Отношенията ни са отлични,правим редовен секс нищо ,че не спим заедно Laughing

# 168
  • Мнения: 4
Аз лягам по късно , излизам по терасата да пуша цигари , понякога чета или гледам телевизия до нощите и така му преча на него .

Аз също понякога стоя до много късно, след това за край на деня обичам да изпуша една цигара самичка, да размисля за изминалия ден и да си направя планове за следващите и...накрая ми е най-добре лекичко да се мушна в леглото при любимия човек, внимателно да се гушна и ...да ми е хубаво Simple Smile Абе ние сме на обща завивка още (предполагам, че е имало подобна тема наоколо дали с обща или с отделни завивки в спалнята), ще ми е самотно в отделна стая...

# 169
  • Мнения: 405
Да, бихме, и го правим  Peace
Аз обичам да спя сама, дори когато бяхме гаджета понякое време ставах и си отивах в къщи, в моето легло  hahaha

Изобщо не мога да заспя ако някой ми диша във врата, за похъркване да не говорим...
Добре, че можем да си го позволим, иначе незнам какво щях да правя.

# 170
  • Мнения: 212
Добре де,а тези дето спите в отделни стаи,като се съберете да правите секс,после пак ли си се връщате по стаите Joy

# 171
  • Мнения: 405
 hahaha  еми по някое време - да, като свърши следоргазменото блаженство и се изтърсим в реалността - неизбежно е

# 172
  • Мнения: 38
На мен ми харесва да си спим заедно-спалнята е достатъчно голяма.Не ме притеснява по никакъв начин.Ако обаче има причина някога да сме в отделни стаи ,а иначе вс е ок-не мисля ,че би имало проблем.

# 173
  • Мнения: 133
Да, и  го каня на гости в моята спалня......  забелязала съм, че като спим в отделни стаи аз си почивам много по добре.  Случва ни се от време на врем, когато съм много изморена или изнервена се изнасям в другата стая за 1-2 нощи.

# 174
  • Мнения: 4 668
Добре де,а тези дето спите в отделни стаи,като се съберете да правите секс,после пак ли си се връщате по стаите Joy
Много ясно , че да  Mr. Green

# 175
  • Canada
  • Мнения: 649
В началото на брака ни си мислех, че е много гадно съпрузите да спят отделно. Сега обаче, спим отдлено преди всичко заради ревливото ни бебче и за да може тати да се наспива. Но дори да не беше това най-вероятно щяхме да спим отделно, защото мъжът ми започна да хърка ужасно и аз не мога да спя... Tired

# 176
  • Мнения: 1 404
Добре де,а тези дето спите в отделни стаи,като се съберете да правите секс,после пак ли си се връщате по стаите Joy
Кое точно те учудва и разсмива?

# 177
  • Мнения: 2 111
Принципно бих, но той не е съгласен. Причините, поради които искам да спя в друга стая са две. Едната е, че той не може да заспи никъде другаде, освен в хола, въпреки, че си имаме прекрасна спалня. Пробвахме разместване в обзавеждането, т.е. спалнята направихме на хол, а хола на спалня - не би. Спи само в стаята, която е обзаведена като хол и толкоз. Не бих имала против да спя в хола, но тук идва проблем номер две - той заспива най-рано в 3.00 сутринта, през останалото време ползва всичко в хола - телевизор, компютър (в неговия случай два наведнъж), маса за хранене (защото прави малки среднощни закуски). Опитва се да е тих, но въпреки това е като слон в стъкларски магазин. В резултат се получава така, че аз заспивам в спалнята по някое време, след което той идва в малките часове да ме буди да се преместя в хола при него. Много ми тежи, да не говорим, че веднъж вече разбудена трудно заспивам отново. Засега преговорите са безплодни, но подозирам, че скоро ще хвана цаката на отделните спални.

# 178
  • Мнения: 162
Аз не бих.Обичам,когато си легна той да ме гушне.Действа ми успокояващо.Дори когато съм сама/той е в командировка/ми е много празно голямото ни легло .

# 179
  • Мнения: 2
...само, ако хърка неспасяемо!  Whistling  Иначе си го искам до мен в легълцето! Ако го няма, се будя и го търся!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт